> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
KONIEC SWIATA, CZY KONIEC PAMIECI
Data 21/05/2011 13:23  Autor Struski Andrzej de Merowing  Kliknięć 8218  Język Polish
 

KONIEC ŚWIATA, CZY KONIEC PAMIĘCI

Teoria Resetacji Pamięci Człowieka w Efekcie wyjątkowo Silnej Erupcji Słońca w Czasie przebiegunowania Magnetycznego Planety.


UTRATA ŚWIADOMOŚCI, TO PRAWDZIWY KONIEC ŚWIATA.

Naukowcy już przeprowadzili stosowne próby i bez wątpienia są tacy, którzy rozumieją jak niebezpieczne może być, (dla magnetycznej konstrukcji świadomości człowieka), nadmiernie silne promieniowanie słońca. Człowiek został wyposażony w szczególny instrument, - "ŚWIADOMOŚĆ WTÓRNĄ". W naturze każda ewolująca forma fizyczna lub chemiczna, rozwija się w zakresie własnego obszaru życia. Jedną z cech tego obszaru życia jest samoistna zdolność do wewnętrznej komunikacji. Taka zdolność w istocie jest świadomością dla każdego objawu życia, a stopień jej skutecznej możliwości działania, świadczy o potencjale ekspansji już rozwiniętej formy.

        Każda wyżej zorganizowana postać życia jest wynikiem skutecznego działania świadomości. W efekcie ewolucji życia, wszelkiego roddzju form na naszej planecie, mozemy obserwować cały świat biologii i przyrody. Każda żyjąca postać posiada własną świadomość, wypracowaną w procesie przyczyny i skutku.

       Właściwym z natury, miejscem dla pola działania świadomości jest biopole komórki biologicznej. Tu w magnetycznie związanym obszarze, znajdują się wyemitowane przez komórkę mikro-kropelki wody. Ich rozmieszczenie w przestrzeni biopola jest ścisle związane z zapisem pamięci zawartej w wyemitowanej wodzie a dotyczącej przebiegu procesów chemicznych macierzystej komórki. Biopole jest środowiskiem biologicznym o dużo mniejszej gęstości w stosunku do obszaru komórki wewnątrz jej powłoki. W takich warunkach fizycznych, gdzie gęstość materii jest wielokrotnie mniejsza, procesy komunikacji przebiegają dużi szybciej a mechanizmy świadomości mogą skutecznie przyczyniać się do podtrzymywania i rozwoju życia.

Świadomość człowieka jest instrumentem, który został wyeksponowany poz biopole komórek. Wiązania magnetyczne naszych świadomości, znajdują się w aurze, inaczej to określając w jeszcze bardziej rozrzedzonej przestrzeni fizycznej postaci. Taka lokalizacja mechanizmów świadomości, daje duże możliwości, ale i tworzy zagrożenie. W przypadku, gdy aura zostaje poddana wpływowi ponad naturalnego oddziaływania namagnesowanych, mniejszych od atomów cząstek materii, może dojść do destrukcji zapisanych w świadomości informacji. Jeśeli tego rodzaju wpływ będzie bardzo duży, cała pamięć człowieka zostanie zresetowana.
Naruralnym zagrożeniem, które może wywołać wskazywany problem, jest erupcja dużej ilości materii słonecznej w czasie jego aktywności. Znana sprawa, cyklicznie nasilających się wyjątkowo silnych erupcji słońca, była przyczyną zagłady wielu poprzedzających nas cywilizacji. Jeżeli człowiek posiadający świadomość, która została wyewoluowana w inny sposób niż swiadomosci otaczających go zwierząt, zostanie poddany resetacji pamięci, stanie się istotą całkowicie bezradną i bezbronną.

Taki scenariusz, jest prawdziwym końcem świata i nawet gdy w tym czasie nie dojdzie do wielkich kataklizmów, to dla człowieka każda wyjątkowo silna erupcja słońca, jest końcem świata. Potem dzięki własnej dyspozycji w rodzaju postaci człowieka, złożonej z jego części fizycznej i duchowej, kolejne pokolenia będą odbudowywały potencjał świadomości. Człowiek uzyska kolejne zdolności i poprzez epokę kamienia łupanego dojdzie do wysoko rozwiniętej cywilizacji. Jest to proces cyklicznie się powtarzający (mniej więcej co 12 tysięcy lat) i trudno się oprzeć wrażeniu, że celowo przez twórców wszechświata i człowieka przzygotowany. Taka refleksja, jest uzasadniona w sytuacji, gdy spojrzymy co stało się z człowiekiem w wysoko rozwiniętej cywilizacji. Z postaci człowieka, który według potrzeb Boga, miał być istotą żyjącą w szczęściu, stał się złośliwym potworem.
Aż chce się powiedzieć – "WITAMY NA PLANECIE MAŁP"

Struski Andrzej de Merowing.

www.andrzejstruski.com