> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Informacje naukowe- dowodem na slusznosc teorii Andrzeja Struskiego wyjasniajaca powstawanie dziwnych dzwiekow
Data 22/03/2012 13:17  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 3651  Język Polish
 

 
INFORMACJE NAUKOWE DOWODEM NA SŁUSZNOŚĆ TEORII ANDRZEJA STRUSKIEGO WYJAŚNIAJĄCĄ POWSTAWANIE DZIWNYCH DŹWIĘKÓW

Profesor Elchin Khalilov

Dziwne dźwięki są faktem, ale wiele osób nadal wypiera tą informację. Oto kolejny wywiad z profesorem geofizyki, Elchinem Khalilovem, który potwierdza wszystko to co poprzednio opublikowaliśmy na ten temat.

 

Mechanizmy psychologiczne funkcjonujące w ludzkim umyśle starają się wypierać informacje za bardzo nieprzystające do oczekiwań i powodujące niepokój ducha. Tak właśnie dzieje się w przypadku dziwnych dźwięków.

 

To jest tak bardzo nieznane, i przeraża niektórych do tego stopnia, że tak zwani "sceptycy" starają się sobie poukładać świat łapiąc się kurczowo wszystkiego, co zbliża ich do odetchnięcia z ulgą stwierdzając fałszerstwo. Jednak zaciśnięte pośladki mówią same za siebie.

 

Trzeba to przyjąć do wiadomości, dziwne dźwięki występują, to fakt, jest wiele fałszerstw, ale stwierdzanie, że wszystko jest fałszerstwem to nic innego jak emanacja strachu przed nieznanym. Postarajmy się to poznać a to umożliwi nam kolejny wywiad z Elchinem Khalilovem.

 

Poprzedni wywiad profesora na temat tego zjawiska, przeprowadzony przez agencję prasową WOSCO wzbudził wielkie zainteresowanie na świecie. Stało się tak głównie, dlatego, że większość naukowców nie ma pojęcia jak klasyfikować te odgłosy, działają u nich prawdopodobnie podobne procesy "pośladkowe" jak u tak zwanych "sceptyków". Khalilov, jako jeden z nielicznych podjął temat i zaproponował konkretne wyjaśnienia fenomenów dźwiękowych.

 

Przypomnijmy, że profesor Khalilov jest prezesem globalnej sieci Prognozowania trzęsień ziemi z siedzibą w Londynie i przewodniczącym Międzynarodowego Komitetu ds. globalnych zmian geologicznych i środowiskowych GEOCHANGE  (Niemcy, Monachium).

 

Panie Profesorze Khalilov, niektórzy z czytelników wątpili, że wywiad dla WOSCO na temat dziwnych odgłosów z nieba był prawdziwy a wyjaśnienia były rzeczywiście podane przez Pana.

 

Wiem o tym, dlatego, że otrzymałem wiele korespondencji w tej sprawie. Więc chcę osobiście potwierdzić, że rzeczywiście to ja udzieliłem wywiadu agencji informacyjnej WOSCO, w którym mówiłem o rejestracji dziwnych dźwięków z nieba i wyjaśniałem to, jako akustyczno-grawitacyjne fale wynikające z silnego wiatru słonecznego oddziałującego na granicy jonosfery i atmosfery, co występuje również przed silnymi trzęsieniami ziemi.

 

Niektórzy czytelnicy mogą zapytać, czy można nagrać te dźwięki standardowym mikrofonem czy też wymagają specjalnego sprzętu?

 

Przy standardowym mikrofonie można nagrywać część słyszalnego pasma tych dźwięków i to w bardzo słabej, jakości.  Te o niskiej częstotliwości są wyraźnie słyszalne na wielu amatorskich nagraniach wideo dostępnych w Internecie. Czyli do profesjonalnego zapisu fal akustyczno-grawitacyjnych wymagany jest specjalny sprzęt geofizyczny? Anteny kierunkowe ze złożonym systemem rejestracji?

 

Czy nadal rejestrowane są te dziwne dźwięki?

 

Tak, rejestrujemy je, zwłaszcza podczas wielkich rozbłysków słonecznych, a także przed kilku silnymi trzęsieniami ziemi, ale nie zawsze są one słyszalne dla ludzi.

Silne trzęsienia ziemi występowały zawsze a rozbłyski słoneczne również, jednak dźwięki występują dopiero niedawno. Logicznie to ta wypowiedź nie wiąże się z rzeczywistością.

 

Jakie są perspektywy dla tych badań?

 

Faktem jest, że nasze stacje z sieci ATROPATENA, w których rejestruje się fale i naprężenia w skorupie ziemskiej na podstawie pomiaru trójwymiarowego wahania pola grawitacyjnego, są wyposażone także w inne wysoce wrażliwe urządzenia, rejestrujące akustyczno-grawitacyjne fale pochodzące z nieba.

Przy pomocy tak specjalistycznego sprzętu można nagrywać szersze pasmo dźwięku, jednak to nie znaczy, że on występował wcześniej, lub, że jest efektem trzęsień ziemi, ewentualnie rozbłysków słońca.

 

Akustyczno-grawitacyjne fale mogą również wystąpić przed silnymi trzęsieniami ziemi, a fakt ten jest znany geofizykom.  Na tej podstawie opracowywane są nowe metody przewidywania trzęsień ziemi.  Globalna sieć przewidywania trzęsień ziemi planuje także większego wykorzystania fal akustycznych grawitacyjnych do przewidywania i studiowania procesów poprzedzających silne trzęsienia ziemi.  Niedawno zarejestrowano wiele interesujących faktów wynikających z amplifikacji fal akustyczno grawitacyjnych przed kilkoma dużymi trzęsieniami ziemi.  Obecnie pracujemy nad modelem fal akustyczno-grawitacyjnych w atmosferze przed silnymi trzęsieniami ziemi.

„Fale akustyczno-grawitacyjne”;- ich stwierdzona naukowo obecnośc przed trzęsieniami ziemi są bardzo ważne dla bezpieczeństwa ludzi. Jednak w stosunku do dziwnych dźwięków, nie wyjaśniają niczego. Chociażby z tego powodu, że dźwięki są bardzo różne a te niekoniecznie muszą by tożsame ze słyszanymi dopiero od roku dziwnymi dźwiękami.

W samej nazwie „fale akustyczno-grawitacyjne” istnieje z kolei dowód na emanację dźwięku z grawitacyjnych obszarów fizyki. Grawitacyjnych, to znaczy magnetycznych, bo grawitacja jest wtórnym objawem magnetyzmu. Od pól magnetycznych różni się tym, że nie posiada biegunów plus i minus. Istotę indukcji grawitacji wskazałem w odpowiedzi do tematu przedstawiającego doświadczenie z nakrętką na rosyjskiej stacji kosmicznej.

Reasumując tą sprawę, jeżeli dźwięk tworzy się w związku z procesami fizycznymi w sferze grawitacji to również powstaje w innych obszarach oddziaływań magnetycznych. Tym bardziej powinien powstawac w procesach fizycznych związanych z przemieszczaniem się bieguna magnetycznego. W tej sprawie istnieje pośredni dowód na słusznośc mojego wyjaśnienia istoty powstawania dziwnych dźwięków.

 

Co jest przyczyną tych fal akustyczno-grawitacyjnych?

 

W naszej opinii, wzmocnienie siły fal akustyczno-grawitacyjnych może być spowodowane zarówno wzrostem aktywności słonecznej jak i aktywacją procesów geodynamicznych.  To oznacza wzrost ryzyka trzęsień ziemi i erupcje wulkanów w najbliższej przyszłości.

 

Planuje Pan współpracę z innymi instytucjami naukowymi?

 

Oczywiście, przygotowaliśmy specjalne oferty do współpracy dla NASA, USGS, NOAA, w Geofizycznej Służbie Rosji i niektórych innych krajów.  Mamy nadzieję, że nasza współpraca spowoduje zainteresowanym potencjalnych partnerów badawczych.

 

Dziękuję za ciekawą rozmowę

 

Wywiad przeprowadzony przez Międzynarodową Agencję Informacji Naukowej WOSCO.


 PS. W stosunku do osiągnięc nauki zawsze posiadam stosunek pozytywny, jednakże nie należ (z punktu logicznej oceny) pozycji nauki traktować jako wyroczni, zawsze słusznych ocen dla różnych niejasnych spraw i wyłączności w stosunku tworzenia nowych (często niezgodnych z naukową wiedza) teorii. Jako przykład pozwolę sobie tu przytoczyć mój wynalazek z obszaru fizyki. Skonstruowałem siatkę przestrzenną, która posiada szczególne cechy w zakresie niezatapialności na ekstremalnie trudnym terenie bagiennym. Nauka ma problem z pełnym wyjaśnieniem działania fizycznego tej konstrukcji, mimo, że płyta drogowa doskonale zdała egzamin w praktyce. Uzyskała nawet nagrody i medale na specjalistycznych wystawach.  Źódło: 

http://seismonet.org/page.html?id_node=130&id_file=141


Źródło pl : 
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe-naukowe-informacje-temat-dziwnych-dzwiekow#comment-56870

© Struski Andrzej de Merowing.

 22.03.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.