> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Upadli Aniolowie
Data 07/06/2012 09:54  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 2135  Język Polish
 

                                      UPADLI ANIOŁOWIE

                                      KREACJA MŁODEJ DUSZY W PRZESZŁOŚCI

W przeszłości, młode dusze uzyskiwały pierścienie – instrumenty zmysłowe – w tym samym kreatorze, który służył do kreacji osobistego ciała duchowego istoty. Program kreacji był podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie, kreowane było ciało osobiste a w momencie, gdy kreacja istoty dobiegła końca, rozpoczynał się drugi etap. Wokół już istniejącej postaci tworzone były zmysły – pierścienie – z materii o niższej klasie krystaliczności, – jakości. Materia przeznaczona do tworzenia pierścieni posiadała, jakość krystaliczną i spektrum cech, podobne do materii emocjonalnej tworzonej przez człowieka, gdy on, znajduje się w takim stanie uczuciowym i emocjonalnym, który występuje w czasie doznawania szczęścia.

Taki proces powstawania młodych dusz istniał w czasie, gdy wszystkie istoty żyjące w niebie rozwijały w swoim systemie uczuciowym stany emocjonalne. Procesy emocjonalne mają duży wpływ na proces starzenia się. W związku z tym, postanowiono przeprowadzić referendum w sprawie ograniczenia indywidualnego procesu emocjonalnego na rzecz długowieczności. Propozycja została przyjęta zdecydowaną większością głosujących.

                 ZMIANA ZACHOWAŃ EMOCJONALNYCH WIĘKSZOŚCI ISTOT W NIEBIE

Zmiana ograniczenia w tworzeniu emocji, polegała na ingerencję w konstrukcję instrumentów zmysłowych i usunięcie tych aspektów konstrukcji, które były odpowiedzialne za powstawanie emocji. Inaczej to określając, zmiana polegała na ograniczeniu osobowości uczuciowej i emocjonalnej. W efekcie takiego procesu, wyłonił się poważny problem natury ekologicznej.

Po takiej zmianie, dusze stały się bardziej wrażliwe i mało odporne na zewnętrzne wpływy cięższych materii emocjonalnych (z tych wartości, jakie są używane do tworzenia instrumentów zmysłowych duszy, a w stosunku do człowieka – emocje szczęścia lub miłości), które uprzednio były dla nich całkowicie naturalne. Jeszcze bardzie niebezpiecznymi (nie ekologicznymi) okazały się negatywne emocje emanowane przez te istoty, które nie poddały się zabiegom zmiany wartości emocjonalnych i dalej żyły tworząc różne stany emocjonalne.

W konsekwencji zaistniał poważny problem, dla całej cywilizacji. O ile pierwszą sprawę (tworzenie pierścieni zmysłowych) można było rozwiązać, to z drugą wiązały się poważne obciążenia społeczne. Co zrobić z tymi, którzy żyją w „starym” systemie emocjonalnym.

Mają do takiego życia pełne prawo, co wynika z podstawowego prawa – życia według wolnej woli. Z drugiej strony, ich życie stwarza poważne zagrożenie dla pozostałych dusz, które po zmianie, stały się bardzo wrażliwe i źle reagują na wpływy negatywnych emocji.

Ze względu na fakt, że cała przestrzeń „kosmiczna” cywilizacji jest zagospodarowana i nie istnieje bezpieczne miejsce dla lokalizacji, grupy dusz, które nie poddały się zmianie formy życia, należało opracować plan awaryjny.

 W międzyczasie został rozwiązany pierwszy problem. Tworzenie pierścieni zmysłowych, zostało oddzielone od programu kreacji osobistego ciała duchowego młodej duszy. Drugi etap (tworzenie pierścieni zmysłowych), już nie przebiegał w kreatorach, które znajdowały się w rodzinach i gdzie występowały duże zagrożenia zakłóceniem ciężką materią emocjonalną. Powstały centra, które również do końca nie były bezpieczne (tak jak w naszej cywilizacji fabryki chemiczne).

Z czasem ten problem został całkowicie rozwiązany. Opracowane zostały sposoby tworzenia pierścieni zmysłowych poza środowiskiem kosmicznym cywilizacji nieba.

                                                POWSTAJĄ WSZECHŚWIATY.

Najlepszy projekt został zaakceptowany do realizacji i w efekcie powstały i ciągle powstają kolejne wszechświaty. W takim zewnętrznym obiekcie (notabene: - wielkości, która wynosi kilka bilionów lat świetlnych), produktem finalnym „naturalnej” ewolucji są istoty, których systemy psycho – emocjonalne odpowiadają potrzebom duszy. Człowiek na ziemi, należy do grona takich istot. Teraz wystarczy przetransportować młodą duszę do jednego z wielu systemów wcieleniowych i tam pod opieką miejscowych istot duchowych (wyewoluowanych również w tym wszechświecie), ta młoda istota z nieba uzyska (po wcieleniu w ciało np. człowieka) doskonałe pierścienie zmysłowe. Okazało się, że istoty wyeksponowane do produkcji materii emocjonalne przeznaczonej na pierścienie dla dusz, tworzą materię o większej skali zabarwienia, czyli lepszej wartościowo. Taka materia emocjonalna dodaje indywidualnego charakteru osobistego w obszarze kontaktu zmysłowego każdej duszy.

Cały proces przebiegał całkowicie bezawaryjnie. Wystarczyło jedno wcielenie i młoda dusz uzyskiwała wystarczającą wielkość pierścieni. Środowisko życia istot, w które były wcielane dusze (człowiek nazwał to środowisko rajem a religia łaską Boga), całkowicie spełniało potrzeby i zabezpieczenia, co z resztą, wynikało z projektu.

Pomimo doskonałego projektu i bezproblemowej eksploatacji, doszło do zakłócenia środowiska życia istot z wcielanymi duszami. To zakłócenie spowodowało, uniemożliwienie powrotu do rodzin, dużej a z czasem, przeważającej części wcielanych dusz. Zakłócenie dotyczy również naszej ziemskiej cywilizacji wcieleniowej.

                                          EMIGRACJA DUSZ „UPADLI ANIOŁOWIE”

Powstał projekt rozwiązanie drugiego problemu. Padła propozycja zbudowania we wszechświecie enklawy dla dusz, które żyją w „starym” systemie emocjonalnym. Po uzgodnieniu z zainteresowanymi wszystkich warunków, enklawa została wykonana. Odpowiada ona całkowicie warunkom życia dusz, jakie istnieją w środowisku cywilizacji nieba. Różni się tym, że z czasem, gdy wszechświat osiągnie finał eksploatacji, enklawa tak jak wszystko w przestrzeni wszechświata ulegnie również likwidacji.

Alternatywą dla tych dusz, które zasiedlają enklawę jest powrót do macierzystej cywilizacji. Jednak by powrót był możliwy, muszą one podda się procesowi zmiany życia w emocjach do stanu życia tylko w stonizowanych uczuciach.

Okazało się, że taka perspektywa, nie odpowiada tym istotom, mimo, że w perspektywie czasu, grozi im śmierć. Jak się okazało, znaleźli dla siebie rozwiązanie w tej trudnej sytuacji. W pierwszej kolejności postanowili powiększy populację, sami nie dysponują kreatorami młodych dusz. Nie mogą powiększać populacji w naturalny sposób. Wymyślili sposób jak wykradać młode dusze z cywilizacji wcieleniowych, które znajdują się dosłownie za ścianą enklawy.

Procedura tego pomysłu przewidywała zmianę stosunków między ludzkich w środowisku życia człowieka z wcieloną duszą. Cały pomysł posiadał jeden poważny mankament, dusza nie miała możliwości wykonawczej pomysłu. Nie istnieją w enklawie instrumenty, które by umożliwiały kontakt z nadświadomością człowieka.

                                                        DESTRUKCJA RAJU

 Postanowili pójść drogą okrężną, która choć trudna rokowała pewne nadzieje. Pomysł polegał na tym, że należało uzyska kontakt z Aniołami kontrolującymi systemy wcieleniowe i przekona ich do kolaboracji. Nie było możliwości przeprowadzenia drastycznych zmian w sposobie życia ludzi w taki sposób, by to nie zostało odnotowane przez kontrolerów z nieba. Należało przekonać ich do współpracy, co w końcu zostało dokonane (przykładem jest Archanioł Michał i inni Archniołowie).

Kolejnym krokiem na drodze destrukcji raju było „zmobilizowanie” do współpracy (za plecami Aniołów) istot duchowych, które były odpowiedzialne za obsługę systemu wcieleniowego. Ale to była tylko kwestia czasu, tu metod działania było do dyspozycji kilka, między innymi zastraszanie wpływem negatywnych materii i demonicznych istot.

Po uzyskaniu dostępu do nadświadomości człowieka, wystarczyło namierzyć tych ludzi, którzy posiadali cechy szczególne. Wyróżniali się tym, że swoim postępowaniem dawali pozytywny przykład postepowania bliźnim. W kolejnych pokoleniach, manipulując w nadświadomości spowodowali wystąpienie pierwszych przypadków nieuzasadnionych warunkami życia w Raju potrzeb.

Dla przykładu podam sytuację gdzie człowiek uważany za wzór postepowania zaczął inaczej rozumować. Z czasem jego nadświadomośc wyeksponowała nieistniejący do tej pory proces zachowań. On, jako człowiek, który z natury doradzał innym, do tej pory bezinteresownie, zaczął myśleć inaczej.

Myślał, dlaczego ja, który przecież swoje doświadczenie przekazuję innym, jako radę, zawsze dobrze działającą, nie mogę skorzystać z pomocy tych, którym pomagam?

Wymyślił sobie, że przecież, gdyby mu ktoś z bliźnich w zamian za radę, przyniósł „banana” to chyba wcale nie byłoby w tym nic złego.


To była pierwsza nienaturalna i nadmierna potrzeba, bo ‘banany” wisiały w zasięgu ręki. Ale pomyślał, przecież on jest dla innych wzorem, daje im rady, niech też coś dla niego zrobią.

TO BYŁ PIERWSZY SUKCES „UPADŁYCH ANIOŁÓW”.


------- > cz II Potrzeby twórców wszechświata

------- > cz III Potencjał twórczy i technologiczny budowniczych wszechświata

------- > Co czeka człowieka po śmierci

------- > Część I Niebo - Środowisko Życia Duszy

------- > Trylogia Niebo Bóg Dusza Człowiek

------- > Część II - Ustrój Nieba

------- > Przyroda jest świątynią duszy

------- > Dusza

------- > 
Los Duszy


 

© Struski Andrzej de Merowing.

 

  07.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.