> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
21 12 2012r KONCA SWIATA NIE BEDZIE
Data 04/12/2012 18:47  Autor Andrzej_Struski  Kliknięć 3098  Język Polish
 

            

                21 12 2012r KOŃCA ŚWIATA NIE BĘDZIE


Czasy Ostateczne i koniec świata to nie tylko termin podany przez ludzi i astronomiczne zjawiska, to również sprawa Boga. To, że koniec świata jest, lub może być również sprawą Boga, wynika z zapowiedzi biblijnych, które mówią o Czasach Ostatecznych. W tych zapowiedziach zawartych jest bardzo dużo informacji, co oznacza, że są one dla Boga istotne.

W Biblii termin końca świata jest wskazany poprzez różne odniesienia do zdarzeń i stanów rzeczywistych, które powinny we wskazywanym terminie się wypełniać. Nie ma tam podanej dokładnej daty, tę zna tylko Bóg. Data wskazywana przez ludzi z natury takiego rodzaju zapowiedzi biblijnych, nie może być właściwa. We wskazywanych przez człowieka datach końca świata, rzeczywistość taka nie może się wydarzyć. W dacie  21 12 2012r.  nie może zaistnieć wydarzenie powodujące koniec świata.

Przy okazji tego terminu na planie ezoterycznym życia człowieka, zaistniało szczególne zjawisko. Rozszerzyła się informacja, która mówi, że w tym samym terminie zaistnieje specyficzny koniec świata. Miałby on polegać na zmianie świadomości, lub przejściu w inny wymiar.

Można by machnięciem ręki pominąć te sprawy, bo w rzeczywistości obie są absurdalne. Nie posiadają nawet szczątkowych uzasadnień i nie odnoszą się do żadnego istniejącego aspektu życia człowieka. Może z wyjątkiem ezoterycznych wyobrażeń i duchowych medytacji, które kierują myśli człowieka do niejasnych źródeł.

Sama istota sprawy, która mówi o zmianie świadomości, jest nie do przyjęcia z natury człowieka. Świadomość człowieka nie jest samochodem, jak niektórzy opowiadają. Jest to główna platforma dla prawidłowego przebiegu życia psychicznego, uczuciowego, świadomego działania i doznawania efektów emocjonalnych. Z takiej przyczyny nikt nie może jej sobie w jednej chwili zmieniać, tak jak samochodu. Do zmiany świadomości jest niezbędny czas i własna nieprzymuszona wola.

Czas to wiele lat zdecydowanej pracy mentalnej i osobistego zdeterminowania. Jak sobie chwilowy, czy nawet wielodniowy proces zmiany świadomości wyobrażają specjaliści od tej populistki, tego nie wiem? Ale gdyby raczyli opisać główne aspekty samego procesu zmiany, to mógłbym udowodnić jego bez podstawność w stosunku do natury człowieka i do potrzeb Boga.

Przejście w inny wymiar jest zwykłym opowiadaniem bajek, lepiej by przeszli się na spacer, po ziemskim środowisku naturalnym.

Istnieje jeszcze jeden aspekt, ratujący nas Kosmici. To jest już prawdziwa fantastyka, tu nie dość, że mnie ma żadnych dowodów, to jeszcze nie istnieją przyczyny pozwalające przyjąć taką akcję za możliwą w krótkim czasie destrukcji fizycznej planety.


Andrzej Struski de MerowingPs.

Jesli  będzie koniec swiata będę o tym wiedział pierwszy.


 

 

© Andrzej Struski de Merowing


Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.