> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Dusza
Data 05/06/2012 17:20  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 2240  Język Polish
 

 Cześć III.


  Dusza – ziemska nazwa postaci Boga i wszystkich istot żyjących w Niebie. 


                                           WCIELANIE


Wcielnie, jest procesem duchowym występującym w różnych miejscach wszechświata. Ten proces, jest stosowany tylko w stosunku do odpowiednio rozwiniętej formy człowieka fizyczno – duchowego, lub innej istoty, której cechy psycho emocjonalne w pełni odpowiadają cechom człowieka. W trakcie wcielania, system eteryczny człowieka przyjmuje wprowadzaną w niego istotę równą Bogu – duszę. Wcielana Dusza, może charakteryzować się jednym z dwóch stanów osobistego rozwoju. W dominującej ilości wcieleń, istotą wcielaną, jest młoda dusza, której stan osobistego rozwoju nie uzyskał jeszcze instrumentów służących do kontaktu z otoczeniem w środowisku nieba. W trakcie życia człowiek będąc twórcą różnych stanów emocjonalnych, jest odpowiednio przygotowaną postacią do wytworzenia materii eterycznej przeznaczonej do budowy pierścieni. Te wielokolorowe pierścienie – forma zmysłów, są na bieżąco tworzone na postaci duszy i gdy zostaną w pełni wykonane, młoda istota z nieba uzyskuje zdolnośc do kontaktu z otoczeniem w środowisku nieba (kontakt uzyska, dopiero po jej powrocie).

                                         INSTRUMENTY ZMYSŁOWE DUSZY


Dusze, których duchowa postac posiada instrumenty kontaktowe – zmysły, określane są mianem „starych Dusz”. Są one wcielane w takim samym procesie wcieleniowym, jaki jest stosowany dla młodych dusz, inne są tylko kryteria jego zaistnienia. Wcielanie młodej duszy jest procesem obligatoryjnym z kolei wcielanie starej duszy może nastąpić, gdy ona osobiście wyrazi na to wcielenie zgodę. W trakcie życia człowiek z wcieloną starą duszą powiększa jej pierścienie – instrumenty kontaktowe. W naturalnych warunkach wcieleniowych powiększanie było połączone z możliwością polepszenia stanu instrumentów zmysłowych. W naszych warunkach życia w obszarze ziemskiego systemu wcieleniowego powiększanie pierścieni, na ogół związane jest z pogorszeniem cech instrumentów kontaktowych.

Bóg jest istotą, posiadająco ciało eteryczne – duchowe, które charakteryzuje się najwyższą, jakością i wielkością pierścieni. Zakres i jakość kontaktu zmysłowego (wielkość i jakość pierścieni), jest jedynym parametrem, jaki jest brany pod uwagę w ocenie pozycji duszy w hierarchii nieba. Najwyższe stanowisko w hierarchii, ma prawo przyjąć ta dusza, która dysponuje takimi walorami osobistymi. Bóg, (jest to ziemskie pojęcie ołtarzowe i nie odzwierciedla rzeczywistej wartości w niebie) nie posiada praktycznie żadnej władzy, ale jego wyroki względem zachowań i postaw innych dusz z rady głównej, są wiążące.

W tym miejscu opisu duszy i jej cech osobistych, jestem zobligowany wtrącić zewnętrzne informacje. Pojęcie Boga, jakie jest wpisane w świadomość człowieka na ziemi, wynika z wielopokoleniowego działania kapłanów na planie indoktrynacji świadomości. Ten kompletnie wypaczony obraz Boga, jest obecnie obowiązującym zbiorem Jego cech i możliwości. Indoktrynacja została przeprowadzona tak skutecznie, że Bóg ołtarzowy (na potrzeby kultów) jest uznawany z poziomu władzy i nauki. Instytucjonalnie są sankcjonowane wszystkie religie, które w świetle rzeczywistego stanu nieba, bezczeszczą Boga i Jego wartości. Jednak najgorsze jest to, że obecnie praktycznie nikt nie może zrozumie innego obrazu Boga, poza wieloma podobnymi obrazami ołtarzowymi. Cel ciemnych mocy został osiągnięty, świadomość człowieka została skutecznie zaślepiona w obszarze ocen Boga i cech Jego istnienia.

                                                    RODZINA I MŁODA DUSZA

Wracając do tematu duszy i środowiska jej życia, odniosę się do narodzin młodej duszy.

Osobiste życie w niebie rozpoczyna się w obszarach rodzin i nawet, jeżeli dusza wiele czasu przebywa poza rodziną, to jej podstawowym miejscem życia jest specjalnie przygotowana przestrzeń domu rodzinnego. Przestrzeń spełnia wszelkie cechy, które umożliwiają duszy i całej rodzinie, kreację jej osobistych i rodzinnych potrzeb.

W momencie, gdy, któryś z synów, osiągnie wystarczającą ilość i jakość osobistych możliwości na planie kontaktów zmysłowych, uzyska prawo do tworzenia nowej rodziny. Niezbędne mu będzie uzyskanie odpowiedniego kontaktu z dwiema innymi duszami, które również uzyskały status umożliwiający tworzenie rodziny. Trzy takie dusze, jeżeli sprawdzą się w swoim towarzystwie, dostaną zgodę na dyspozycję systemu kreatora. Taki kreator umożliwia powstanie młodej duszy i dopiero w tym momencie trzy dusze uzyskują status rodziny.

W nowym środowisku rodziny: - emanacja trzech osobowości, dostęp do materii genetycznej i praca kreatora, - który komponuje materię genetyczną z materią emanowaną przez członków rodziny -, aktywuje proces kreacji młodej duszy. W tym przypadku pierwszego syna, maksymalnie rodzina może mieć kilkudziesięciu synów, jednak dla każdej kreacji następnej młodej duszy, niezbędny jest dostęp do materii genetycznej. Każde kolejny syn w rodzinie, może – nie musi – być kreowany w towarzystwie wszystkich osobowości rodziny.

W taki prosty sposób rozwiązany jest problem populacji i zabezpieczenia genetycznego nowo kreowanych dusz. Również rodziny nie powstaną przypadkowo, by zaistnieć w społeczeństwie nieba, powstająca komórka rodzinna musi zachowa wszystkie procedury.

Młoda dusza żyje tylko światem wewnętrznym, nie ma możliwości kontaktu z otoczeniem, nie posiada jeszcze pierścieni, które powinny jej służyć do kontaktu z innymi i całą infrastrukturą dostępną każdej duszy. Instrumenty zmysłowe, każda młoda dusza uzyskuje dopiero w trakcie wcielenia w ciało eteryczne człowieka. Z tej przyczyny wynika obowiązek wcielenia każdej młode duszy w istoty żyjące daleko poza macierzystą cywilizacją i rodziną.

 

                                                    NOWE ŻYCIE

Po powrocie z pierwszego obowiązkowego wcielenia dusza jest w pełni członkiem społeczności cywilizacji nieba (cywilizacji, która zbudowała między innymi i nasz wszechświat) i może rozpocząć bardzo długie życie. Nie będzie się jej spieszyło do osiągania jakichś szczytnych celów, raczej będzie korzystała z kreatora środowiska na planie komnat rodziny.

Jeżeli to będzie pierwszy syn w nowej rodzinie, to wspólnie z trzema ojcami, będą poznawali swoje nowe komnaty rodziny. Kreator środowiska jest zawsze przystosowany do osobowości członków rodziny a rodzina uzyskuje dostęp do jego możliwości z momentem narodzin pierwszego syna.

Poznałem możliwości kreatora środowiska, jest to proces tworzenia rzeczywistości na planie materii eterycznej, zgodnej z krystalicznością ciała eterycznego duszy. Doznania są niesamowite, można powiedzieć; - TAKIE, JAKIE SOBIE WYMYSLISZ. Nie powstaną wirtualne środowiska typu znanych nam, komputerowych gier. Tamto środowiska jest realne nawet na planie uczuciowym. Nie zaistnieją akcje, które posiadałyby zabarwienie emocjonalne a tym bardziej akcje walki i przemocy.

W następnej kolejności młody członek rodziny będzie poznawał środowisko cywilizacji, jego przestrzeń i cechy. Potem inne dusze i w ten sposób rozpoczyna się nowe życie w cywilizacji Boga.


------- > cz II Potrzeby twórców wszechświata

------- > cz III Potencjał twórczy i technologiczny budowniczych wszechświata

------- > Co czeka człowieka po śmierci

------- > Część I Niebo - Środowisko Życia Duszy

------- > Trylogia Niebo Bóg Dusza Człowiek

------- > Część II - Ustrój Nieba

------- > Przyroda jest świątynią duszy

------- > Los Duszy 

------- > Upadli Aniołowie 

© Struski Andrzej de Merowing.

 

  05.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.