> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Nostradamus zapowiada resetacje swiadomosci czlowieka.
Data 11/06/2012 17:37  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 1634  Język Polish
 

                        Nostradamus odnalezione wersety

 

 XII Centuria, numer 63, taką numeracją rozpoczyna się zbiór nieujawnionych dotychczas wersetów Nostradamusa. Zostały one odnalezione podczas remontu domu, w którym on mieszkał. Wnoszą bardzo realistyczne informacje, które w większości dotyczą czasów nam obecnych. Nie wszystkie udało się odczytać w związku z tym, zastosuje kolejną numerację dla tych, które są odczytane.

 

W kolejnych odsłonach, przedstawię teksty wersetów i ich odszyfrowana prze zemnie treść.

 

     Nostradamus zapowiada resetację świadomości człowieka.

 

Centuria VII „czterowiersz 66”

„Komety bez ogona, wypełnią niebo, krążąc w ciszy, Wielka panika, ofiara odrzucona, Kometa z ogonem, Przemyka pomiędzy pszczołami, umiera, A przywódcy bezradni. Nikt nie rozpozna znaków na piasku.”

 

Duże świecące kule, bezgłośnie krążą nad ziemią. Ludzie w panice, modły i czary nic nie pomogły. Pędząca ze Słońca, rozpalona materia gaśnie w powietrzu, pomiędzy wieloma rozbłyskami. Wszelkie działania techniczne bezskuteczne. Pamięć zresetowana, ci, którzy przeżyją nie będą mogli zrozumieć pisma.

 

W konkluzji do czterowiersza

W czasie zagłady, erupcja słońca spowoduje różne zjawiska w atmosferze ziemskiej. Będą one widoczne w postaci jasnych kulistych form, przemieszczających się jak zorza.

 

Ludzi ogarnęła panika: - gdy przekonali się, że ich nadzieje na ratunek, spełzły na niczym. Teraz widzą, że modły były nadaremne i złudne, że wszelkie działania duchowe i przeróżne zabiegi, były tylko złudą. Teraz, gdy już za późno, zrozumieli, że religijni i duchowi przywódcy zwiedli wszystkich, dając im nadzieję ratunku i pozbawili jedynej szansy, jaka była na ziemi.

 

Wiele uczynili, aby zapobiec ogólnemu kataklizmowi i żadnych skutków te działania nie przyniosły. Ludzie podejmowali się różnych sposobów działania, nie tylko modlitwy, ale i wspólne duchowe ofiary miłości. Wielka ta ofiara całych rzesz ludzi dobrej woli, erupcji Słońca nie powstrzymała. 

 

Większe skupiska wyrzucanej ze Słońca materii, jak kometa wpadają w atmosferę i spalają się. Wokoło pełno małych skupisk materii słonecznej, pędzących przez atmosferę.

 

Żadna pomoc już nie może nadejść, struktury władzy przestały działać, wszyscy są bezradni. Ci, którzy przeżyją z powodu magnetycznego uderzenia doznają resetacji świadomości, nic nie będą mogli logicznie rozumować, nie rozpoznają już pisma, już go nie rozumieją.

 

------- > Nostradamus zapowiada w 2012r pedzace ze Slonca dlugie iskry 

------- > Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie 

© Struski Andrzej de Merowing.

 
 

  11.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.