> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Nostradamus zapowiada w 2012r pedzace ze Slonca dlugie iskry
Data 09/06/2012 18:02  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 2002  Język Polish
 

 Nostradamus zapowiada w 2012r pędzące ze Słońca długie iskry.

 


CENTURIA  II. 46

Potężny Rządca znów obróci kołem;

Minione niedole nadejdą w jeszcze gorszej postaci.

Głód, żelazo i zaraza, krwawy, mleczny deszcz.

Ogień widziany na niebie, pędząca długa iskra.

 

Wskazywany przez Nostradamusa Potężny Rządca, to Magnetyzm Wszechświata, który zarządza wszelkim ruchem i każdym związkiem materii we wszechświecie.

 

„Potężny Rządca znów obróci kołem:”

 

W tym zwrocie Nostradamus opisuje cały obrót na kole, obrót „zarządzany” magnetyzmem wszechświata. Wszystkie „ciała niebieskie”, jako składowe części gwiazdozbiorów i układów słonecznych, są powiązane siłami magnetycznymi. Ich ruch zawsze przebiega po orbitach. Ogólnie to upraszczając, jest to ruch po kole, mimo, że orbity nie są w czystej postaci koliste.

 

„znów obróci kołem”

 

Takie stwierdzenie, lub zapowiedź, wskazuje na ponowny kolejny cykl obrotu po orbicie. Wskazanie nie może dotyczyć, naszego układu słonecznego. W tym przypadku obrót po orbicie powtarza się, co rok. A Nostradamus zapowiada w przyszłości, zamknięcie się, „koła”, czyli jednego cyklu ruchu po orbicie. Czas przebiegu tego zbioru, musi być dużo dłuższy, niż czas przebiegu ziemi po swej orbicie.

 

W zbiorze tych układów gwiezdnych, które zamkną w zapowiadanym czasie kolejny cykl swego obrotu, również musi znajdować się i nasz układ słoneczny. Gdyby tak nie było, zapowiedź, Nostradamusa nic by dla nas nie znaczyła.

 

Reasumując informacje zawarte w tej kwestii, możemy stwierdzić; że Nostradamus zapowiada nadejście czasu, w którym zakończy się obrót „ciał niebieskich” po orbicie większej niż orbita ziemi. W zbiorze tych „ciał niebieskich”, będzie się również znajdował nasz Układ Słoneczny.

 

„Minione niedole nadejdą w jeszcze gorszej postaci”

 

W związku ze szczególnym położeniem gwiazd w czasie, w którym zapowiadany cykl obrotu się zakończy, zaistnieje przyczyna powodująca „niedolę”

Nostradamus mówi, że takie niedole występowały w czasie końca poprzednich cykli, gdy nasz Układ Słoneczny znajdował się w takim miejscu Galaktyki. Ostrzega dodatkowo, że nadchodzące niedole okażą się „gorszej postaci”, czyli bardziej niebezpieczne od poprzednich.

 

Reasumując informacje ujęte w tej kwestii; możemy przyjąć, że sytuacja w środowisku życia człowieka na ziemi, jaka zaistnieje w 2012 roku, będzie bardziej szkodliwa niż te poprzednie. Jedna z takich poprzednich klęsk, to zagłada opisywana, jako „biblijny potop”.

 

„Głód, żelazo i zaraza, krwawy, mleczny deszcz.

„Ogień widziany na niebie, pędząca długa iskra.”

 

Te dwa wersy czterowiersza, są przestawione w celu utrudnienia odczytania.

 

„Ogień widziany na niebie, pędząca długa iskra.”

 

W efekcie przejścia naszego słońca, przez miejsce w przestrzeni, które jest wskazywane przez Nostradamusa, jako zamknięcie obrotu koła, na słońcu dojdzie do erupcji. „Ogień widziany na niebie”, ten zwrot mówi o efektach erupcji słońca, które będą widziane na niebie w postaci przypominającej ogień. Słońce będzie wyglądało tak, jakby się paliło.

 

Erupcja słońca, spowoduje pozbycie się dużej ilości rozgrzanej materii. Ta jej część, która dotrze do ziemi będzie widoczna w postaci świecących długich iskier. Długie iskry to nic innego jak duża ilość pędzącej materii, wyrzuconej ze słońca. Gdy taka ilość materii dotrze do powierzchni planety, może spowodować nieobliczalne zniszczenia. W efekcie niedolę człowieka a dodatkowo w obecnym, stanie rozwoju cywilizacji technicznej, może dojść do zakłócenia całego środowiska życia człowieka. To, może być przyczyną wskazywanej przez Nostradamusa, większej niż uprzednio niedoli.

 

 „Głód, żelazo i zaraza, krwawy, mleczny deszcz”

 

Głód zostanie spowodowany zarazą, która jest w jakiś sposób związana z żelazem. To mogą być szkodliwe substancje, które zmagazynowane w żelaznych pojemnikach, uwolnią się w trakcie bombardowania ziemi, przez materię słoneczną. Nasza cywilizacja posiada odpowiedni zasób i rodzaj materiałów niebezpiecznych. Można powiedzieć czekają tylko na okazję do uwolnienia się, poprzez pobudzenie reakcji chemicznych.  Z nieba spadnie krwawy mleczny deszcz. W samej rzeczy, mogą być takie miejsca na ziemi, gdzie ilość różnych środków chemicznych, które przedostaną się do powietrza, będzie tak duża, że aż widoczna gołym okiem.

 

 

 

Wniosek, jaki można wyciągnąć z informacji zawartych w tym czterowierszu, ukazuje nam obraz zbliżającego się czasu. Kiedy nasza dzienna gwiazda znajdzie się w krytycznym dla człowieka punkcie, na swojej gwiezdnej drodze?

 

Jej naturalna reakcja na wpływ szczególnego w tym miejscu magnetyzmu wszechświata, objawi się, potężną erupcją rozżarzonej materii. W efekcie ludzie na ziemi, będą mogli oglądać to zjawisko, jako „pożar słońca”.

 

Jednak ten „pożar”, okaże się zgubnym widowiskiem, bo w kolejnych godzinach ziemia poddana zostanie bombardowaniu materią słoneczną. W efekcie na ziemi dojdzie do bardzo poważnych kataklizmów. Najgorsze okażą się te, które będą związane z uwolnieniem się do atmosfery trujących toksyn i promieniowania.

 

Według Nostradamusa będzie to kataklizm o większej skali zniszczeń, niż te, które były w poprzednich okresach przechodzenia słońca przez ten punkt w kosmosie.

 

------- > Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie

------- > 
Nostradamus zapowiada resetacje swiadomosci czlowieka

© Struski Andrzej de Merowing.

 

  09.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.