> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
MATRYCA EWOLUCJI CZ. IV CERN I CZASTKA BOGA
Data 13/05/2012 13:09  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 6777  Język Polish
 

 

MATRYCA EWOLUCJI cz. IV
  

CERN I CZĄSTKA BOGA,      
 


             ZEGARY MAGNETYCZNE W EWOLUCJI WSZECHŚWAITAWielki zderzacz Hadronów ma służyć do odkrycia cząstki Boga. Według naukowców; -

Ta hipotetyczna cząstka, której poszukują badacze to bozon cechujący Higgsa, odpowiedzialny za nadanie masy innym cząstkom elementarnych.


Na czym miałoby polegać nadanie masy?


Ujmując to w wielkim skrócie naukowcy próbują ustalić skąd bierze się masa.


Rozpoznanie źródła, lub przyczyny pochodzenia masy to nic innego jak rozpoznanie źródła powstania całej materii wszechświata. Teoria wielkiego wybuchu, jest akceptowana przez środowisko naukowe, jak również z tego środowiska się wywodzi. Jeżeli nauka przyjmuje powstanie wszechświata w procesie wielkiego wybuchu, to żaden naukowiec nie może stwierdzić, że atomy w środku są puste; -


„Problem jest rzeczywiście dość wstydliwy, bo skoro wiemy, że atomy są tak naprawdę puste to, dlaczego obiekty, składające się z nich, posiadają masę.


Gdyby tak było w rzeczywistości, to energia elektryczna z siłowni atomowych byłaby wirtualna, a jednak kopie. I powinna kopnąć zarówno naukowców, którzy tworzą takie wypowiedzi jak i piszącego przytaczane tu teksty.


W odniesieniu do wielkiego wybuchu, jego wystąpienie jest dowodem fizycznym na istnienie masy w cząstkach materii. Żaden wybuch nie zaistnieje bez środowiska masy.
Atomy powstały z materii wytworzonej w procesie wielkiego wybuchu, (co do wybuchu, mam inne zdanie i zobrazowałem je w artykułach dotyczących powstania wszechświata) a zatem muszą posiadac  masę. Twierdzenie, że atomy są w środku puste, jest równie pustym.


„Bozon cechujący miałby właśnie nadawać tą właściwość, co zlikwidowałoby problem nieskończonych mas pojawiający się w równaniach wynikających z modelu standardowego
.


Cząstka Boga na ratunek błędnym teoriom naukowym?


Wszystko, co istnieje posiada masę. Masę posiada światło, posiada ją każda sferyczna jednostka dźwięku, posiada ją wszelki „pył”, z którego światło i dźwięk powstają. Są to dwie „cegiełki”, które łączone magnetyzmem stanowią budulec ewoluującej materii.


W tym miejscu odniosę się do Genesis i zwrotu: - „na początku było słowo”. W logicznym wyjaśnieniu znaczenia, wyraz „słowo” oznacza dźwięk - dźwięk posiadający charakter przekazu informacji. Słowo nie jest równoznaczne z mową, mowa to słowa. Reasumując; - informacja biblijna wskazuje na dźwięk, jako pierwotną materię, z której powstało wszystko, co nas otacza. Fizyczna budowa cząstki dźwięku to forma przestrzenna posiadająca postać sfery, pusta w środku. Taką dźwiękową czastkę można symbolicznie zobrazować, bańką mydlaną. Jednostka dźwięku posiada równie cienką materialną powłokę sfery i jest tak samo plastyczna. Natomiast jej odporność na rozbicie, jest bardzo wysoka. Może być całkowicie zgnieciona a w dalszym ciągu zachowa zdolność powrotu do formy sferycznej.


Powracając do masy, to posiadają ją cząstki miliony razy mniejsze od jednostki dźwiękowej, lub od fotonu światła. Są to „całostki”, foremne czworościany, jednorodne jednostki w budowie ciemnej materii, która według naukowych wskazań stanowi
75% całej masy wszechświata („75 proc. to ciemna energia, o niej nic nie wiemy”). W to fizyczne środowisko ciemnej materii, określonej „ciemną energią” (znajduje się ona w stanie harmonii i posiada absolutnie regularną budowę), uderzają strumienie poszukiwanych w zderzaczu hadronów cząstek, czyniąc w nim chaos, – czyli aktywują życie wszechświata.


Jądro wszechświata (centralna Czarna Dziura), wyrzuca dziewięć takich strumieni (moment odbicia strumienia zasilającego jądro, może byc uznany za pierwotny Wielki Wybuch, tylko, że jest ich 9 i następują w precyzyjnej kolejności), one biegnąc torem spiralnym w przestrzeni wszechświata, przebijają się przez ciemną materię. Taki strumień (zbiór poszukiwanych cząstek Boga), musi posiadać odpowiednią masę i tempo ruchu. Według mojej hipotezy, która dotyczy budowy wszechświata, biegnie on z prędkością 6-cio krotnie większą od prędkości światła, niezbędną po to, by kolejno od niego odrywane zbiory materii, mogły utworzyć galaktyki.


Masa i dynamika oderwanego zbioru, utworzy wirujące z nadświetlną prędkością jądro galaktyki (centralna Czarna Dziura galaktyki), wszystkie czarne dziury we wszechświecie to 20% czarnej materii wskazywanej przez naukowców („20 proc. kolejnych to tzw. czarna materia, której nie widzimy”).


Z kolei rozsypujące się ze strumieni, poszukiwane cząstki, zwiążą całostki, regularne cząstki ciemnej materii, tworząc materię nieożywioną, wskazywane
4% całej masy wszechświata („Cząstki, które badamy to 4 proc. Wszechświata).   


 Mówi Prof. Bartnik; - „Cząstki, które badamy to 4 proc. wszechświata, 20 proc. kolejnych to tzw. czarna materia, której nie widzimy. Z kolei ok. 75 proc. to ciemna energia, o niej nic nie wiemy – dodaje fizyk.


W kolejnych etapach procesu ewolucji materii we wszechświecie, powstaną jednostki dźwiękowe, fotony światła i atomy w towarzystwie wielu ubocznych produktów. Wszystkie tu wskazane formy materii posiadają masę, bo mają w swojej budowie zawarte - związane z ciemną materią - cząstki Boga. W dalszym rozumowaniu, atomy muszą uzyskać masę w momencie ich powstania, bo są zbudowane z cząstek, które już posiadają własną masę.


Gdyby atomy nie posiadały masy, nie istniałyby a bozon nie mógłby ich cechować, jedynie mógłby je budować.  I dokładnie taki proces fizyczny wskazałem w mojej teorii dotyczącej powstawania materii we wszechświecie. Tam wskazałem na wpływ cząstek z poza obszaru wszechświata, biegnących z prędkością wielokrotnie większą od prędkości światła, które łączą się z istniejącą w całej przestrzeni wszechświata, czarną materią.


Potencjał ruchu i masa własna cząstek Boga (z poza wszechświata) przydaje, cechuje, nowo powstającej materii charakter fizyczny masy i ruchu.


Gdyby naukowcy powiedzieli, że poszukują cząstki, która wnosi potencjał ruchu w środowisko fizyczne wszechświata, cząstki, która jest motorem życia, to można by było przyjąć to, jako logiczne i uzasadnione. Ale szukanie masy dla atomów jest nie do przyjęcia.


„Żeby zrozumieć świat


Prof. Bartnik wyjaśnia, co wydarzy się dalej po wtorkowej publikacji CERN: - To odkrycie nie niesie ze sobą żadnych implikacji. To jest czysta nauka. Naukowcy zajmujący się badaniami tego typu mają jeden cel: zrozumieć świat - mówi naukowiec.


A co, jeśli naukowcom nie uda się potwierdzić istenienia bozonu Higgsa?


Fizycy będą musieli wówczas popracować nad całkiem nowym modelem cząstek, a to nie będzie takie proste - komentuje prof. Ernest Bartnik.


- Cząstki, które badamy to 4 proc. wszechświata, 20 proc. kolejnych to tzw. czarna materia, której nie widzimy. Z kolei ok. 75 proc. to ciemna energia, o niej nic nie wiemy – dodaje fizyk. - To jest kolejny krok do poznania wszechświata, ale model ten na pewno trzeba będzie jeszcze rozszerzyć - uważa profesor.


 

Oczekuje się, że w 2012 r. zderzacz popracuje przynajmniej do listopada, a następne zatrzymanie na 20 miesięcy spowoduje podniesienie całkowitej energię wiązki do 14 TeV.”


„Właśnie z powodu tak długiego postoju planowanego na 2013 i 2014 fizycy uwijają się jak w ukropie próbując wykorzystać ten czas do maksimum. Ten rok może być, zatem decydujący dla odnalezienia ostatniego brakującego elementu współczesnej teorii cząstek elementarnych, tzw. modelu standardowego.  Ta hipotetyczna cząstka, której poszukują badacze to bozon cechujący Higgsa, odpowiedzialny za nadanie masy innym cząstkom elementarnych.”


Cząstka, która jest poszukiwana, spełnia wiele zadań w procesie ewolucji materii, jest uniwersalnym narzędziem „w rękach” „budowniczych” wszechświata. Z punktu widzenia człowieka, przyczynia się ona do zaistnienia w procesie powstawania biologii, podstawowego mechanizmu sterującego procesami życia.


Tym szczególnym mechanizmem, jest zegar magnetyczny materii wszechświata i jego kopie w kolejno pomniejszających się skalach, aż do cząstek elementarnych. Mechanizm ruchu materii w przestrzennej konstrukcji magnetycznej zegara stanowi o jego zaistnieniu a czas działania kończy się z momentem zaniku przyczyny odpowiedniego kierunku i potencjału ruchu.


Podstawowym warunkiem zaistnienia odpowiedniego środowiska fizycznego, niezbędnego do aktywacji zegara jest kumulacja wirującej masy materii. Dla galaktyk takim warunkiem jest zgromadzenie materii w postaci odpowiednio dużej czarnej dziury, która zostanie jądrem galaktyki i zegara magnetycznego w jej skali.


Drugim warunkiem zaistnienia procesu fizycznego zegara magnetycznego, jest strumień materii biegnący w spirali, którego parametry będą mogły z synchronizować się ze środowiskiem fizycznym wokół jądra.


Człowiek posiada cały szereg różnej wielkości zegarów magnetycznych. Istnieją one w obszarach genetyki, jak również w skali całej postaci. Zabezpieczają harmonię pomiędzy wszystkimi objawami życia człowieka. Skutecznie działają do momentu przeciążenia środowiska fizycznego, za które odpowiadają.


Przeciążenie „zdmuchnie” zbiór fizyczny zegara i podtrzymywana forma życia ginie. Jednym z rodzajów przeciążenia jest stres. Pomimo destrukcji w odpowiednich warunkach zegar może się reaktywować a tym samym, organizm odzyskuje równowagę i harmonię.


 

 


Rys. 1 Schemat 1-go stopnia wzorca geometrycznego zegara
.


 Rys. 2 Schemat zegara z aspektem horyzontu magnetycznego dla organizmu biologicznego.

 Fot. 1 Sekwencja Matrycy człowieka – wzorzec zegara i spirali.Jest tu widoczny zbiór geometryczny i dwie spirale podwójne. Zbiór brył geometrycznych to siedlisko zegara, natomiast podwójna spirala z widocznym symbolem częstotliwości spełnia funkcję struktury nośnej każdej z 9 sekwencji zegara. Spirala posiadająca konstrukcje złotej proporcji, wykonana w barwie złotej i srebrnej symbolizuje zasilanie i podtrzymywanie działania zegara.
Rys. 3 Schemat zegara magnetycznego z 9 sekwencjami (komplet)


 


Fot. 2 Komputerowy obraz z detektora ATLAS. W tym zderzeniu mógł powstać bozon Higgsa (CERN) Widoczne podobieństwo tego wykresu do mojego schematu zegara magnetycznego z kompletem 9 sekwencji czaso-przestrzennych.


------- >  Matryca czlowieka fizyczno - duchowego 

------- >  Matryca ewolucji cz. II Przedmowa do matrycy ewolucji 

------- >  Matryca ewolucji cz. III Liczby w systemie magnetyczno - geometrycznym czlowieka  


http://www.andrzejstruski.com/articles_148_Publikacja--Rozwiazania-Naukowego-Sporu-Dotyczacego-Kwestii-Czasu-.html

http://www.andrzejstruski.com/blog_view_41_Teoria-Budowy-Wszechswiata-w-g-Andrzeja-Struskiego.html

http://www.andrzejstruski.com/blog_view_41_Teoria-Budowy-Wszechswiata-w-g-Andrzeja-Struskiego.html© Struski Andrzej de Merowing.

  13.05.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.


-------- >  cz. I Teoria istnienia wszelkich rzeczy

-------- >  
cz. II Potrzeby tworcow wszechswiata

-------- >  cz. III Potencjal tworczy i technologiczny budowniczych wszechswiata

-------- >  cz. IV Skala wielkosci czlowieka do rzeczy wszelkich

-------- >  cz. V Czarne perelki i calostka

-------- >  cz. VI Jadro wszechswiata matka czarnych dziur

-------- >  cz. VII Pierwociny materii wszechswiata

-------- >  cz. VIII Jak sie rodza galaktyki

-------- >  MATRYCA EWOLUCJI CZ. IV CERN I CZASTKA BOGA