> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Dziwne chmury albo blad odczytu radaru.
Data 03/06/2012 11:44  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 1915  Język Polish
 

 Dziwne chmury albo błąd odczytu radaru.

Radar meteorologiczny pokazuje chmury w trakcie opadów, lub w stadium opadowym.  Z natury kształt chmur jest nieforemny, możliwe, że z pewnymi wyjątkami. Chmury w postaci strzał raczej nie występują i przypuszczam, że te, które pokazuje radar w okolicy Walencji to błąd odczytu. Jednak ten błąd powtarza się systematycznie a do tego, po drugiej stronie hiszpańskiego wybrzeża, chmury również uzyskują specyficzny kształt i lokalizację.

Nietypowy wygląd chmur pierwszy raz zauważyłem 12-go maja. Układ opadów był tak nietypowy i charakterystyczny, że postanowiłem obserwować widoczne na radarowej mapie opadów, dziwne zjawisko pogodowe. Chmury strzały, nie wystąpiły w żadnym innym miejscy na radarowej mapie pogody Europy. Z kolei w okolicy Walencji występują cały czas, jedynie zanikają lub ponownie się ukazują, w niewielkim zakresie zmieniają swoje położenie i wielkość.

Kolejnym dziwny zjawiskiem jest powtórne występowanie prawie identycznych chmur po drugiej stronie Hiszpanii. W miejscu, które leży tak samo jak Walencja u wybrzeży kontynentu, w osi najczęściej występujących chmur strzał na morzu Śródziemnym. Chmury na Atlantyku nie posiadają wyglądu strzał, ale niektóre posiadają do centryczne promienie. Chmury pojawiające się po obu stronach Hiszpanii tworzą wrażenie, jakby posiadały jakąś wspólną zależność z miejscowym ukształtowaniem kontynentu europejskiego. Jednak kształt tych na morzu Śródziemnym jest tak nietypowy, że należy uzna je raczej, za efekt błędu radaru.

Poniżej przedstawię obrazy z ekranu, na których jest widoczna data i godzina a wnioski niech każdy wyciągnie dla siebie, według własnej oceny.


© Struski Andrzej de Merowing.

 

  03.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.