> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
TESTAMENT RODU GRAALA cz. 2
Data 26/11/2012 15:59  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 3819  Język Polish
 

TESTAMENT RODU GRAALA Cz. 2 


3/ 
 4/ 


3/ Niewiasta w ciąży na postumencie z koroną i różańcem nie jest ani Maryją ani Magdaleną.

W kontekście testamentu, należy przyjąć, że eksponowana w taki sposób niewiasta, jest matką we wskazywanej obrazem ponad drzwiami wejściowym do kościoła, żyjącej rodzinie potomków Chrystusa i Magdaleny.

 

4/ Wizerunek pokazuje, że ta niewiasta posiada prawo do tytułu królowej, co wskazane jest koroną na jej głowie. Biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to matka Chrystusa, wyniesiona przez chrześcijaństwo do miana królowej, to ta niewiasta musi posiadać inne niezbywalne prawa do tego Królowej.

 

d/ Ołtarz w kościele.1/   2/ 

1/ Kolejny zbiór informacji wnosi wizerunek ołtarza w kościele.

Już w pierwszej ocenie pierwszego planu ołtarza, widoczna jest podobne rozwiązanie formy budowy ołtarza i zbioru rzeźb ponad drzwiami wejściowymi – widok 2. Uzupełnieniem tego wspólnego wizerunku jest forma konstrukcji ołtarza, który znajduje się w wilii Betanii – widok 3.3/   4/ 


3/ Na pierwszym planie widoku ołtarza w wilii Betanii, poza wręcz identyczną z poprzednimi dwoma wizerunkami, budową dolnej partii ołtarza, tu w górnej części ołtarza istnieje zupełnie nowy obraz w postaci witrażu. Wyeksponowanie półokrągłego wizerunku z zagęszczonym ciemniejszym kolorem w pionowej osi, zmusza do zastanowienia się nad tym widokiem. Ołtarz w Wilii Betanii wygląda tak, jakby jego górna część została rozebrana a miejsce po nie zastąpił widok górzystego terenu. W związku z tym widokiem, należy wyciągnąć odpowiednie wnioski, jako, że nie może być on przypadkowy.

 

Pół okrągła forma a szczególnie ten element witrażu, który pokazuje zagęszczenie wzorów przy osi pionowej, kieruje temat do fresku znajdującego się w kościele po przeciwnej stronie ołtarza.

 

4/ Ogólny wizerunek tego fresku, jest podobny do wizerunku witraża. W konstrukcji fresku istnieje pewien szczegół, który posiada związek z widokiem pionowego zagęszczenia przy osi na witrażu. Wyeksponowanie poprzez wysunięcie do przodu, części środkowej z całego fresku, pozwala na utworzenia innego widoku.

 

5/, Jeżeli złożymy widok fresku w taki sposób, by wysunięta do przodu jego część została zakryta, ukaże się inny widok. Znika góra z postaciami, wraz z postacią Chrystusa i Magdaleny, które w myśl tego wizerunku leżą w grobowcu. Nowy widok przedstawia taki pejzaż, jaki jest widoczny z miejsca, gdzie znajduje się grobowiec. 

5/   

5/ Pierwszy krok w poszukiwaniu właściwego widoku.

 

Pierwszy plan tego widoku przedstawia trzy skały, jedna na drugiej w cyrkowej pozie. W naturze takie skały nie występują. Widok tak ustawionych skał jest sugestią, że należy usunąć tę część obrazu, usunąć „cyrkową pozę skał”.

 

Na tym pejzażu jest widoczna dolina, która leży wzdłuż widoku. Lewa strona doliny jest wyeksponowana a prawa tylko zaznaczona, częścią ostatniego wzgórza. Na obrazie widoczne są dwa takie same krzewy i dwie takie same lilie. W odniesieniu do skał, które tu nie powinny być widoczne, wycięcie skał usunie jeden krzew i jedną lilię.6/  7/ 


Dwa zbliżenia pokazują znaki, które precyzyjnie oznaczają miejsca ucięcia widoku fresku z lewej „6’ i z prawej „7”. Tymi znakami są klinowe wcięcia widoczne w skałach. Po lewej skała za krzewem a po prawej skała ponad białym trójkącikiem.8/  


Widok „8” pokazuje pejzaż po złożeniu obrazu. Pierwszy plan, to gałązki jakiegoś krzewu, który rośnie ponad wejściem do grobowca, co dowodzi, że grobowiec znajduje się w górach. Drugi widok pierwszego planu pokazuje dwie lilie. Ta po prawej, jest rzeźbą a ta po lewej żywą roślina. Te lilie symbolizują dwie rodziny z rodu Chrystusa i Magdaleny. Chrystus i Magdalena leżą w tym grobowcu a wskazywana testamentem rodzina żyje.

Trzecim elementem pierwszego planu, jest widok skalistej - lewej strony doliny.

 

W dalszym planie obrazu, widoczne są dwa miejsca zabudowane, jedno w dolinie a drugie na czubku skał. Jest to widok Rennes les Bains, które leży w dolinie i ruin Blanchefort, które leżą dokładnie w takim usytuowaniu na wierzchołku skalistej góry. Ten widok jest dowodem, na to, że grobowiec Magdaleny i Chrystusa znajduje się w okolicy Rennes les Bains.


9/  
10/ 

9/ Winorośl jest wspólna cechą wszystkich trzech opisywanych obrazów, nie znika na ołtarzu w wilii Betanii, tak jak zniknęła rodzina Chrystusa. Winorośl, będąca pierwszo planową dekoracją trzech obrazów w kontekście do odniesienia dotyczącego grobowca pokazuje, że wskazywany w testamencie ród Chrystusa nadal żyje na ziemi. W odniesieniu do takiej informacji, należy dokładnie określić cechy dotyczące żyjącej rodziny, która jako druga jest wskazywana w treści testamentu.

 

e/ Ambona.

1/  2/ 


 

1/ Również ambona jest miejscem gdzie istnieją nawy, takie jak na poprzednich obrazach.

Wygląd tych naw jest wręcz bliźniaczo podobny do widniejących na obrazie ponad wejściem do kościoła.

 

Nawy zawierają w sobie postacie ewangelistów, jednak nie wszystkie. Cztery postacie ewangelistów są rozdzielone piątą. Postacią, która przedstawia człowieka trzymającego w lewej ręce symbol geometrii a palcem wskazującym prawej ręki pokazuje do góry. Taki wizerunek piątej postaci mówi, że geometria, którą przedstawia jest świętą geometrią. Wskazując palcem prosto „w Niebo”, przekazuje informację uzupełniającą, która świadczy, że ta geometria pochodzi od Boga.

 

Tożsamość tej postaci, jest wskazana poprzez rzeźby znajdujące się w dwóch nawach, które są usytuowane poza nawami z ewangelistami. Dwie dodatkowe nawy, są tak usytuowane, że zamykają cały zbiór postaci. Rzeźby w tych nawach przedstawiają takie same rośliny, jakie są widoczne ponad wejściem do kościoła. Rośliny są prawie identyczne, różnią się tylko ilością kwiatów a liście tych roślin nie chronią własnych owoców. Inaczej jak u roślin ponad wejściem, które poprzez przykrycie liśćmi owoców, symbolicznie wskazują opiekę nad dziećmi.

 

Tu przedstawione dwie rośliny, poprzez odkryte owoce symbolizują dwoje dorosłych a poprzez kwiaty dzieci. To, że te rośliny zamykają zbiór postaci w tym czterech ewangelistów,

i postac mężczyzny mówiącego o geometrii, świadczy o ich symbolice dotyczącej ludzi związanych z Chrystusem. Wskazywana rodzina, jest ściśle powiązana z piątą postacią, która przekazuje geometrie prosto o Boga.

 

Te dwie rośliny jak i pozostałe ponad wejściem stoją w identycznych wazonach, które swoim kształtem przypominają kielich, lub Graal. Jest to jednoznaczne odniesienie do Rodu Graala. Owoce tych roślin posiadają wygląd podobny do owoców winorośli, co symbolizuje Ród Chrystusa.


----------- >  TESTAMENT RODU GRAALA cz.I

----------- >  TESTAMENT RODU GRAALA cz.3

----------- >  TESTAMENT RODU GRAALA cz.4©  MMagdalena i Andrzej Struski de Merowing  
A.D.13.11.2012.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.

Rennes les bains, Rennes le Chateau,