> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Pierwsze na swiecie pelne wyjasnienie zrodla dziwnych dzwiekow.
Data 11/03/2012 18:44  Autor Struski Andrzej de Merowing  Kliknięć 13960  Język Polish
 

                                            NA CAŁYM ŚWIECIE DŹIWNE DŹWIĘKI

 

Portal Losy ziemi, przytacza informacje o dziwnych dźwiękach, jakie są słyszane w różnych miejscach na ziemi. W słowach „W wielu miejscach na świecie pojawiają się dziwne dźwięki, które mają podobną częstotliwość i modulację”.

 

http://www.youtube.com/watch?v=XjQcEP_Y72o&feature=player_embedded 

http://www.youtube.com/watch?v=YqsGBEk_Uy8&feature=player_embedded 


Źródła linków 
http://losyziemi.pl/kanada-czechy-kostaryka-na-calym-swiecie-pojawiaja-sie-dziwne-dzwieki/#more-9003


Podobne dźwięki można usłyszeć w trakcie pracy rezonatora magnetycznego ( badanie za pomocą rezonansu magnetycznego ). Różnica jaką można usłyszeć, pomiędzy występującymi w różnych miejscach dźwiękami, wynika z fizycznego charakteru środowiska, z którego są one emitowane. Bez wątpienia, są to dźwięki emitowane przez pola magnetyczne istniejące w środowisku każdej, zagęszczonej materii. Niezależnie od tego, czy jest to materia stała w postaci skał, czy jest to ciecz lub gaz, każde środowisko fizyczne posiada zbiory własnych pól magnetycznych. W fizycznej naturze gwiazdy, planety, czy innego zbioru materii posiadającego własną grawitację, występują bieguny magnetyczne, które synchronizują jego położenie w hierarchii grawitacyjnej wszechświata.

Ustalenie takiej pozycji nie oznacza, że są wykluczone zmiany w położeniu biegunów magnetycznych. Tu należy nadmieni, że bieguny magnetyczne z natury nie posiadają charakteru stabilnego posadowienia w stosunku do własnego zbioru materii. Każdy znaczący ruch bieguna magnetycznego wiąże się z gwałtowną ingerencją w otaczające go pola magnetyczne materii. Jak napisałem w artykułach dotyczących budowy wszechświata, strumień magnetyczny jest zbiorem mikro cząstek przypisanych każdej formie fizycznej materii. Te niewyobrażalnie małej wielkości jednostki – cząstki magnetyczne, tworzą pola magnetyczne zarówno wokół najmniejszych formacji fizycznych, cząstek ciemnej materii, których wielkość jest miliardy razy mniejsza od atomu, jak i wokół największych formacji w postaci galaktyk. W miejscach zagęszczenia materii, (planeta jest przykładem dużego zagęszczenia materii), występują strumienie magnetyczne, które rodzą się z cząstek magnetycznych wyrzucanych przez mocno ściskane formacje materialne. Takie strumienie w efekcie tworzą oś biegunową całego zbioru materii w naszym przypadku planety.

Powracając do występujących obecnie dziwnych dźwięków, można stwierdzic, że przemieszczający się biegun magnetyczny, to nic innego, jak przemieszczający się w przestrzeni pól magnetycznych materii potężny strumień pędzących cząstek magnetycznych. Niejednorodność krystaliczna w budowie fizycznej materii planety, przyczynia się do występowania indywidualnego charakteru dźwięku w każdym miejscu na ziemi. Pomimo różnorodności dźwięku, (który jak napisałem zależy od rodzaju materii w danym miejscu) są one do siebie bardzo podobne. To podobieństwo wynika z natury samej przyczyny tych dźwięków, czyli z ingerencji strumienia magnetycznego istniejącego w osi biegunowej w nowy obszar materii penetrowanej przez przemieszczający się biegun magnetyczny, którego cechy fizyczne zawsze są identyczne z wyjątkiem natężenia – cechy własnej dla każdego zbioru materii. Ta identyczność cech fizycznych każdego strumienia magnetycznego, jest źródłem tak podobnych do siebie, specyficznych dźwięków.

Występowanie takich dźwięków świadczy o występowaniu poważnych zmian w położeniu bieguna magnetycznego. To, że obecnie takie dźwięki występują dowodzi, że nasza planeta jest w okresie poważnych zmian w położeniu bieguna magnetycznego. Zmian, jakie od tysiącleci nie wystąpiły a to z kolei może świadczyć o prawdopodobieństwie nastania dużych przeobrażeń w całokształcie życia fizycznego na planecie ziemi.


Informacja od autora artykułu-  Jeśli dotrą do mnie  pytania lub jakieś wątpliwości w stosunku do tematu wyjasnię je w kolejnym artykule

© Struski Andrzej de Merowing.

 11.03.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.

 

---- >  Dziwne dźwieki wstrzasnęły światem - wywiad z Andrzejem Struskim 

---- >  Konferencja tematyczna - Dziwne Dzwieki pojawiajace sie na calym swiecie cz1

---- >  Konferencja tematyczna - Dziwne Dzwieki pojawiajace sie na calym swiecie cz2

---- >  Konferencja tematyczna - Dziwne Dzwieki pojawiajace sie na calym swiecie cz3

---- >  Informacje naukowe- dowodem na slusznosc teorii Andrzeja Struskiego wyjasniajaca powstawanie dziwnych dzwiekow.