> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Dziwne dzwieki wstrzasnely swiatem - rozmowa z Andrzejem Struskim de Merowing
Data 13/03/2012 17:02  Autor Struski Andrzej de Merowing  Kliknięć 6061  Język Polish
 

 Dziwne dźwieki wstrzasnęły światem - wywiad z Andrzejem Struskim 

Dziwne dźwięki: - ocena  logicznej wartośći teorii  naukowców i pasjonatów.


1. Cytat z artykułu  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-pytania-o-nature-dziwnych-dzwiekow-slyszalnych-swiecie

"Profesor fizyki Uniwersytetu w Saskatchewan, Jean-Pierre St. Maurice w wywiadzie dla stacji CTV stwierdził; „że to, co słyszą ludzie to hałas elektromagnetyczny emitowany z zórz polarnych i pasów radiacyjnych Van Allena”.

- Gdyby takie stwierdzenie miałoby uzasadnione, wówczas słyszane obecnie dziwne dźwięki powinny występowa systematycznie w przeszłości. Zarówno zorze polarne, (które pojawiają się bardzo często), jak i pasy radiacyjne Van Allena, są stałymi elementami procesów fizycznych występujących na naszej planecie. W tej ocenie brak jest logicznego odniesienia do czasu występowania tych dźwięków. Obecne ich tak często zgłaszane występowanie, nie równoważy zwiększonej ilości (lecz nie aż w takim stopniu) zórz polarnych, a pasy radiacyjne Van Allena były i są. W stosunku do wskazania na zorze polarne jako przyczynę występowania tych dźwięków, to miejsca ich występowania wcale nie są polarne.


2.  
 Cytat z artykułu  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-pytania-o-nature-dziwnych-dzwiekow-slyszalnych-swiecie 

"Geofizyk David Deming z Uniwersytetu w Oklahomie określił ten fenomen, jako "szum". Według jego definicji „jest to nieznanego pochodzenia dźwięk słyszany w poszczególnych lokalizacjach zamieszkałych przez dwa do dziesięciu procent populacji”.

- Takie stwierdzenie nie ma nic wspólnego z wyjaśnieniem stanu rzeczy dotyczącego wskazywanych dźwięków. Jest ono unikiem, lub przeniesieniem ciężaru gatunkowego sprawy w obszary bez wartości dla obecnie występujących zdarzeń.


"W swoim artykule w Journal of Scientific Exploration napisał, że „źródła "szumu" mogą pochodzić z transmisji telefonicznych i wojskowych stosowanych przez U.S. Navy w celach komunikacji z okrętami podwodnymi”.

- Takie stwierdzenie jest ewidentnym unikiem, komunikacja wojskowa z okrętami podwodnymi, której efekty występują na lądzie, to jakaś bajka.


3.  
 Cytat z artykułu  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-pytania-o-nature-dziwnych-dzwiekow-slyszalnych-swiecie 

"Według NASA Ziemia generuje naturalną emisję radiową i gdyby ludzie zamiast uszu mieli anteny to mogliby usłyszeć całą gamę odgłosów."

- Z takiego stwierdzenia można przyjąć wniosek, że obecnie te osoby, które słyszą dziwne dźwięki, powinny niezwłocznie udać się do lekarza w celu usunięcia anten, które „maja zamiast uszu”.

Do tego się odniósł w komentarzach Pio'76

„Dziwi mnie próba wyjaśnienia zjawiska akustycznego, zjawiskami elektromagnetycznymi. Czyli, że niby nagle szum radiowy bez urządzenia przetwarzającego go na drgania gazu staje się słyszalny?

- I słusznie, tylko że te dziwne dźwięki nie powstają z przyczyny zjawisk elektromagnetycznych a powstają z przyczyny zjawisk magnetycznych, które są zjawiskami naturalnymi i nie potrzebują przetworników”.


„Większa szansa jest na zobaczenie fal radiowych niż na ich usłyszenie.”

- W samej rzeczy, ale musimy stać się robotami.


 

4.    Cytat z artykułu  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-pytania-o-nature-dziwnych-dzwiekow-slyszalnych-swiecie 

" Według sejsmologa Briana W. Stumpa z Uniwersytetu w Dallas również trzęsienia ziemi mogą wywoływać takie fenomeny dźwiękowe. Nie ma jednak korelacji między miejscami występowania dźwięków a zjawiskami sejsmicznymi."

- Jednakże, jak do dzisiejszego dnia nikt nie powiązał miejsca trzęsienia ziemi z tymi dźwiękami, brak tu logicznego powiązania miejsca i czasu.


5.


Zmianynaziemi.pl

"Być może nasz układ planetarny znalazł się we fragmencie przestrzeni w naszej galaktyce, który wchodzi w jakieś interakcje z obiektami znajdującymi się w jego obrębie. Wszystkie anomalie, jakich doświadczamy mogą być przyczyną włączenia się tego dodatkowego czynnika."

- W treści tej teorii, są logiczne odniesienia do miejsca i czasu, faktycznie nasz Układ Słoneczny, znajduje się obecnie w takim miejscu przestrzeni galaktyki, gdzie mogą na ziemię oddziaływać szczególne formy zarówno promieniowania, jak i magnetyzmu.

Mimo to, oddziaływanie zewnętrzne płynące z kosmosu jest mało prawdopodobne, ze względu na charakter występowania tych dźwięków. Występują one w różnych miejscach, lecz globalnie w stosunku do całej planety są to efekty akustyczne występujące punktowo. Przyczyna globalna (z kosmosu) jest formą wpływu, który powinien wywoływać globalne efekty.


6. 

a) Wypowiadał się Cyprian Gąsiorowski ze zmianynaziemi.pl  a on mówi, że naukowcy twierdzą, że te dźwięki mogą pochodzić z jądra ziemi,


- Mogą, tylko dlaczego teraz a nie cały miniony czas?

poniżej dodatkowa informacja nadesłana do portalu AS.com Cyprian Gąsiorowski pisze :

To ja się wypowiadałem w Polsacie na temat dźwięków i teorii zmian w jądrze Ziemi. Oni to pocięli ja mówiłem im, że to jest teoria profesora z Azerbejdżanu Khalilova i sam podnosiłem watpliwość co do wyjasnień naukowców bo niby czemu kiedyś pasy Van Allena nie brzmiały a teraz brzmią. Uważam, że tutaj odpowiedzią jest teoria Dimitriewa czyli Układ Słoneczny wlatuje w niespokojny obszar galaktyki i teraz po prostu zmieniły się warunki zewnętrzne. Doszedł nowy czynnik po prostu.


b) potem mówi  reporter Paweł Naruszewicz 
"Naukowcy ostrożnie wiążą zjawisko z dużą aktywnością słońca, która bombarduje ziemię cząsteczkami i energią."


- Aktywność słońca jest cykliczna i występuje bardzo często, a dźwięki obecnie, brak jest tu logicznego odniesienia do czasu.

 Hałas też mogą powodować przesuwające się masy lodu.

- Dźwięk posiada taką cechę własną, która to zjawisko określa jako malejące w trakcie oddalania się od jego źródła. Lodowce znajdują się w dużych odległościach od miejsc, gdzie te dźwięki były słyszane. Brak logicznego odniesienia do miejsca.

c) "W odróżnieniu od zwykłych trzęsień ziemi bardzo trudno jest powiedzieć skąd one pochodzą one nie mają, nie mają takiego wyraźnie wyznaczonego, oznaczonego początku ani końca" - mówi Wojciech Dębski Dyrektor Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk."

- W stosunku do trzęsień ziemi, słyszane dźwięki nie mają ścisłego powiązania miejsca i czasu.7. Wibi pisze:
http://losyziemi.pl/kanada-czechy-kostaryka-na-calym-swiecie-pojawiaja-sie-dziwne-dzwieki/

Ta wypowiedź odnosi się do mojej teorii „Pierwsze na świecie pełne określenie przyczyn dziwnych dźwięków


„Tylko połowa pokrywa się z prawdą. Co to jest „pędząca cząsteczka
magnetyczna” ? To nie cząsteczki pędzą, tylko to jest oddziaływanie”.

„To nie cząsteczki pędzą, tylko to jest oddziaływanie”.

- Brak jest tu pełnego określenia charakteru wskazywanego oddziaływania.

Co oddziałuje i w jaki sposób? Oddziaływanie nie istnieje samo z siebie, jak można się domyśleć chodzi tu o oddziaływanie magnetyczne, ale czy na pewno, to wie tylko autor tego stwierdzenia.

-Pytanie, które zarazem jest stwierdzeniem; „Co to jest „pędząca cząsteczka
magnetyczna” ? To nie cząsteczki pędzą”.

Rozumiem, że autor tego pytania – stwierdzenia wie, co to są cząsteczki magnetyczne w innym przypadku nie mógłby logicznie stwierdzić „to nie cząsteczki pędzą”

Reasumując, jeżeli autorowi pod Nickiem „Wibi” chodzi o oddziaływanie magnetyczne, to powinien wiedzie i to tu przedstawi, że każde oddziaływanie, (nie tylko magnetyczne) musi posiadac cechy fizyczne. W zakres cech fizycznych wchodzi źródło – jako przyczyna oddziaływania i mechanizmy „wykonawcze” tego procesu fizycznego. Brak wskazania na te cechy eliminuje logiczny proces myślenia a przyczynę występowania efektu jako nie realną.

W mojej teorii opisałem źródło i sposób oddziaływania strumieni magnetycznych, które wchodzą w skład pola magnetycznego biegunów ziemi i wszelkich innych pól magnetycznych. To, że jeszcze nikt inny tego nie opisał wcale nie oznacza, że takowe nie istnieją. W tym obszarze nauki istnieje biała plama. Poza tym każde moje stwierdzenie i każdą moją teorię jestem w stanie logicznie uzasadnić. A białe plamy nauki nie mogą ich obalić, chociażby z przyczyny, że w obszarach białych plam brak jest danych, a bez tych niczego nie można obalać ani tworzyć.

 

„To nie samo pole magnetyczne powoduje te dźwięki, tylko zaburzenia pola,
a dokładniej związane jest to z burzami magnetycznymi i rozbłyskami”.

- Takie stwierdzenie posiada brak logicznych odniesień do miejsca i czasu.

 

 

http://www.ipl.fora.pl/karczma,15/dziwne-dzwieki-na-calej-planecie,5395.html 

IPL_Kerk Fortetze

Rycerz

"ja pierdole" za przeproszeniem tak rzeknę, to już się znaleźli jacyś "naókowcy" do wypisywania tabunów bzdur?????? To koniec, po prostu jesteśmy zgubieni, czas umierać i przestać już nawet pisać w komentarzach pod takimi artykułami.

Cytat:

W fizycznej naturze gwiazdy, planety, czy innego zbioru materii posiadającego własną grawitację, występują bieguny magnetyczne,


Pierwszy raz słyszę, widocznie mnie kładli do głowy fizykę zakłamaną - komuniostyczno - syjonistyczno - żydowską propagandę, gdyż wmówiono mi, że elektromagnetyzm współcześnie nijaką teorią nie udało się połączyć z grawitacją. A tu proszę! No no trzeba będzie sięgnąć do podręczników. Oj opuściłem się bardzo

Nie wracaj do podręczników, szkoda twojego czasu „nie naókowcu”, tam nie znajdziesz takiego jak piszesz wyjaśnienia, nauka posiada w tym obszarze oddziaływań fizycznych, białą plamę.

Sprawa do czego się odnosisz to moja teoria i jak sądzę mam prawo do tworzenia teorii. Krytyka i ocena jest zawsze niezbędna, by teoria przerodziła się w definicję. Lecz by zaistniała krytyka, musi by wskazane uzasadnione odniesienie. Złośliwe puste słowa to nie żadna chluba a już na pewno nie krytyka.

Cytat:

Te niewyobrażalnie małej wielkości jednostki – cząstki magnetyczne, tworzą pola magnetyczne zarówno wokół najmniejszych formacji fizycznych, cząstek ciemnej materii, których wielkość jest miliardy razy mniejsza od atomu, jak i wokół największych formacji w postaci galaktyk.


Normalnie jak to czytam to robię balona z gumy do rzucia który po chwili pęka i oblepia mi całą gębę tym świństwem. Ja pierdzielę, to już odkryto cząstki magnetyczne???? TWORZĄCE POLE MAGNETYCZNE wokół cząstek ciemnej materiiiii???? - Cholerna guma nie chce się odlepić.

Z gumą do żucia należy uważac, bo balon może zakryc więcej niż całą gębę.

Proponuję najpierw byś zorientował się co to jest ciemna materia a następnie pomyślał, w jaki sposób są powiazane pomiędzy sobą jej formy konstrukcyjne. Czyń to wtedy, gdy nie będziesz robił balonów, bo możesz zrobić z siebie.

Cytat:

"Niejednorodność krystaliczna w budowie fizycznej materii planety"


Hmmm brzmi to naprawdę pseudonaukowo, ja osobiście po tylu latach nauki nie słyszałem o "niejednorodności krystalicznej" to nawet jedno zaprzecza drugiemu.

Rozumiem, że według stanu twojej wiedzy cała materia wszechświata jest zbudowana w postaci formy jednorodnej krystaliczności. Inaczej mówiąc wszystko jest proporcjonalne w stosunku do siebie i posiada pełna harmonię. Ciekawe, jeżeli masz rację to powinny zniknąc konflikty.

Cytat:

Występowanie takich dźwięków świadczy o występowaniu poważnych zmian w położeniu bieguna magnetycznego.


OMG jednak będzie niedługo to przemagnesowanie, radzę zacząć budować prywatne schrony jeśli ktoś jeszcze nie uwierzył w te doniesienia z neta.

 

b) IPL_Rikard

Wysłany: Wto 23:20, 20 Mar 2012  

Co do części o powiązaniu grawitacji z elektromagnetyzmem - dafuq?! Muszę dostać namiaru na dilera tego gościa...

Z twoich wypowiedzi mogę domniemać, że już wcześniej poszukiwałeś dilerów.


Cząsteczkowa natura magnetyzmu? Coś chyba przedobrzyli. I to bardzo.

Jeżeli już to nie „przedobrzyli, tylko przedobrzył”, te wszystkie teorie są moje jako jednego człowieka a więc wskazana jest liczba pojedyncza. Nauka jeszcze tej sprawy nie zbadała a Ty już wyśmiewasz, musisz posiadac wyjątkowe atuty do tematu. Pole magnetyczne też z czegoś musi by zbudowane. Nie będzie wiązało ani przyciągało niczym (samą definicja o istnieniu pola magnetycznego nie zwiąże), musi dysponowac jakąś konstrukcją łączącą, z czepiającą, lub instrumentem, który to pole zbuduje w zakresie struktury wiążącej. Musi również by identycznie działające w zakresie różnych wielkości pól magnetycznych. Tak samo musi być zbudowane np. dla elektronu, jak i dla planety, gdzie wielkości są skrajnie różne.

Dlaczego miałoby być inne dla pól wiążących składowe w budowie ciemnej materii?

Logicznie oceniając sprawę, jeżeli powinno być identycznie działace dla różnej wielkości form matrialnych, to musi posiadac wspólne cechy fizyczne. Tu należy założyć, że wszystkie pola magnetyczne posiadają identyczny instrument wzajemnego  związywania. Przyjąłem, że są to niesłychanie zagęszczone, kuliste cząstki, które krążą we wszelkich polach magnetycznych. Nie są widoczne z tej przyczyny, że muszą być odpowiednio małe by działały w polach typu, pole magnetyczne w skali wielkości frakcji składowych ciemnej materii.

W konstrukcji dużych pól magnetycznych jest ich duża ilośc i poruszają się w postaci strumieni.

 
Co do "Niejednorodność krystaliczna w budowie fizycznej materii planety" - to akurat zdanie ma sens Opis: WinkChociaż niekoniecznie w odniesieniu do materii ogółem. Np strukturę minerałów można podzielić na taką, gdzie kryształy są jednakowe, jak i wręcz przeciwnie Opis: WinkAle zdanie powinni zdecydowanie przebudować.

"Niejednorodność krystaliczna w budowie fizycznej materii planety"

Zdanie dotyczy materii planety, jest więc całkowicie uzasadnione i co tu przebudowywać?


A co do zmiany położenia biegunów magnetycznych - zdarzało się i jakoś życie nadal istnieje. Więc nie widzę powodów, by się tym przejmować.

Jestem za.

 

© Struski Andrzej de Merowing.

13.03.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.


Ostatnia edycja 22.03.2012r.