> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Tajemnicze napisy na grobie Proboszcza Rennes les Bains Henri Boudeta
Data 14/06/2012 15:07  Autor Andrzej Struski i Magdalena St  Kliknięć 1997  Język Global
 

Tajemnicze napisy na grobie Proboszcza Rennes les Bains Henri Boudeta Grób znanego z wielu prac historycznych proboszcza Rennes les Bains H. Boudeta, zastaliśmy w opłakanym stanie. Jego wizerunek pokazywał takie zaniedbanie, jakby tu nie zaglądał nikt od wielu, wielu lat. Jego wygląd całkowicie kontrastował z informacjami publikowanymi w książkach i w internecie. Z jednej strony, wielki i wychwalany człowiek, – jakim w samej rzeczy był H. Boudet – i publikacje wskazujące grób, a z drugiej strony wygląd totalnie zaniedbanego grobu. W takiej sytuacji postanowiliśmy przyjechać na następny dzień i zrobic tu porządek.


H. Boudet był proboszczem na parafii Rennes les Bains w tym samym czasie, gdy w niedalekim Rennes le Chateau, parafię objął ksiądz B. Sainiere. Najpierw H. Boudet wraz ze swoim bratem Edmundem, który był geodetą w rejonie Rennes les Bains, a następnie razem z B. Sauniere, odkryli wiele tajemnic, które do dnia dzisiejszego nie zostały wyjaśnione.

Na płycie nagrobnej braci Boudetów, istnieje pismo, które posiada szczególny wygląd. Jest ono wykonane różnymi technikami grawerowania. Wygląda to tak, jakby każda grupa tekstu, była pisana przez innego człowieka, lub celowo dla wyróżnienia poszczególnych informacji.


Fot. 1 Widok płyty nagrobnej grobu H. Boudeta w Axat, przed umyciem. 

Fot. 2 Grób umyty.


Po umyciu, ukazały się szczególne wizerunki różnych tekstów, wygrawerowanych na płycie.

 

Fot. 3 Napis górnyFot. 4 napis dolny i książka


 


Fot. 5 Tekst po lewej, informacje geodety.
Fot.6 dolna część tekstu po prawej
Fot. 7 Górna część tekstu po prawej, informacje księdza.Wygląd liter wygrawerowanych na grobie jest wyjątkowo niekompletny. Litery były wykonane w taki sposób, by przedstawiały tylko część swego kształtu. Dodatkowo usytuowanie napisów wskazuje na wizerunek, który chce wyeksponować różne informacje.

Wygląda to tak, jakby informacje księdza Boudeta były w innym miejscu, niż informacje jego brata geodety. Również innym rodzajem pisma są wyszczególnione pozostałe grupy pisma. Nie wiem, może gdzieś są te kwestie w jakiś sposób wyjaśniane, ja na ten temat nie posiadam żadnych informacji.

Wygląd napisów na płycie nagrobnej braci Boudetów, posiada jednoznaczną wymowę; - W tym piśmie ukryte są jakieś informacje, które dotyczą odkrytych przez nich tajemnic.

Treść napisów jest publicznie znana, tu przedstawię jedną z publikacji pokazujących tekst „wyjaśnionych” (lub zgodnych z zasadami napisów nagrobnych w chrześcijańskich pochówkach) napisów nagrobnych na płycie grobu braci Boudetów, na cmentarzu w Auxat.Wnioski niech każdy wyciągnie według własnego uznania.©  Magdalena i ANdrzej Struski de Merowing


 14.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autorów tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.