> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Losy duszy
Data 19/06/2012 13:29  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 1893  Język Polish
 

 LOS DUSZY

Dusze, istoty równe Bogu, są zdane na los i oczekują efektów zależnych od życia emocjonalnego człowieka. Po wcieleniu w ciało człowieka tracą wpływ na tok zdarzeń. Podlegają losowi, jaki zgotuje im człowiek.

 

W związku z naturalnymi warunkami życia człowieka w środowiskach, gdzie z natury nie występowały zagrożenia dla rozwoju pozytywnych emocji, nie istnieją zabezpieczenia przed złym losem. Dusze wcielane w ciało ludzi, lub innych istot, których cechy psycho emocjonalne odpowiadają człowiekowi, oczekują na emocjonalne efekty ich życia. W dalekiej przeszłości, lub w takim rejonie wszechświata, gdzie środowiska życia istot z wcieloną duszą nie podlegają destrukcji poprzez wpływ negatywnych istot duchowych, dusze nadal nie martwią się o efekty, jakie uzyskają w trakcie wcielenia.

Dusza jest istotą, /której eteryczne ciało – Duch Święty, (Duch – forma eteryczna, Święty – najwyższa, „jakość” rozwoju istoty, równa Bogu), Duch Święty nie jest postacią tylko stanem rozwoju właściwym dla dusz w Niebie/, wcielaną w taki sposób, że nie posiada kontaktu swej świadomości z innymi świadomościami.

Na ziemi niestety jest inaczej, naturalne środowisko życia (Raj, lub w określeniu potocznym „Łaska Boga”), nie istnieje. W szczególnych przypadkach takie warunki mogą zaistnieć, jednak nie z naturalnych przyczyn a z woli, i możliwości jednostek ludzkich. Jeżeli człowiek pomimo negatywnych wpływów zewnętrznych, potrafi żyć w ciągłym stanie radości i systematycznie przyczyniać się do występowania stanu szczęścia, wówczas spełni oczekiwania Duszy i Boga.

Jednakże takie przypadki albo występują sporadycznie albo nie występują w ogóle. Natomiast zły los dla Duszy, to na ziemi obecnie (i prawdopodobnie tu było tak zawsze) naturalna „zapłata” za możliwość życia w formie człowieczej. Na możliwością życia w postaci człowieka nie należy przechodzić do codziennego porządku, jesteśmy najwyżej wyeksponowana formą życia we wszechświecie. Jednakże równie wysoko zdegenerowaną.

Ta degeneracja „spędza sen z powiek” Boga i poważnie niepokoi wszystkie rodziny w Niebie, które muszą tu przysyłać swoje młode dusze.

Ten cały bełkot religijny i kulturowy o wielkości i wszechmocy Boga, całkowicie wypaczył ogląd rzeczywistości wcieleniowej. Postać Boga, jaka została wyeksponowana w zaślepionych umysłach, jest szeroką droga do dalszej deformacji życia wcieleniowego. Brak zrozumienia potrzeb duszy wcielonej, przy jednoczesnym wypaczeniu możliwości Boga, wyklucza zmiany w postawach życia ludzi. Człowiek świadom wielkości Boga, Jego wszechmocy, czeka by On zrobił z tym całym bałaganem porządek. Nikt nie rozumie, że Bóg tego nie może uczynić.

Religie i szeroko pojęta ezoteryka, pokonały Boga i Dusze, to jest ich wielki sukces w imię złych mocy, dla dobra piekła. To te ziemskie kultury, są spadkobiercami zakłóconych przyczyn i wykonawcami woli Lucyfera, mimo, że „idą droga do Boga, lub rozwoju człowieka”.

Ciemne moce gotowały taki los dla Duszy a kultury społeczne typu religie i ezoteryka, zgodnie z takim wpływem, zniszczyły pracę twórców.------- > cz II Potrzeby twórców wszechświata

------- > cz III Potencjał twórczy i technologiczny budowniczych wszechświata

------- > Co czeka człowieka po śmierci

------- > Część I Niebo - Środowisko Życia Duszy

------- > Trylogia Niebo Bóg Dusza Człowiek

------- > Część II - Ustrój Nieba

------- > Przyroda jest świątynią duszy

------- > Dusza

------- >
 Upadli Aniołowie

 

 

© Struski Andrzej de Merowing.

 
 

  19.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.