> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Tajemnica 17-stki H. Boudeta i B. Sauniera
Data 19/06/2012 13:42  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 1757  Język Polish
 

     TAJEMNICA 17-STKI H. BOUDETA I B. SAUNIERA

 

Już proboszcz parafii w Rennes les Bains – Henri Boudet, wskazywał na konstelacje gwiezdne, które według jego oceny miały odpowiadać tutejszemu układowi gór. Podobnie czyniło wielu po nim, jednak wszystkie próby wyjaśnienia tej, bardzo frapującej sprawy, nie były do końca przekonywujące. Jedno było pewne, „nie ma dymu bez ognia” i te wszystkie poczynania musiały mieć jakieś przyczyny. Faktem jest, że góry w okolicy Rennes les Bains leżą na południku zerowym. Idąc dalej tym tropem należy stwierdzi, że sama Cardou na tym południku ma położoną swoją zachodnią połowę. Południk ten przechodzi również w niedalekiej odległości od góry Bugarach.

Przez wiele lat, analizowałem geometrię wzorca i działanie systemów magnetycznych, które są oparte na takich geometrycznych wzorcach. W efekcie moja wiedza w kwestii magnetyzmu planety nie pozwala mi przejść obojętnie obok kwestii szczególnego oddziaływania południka zerowego. Takie oddziaływanie, (notabene korzystne dla człowieka), musiałoby jedną z przyczyn motywujących do działań, jakie zostały poczynione przez ludzi żyjących w zamierzchłych czasach. Samo położenie na południku zerowym to jeszcze nie wszystko. Drugim czynnikiem, (według mnie, mniej znaczącym aczkolwiek niezbędnym) była sama formacja gór i różnych skupisk skalnych w tym obszarze, która swoją lokalizacją, odpowiadała układowi gwiazd.

Frapowała mnie ta sprawa i wreszcie nadszedł czas rozwiązania problemu. Nadszedł on tak, jak nadchodzi czas naturalnego wyjaśnienia trudnych kwestii po ich długim i logicznym analizowaniu. Pierwszą jaskółką był spektakl świetlny „Błękitne Jabłka” w kościele w Rennes le Chateau, który zmobilizował mnie do myślenia.

Data 17 stycznia w kościele w Rennes le Chateau, to czas spektaklu świetlnego, który według mojej oceny nie pokazuje niczego wyjątkowego. Ten dwugodzinny spektakl świetlny, który możemy oglądać w dniu 17-go stycznia, nie będzie się różnił niczym szczególnym, od widoku z dnia następnego, czy dnia poprzedniego.

Jednakże jego popularność, musi posiadać jakieś ważne znaczenie. W związku z takim stanem rzeczy uznałem, że w odniesieniu do świetlnego spektaklu chodzi tylko o wskazanie daty 17-go stycznia. (W tamtym czasie nie wiedziałem o jeszcze jednej ważnej sprawie, jaka może dotyczy tego spektaklu, lecz ta sprawa nie dotyczy daty i tego artykułu, ale prawdopodobnie była wiodącą w przekazie B. Sauniere).  

Przede wszystkim informacje dotyczą samej 17-tki, która występuje w wielu różnych sprawach związanych z najnowszą historią tego regionu. Wspomniany wyżej proboszcz z Rennes les Bains H. Boudet w celu wyeksponowania tej daty, zmienił napis na nagrobku jednego z grobów leżącego na cmentarzu przy kościele w Rennes les Bains.

W obliczu tajemnic dotyczących cyfry 17 i realnej odsłony w dniu 17 stycznia w postaci świetlnego spektaklu, postanowiłem sprawdzić położenie naszych planet i Słońca w konfiguracji zodiakalnej.

Poniżej przedstawiam zaskakujący efekt. Przyznam się, że odkryty stan rzeczy uderzał w moją logikę myślenia, powinien mi już wcześniej przyjść do głowy pomysł sprawdzenia daty w zodiaku.

Na widoku wycinka mapy nieba jest wykreślona droga Słońca po nieboskłonie. Data 17 stycznia lokuje słońce w Strzelcu. Oceniłem mapę w odniesieniu Słońca do innych ciał niebieskich. Szukałem logicznych wskazań, (przyjąłem, że ta data jest wskazaniem na coś, co dotyczy tego dnia), uznałem, że logicznym wnioskiem będzie jakaś szczególna konfiguracja na nieboskłonie. Na pierwszym planie widocznej tu mapy nieba, rzuca się w oczy ukośny pas, w którym nie ma żadnego gwiazdozbioru.

 

   


Widok mapy gwiezdnej z ukośnie biegnącą linią, która pokazuje drogę Słońca.Słońce jest oznaczone dużym okręgiem, leżącym centralnie na ukośnej linii w prawym dolnym rogu mapy. Gwiazdozbiory są oznakowane napisami a Gwiazdy, które do nich należą są połączone liniami.

Na mapie jest widoczny pas, na którym nie ma żadnego Gwiazdozbioru. Zaczyna się od Gwiazdozbioru Strzelca, w którym leży Słońce 17-go stycznia i biegnie aż do gwiazdozbioru Jaszczurki, w którym leży nasz układ Słoneczny. Jeżeli poprowadzimy linię z centrum Słońca w taki sposób, by biegła obok Gwiazd Koziorożca, Źrebięcia i Pegaza, to trafi ona prosto w druga Gwiazdę Jaszczurki.

Wniosek, jaki z tego wynika mówi, że W dniu 17-go stycznia, położenie Słońca wskazuje na Gwiazdozbiór Jaszczurki i jego drugą gwiazdę.
 

Nasz Układ Słoneczny leży w gwiazdozbiorze jaszczurki a więc przekaz siedemnastki mówi, że należy zwrócić uwagę na gwiazdozbiór Jaszczurki.


© Andrzej Struski de |Merowing

 
 

  19.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.