> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Ufo w Bugarach. Manipulacja swiadomosci
Data 21/12/2012 12:17  Autor Andrzej_Struski  Kliknięć 1595  Język Polish
 

Ufo w Bugarach. Manipulacja świadomości

 

 

 

 

Festiwal UFO w Bugarach osiąga kulminację, ale swój początek miał kilka lat wstecz.

Pierwszym krokiem albo początkiem tego fenomenu w Bugarach był kontakt mentalny na poziomie eterycznym z istotami duchowymi. W efekcie tego kontaktu, małżeństwo Marie-France i Alain przyjęło, że to było spotkanie z UFO. I mimo, że cała opisana przez nich sceneria dotycząca osobistych doznań, niewiele przypominała istoty z obszarów UFO. Oni jednak uznali, że należy się skontaktować ze specjalistami od UFO. Istoty, które im się ukazały, lub zmaterializowały na planie materii rozrzedzonej posiadały wszelkie cechy istot duchowych. Były one przezroczyste i unosiły się w powietrzu, takie są zdolności i zachowania posiadają tylko istoty duchowe, lub formy iluminacji świetlnych. Również informacja we śnie „jesteśmy światłem” jednoznacznie mówiła, że to nie są UFO.

 Cyt. ”Pod koniec sierpnia 2009r francuskie małżeństwo Marie-France i Alain jadąc późnym wieczorem obok góry Bugarach, postanowili spróbować „wywołać UFO”. Znajomy powiedział im, że jeśli będą zapalać i gasić światło w latarce stosując równy rytm, to może uda się im zobaczyć coś ciekawego.”W tym miejscu relacji istnieje pierwsza przyczyna niewłaściwej interpretacji całe sytuacji, jak wystąpiła w okolicach góry Bugarach. Przyczyna tkwi w zwrocie „wywołać UFO”, wywołuje się duchy a nie UFO. Takie określenie działania mogło nakierować myśli wskazywanego małżeństwa na kierunek UFO, mimo, że cała sprawa nie miała z tymi istotami nic wspólnego, od samego początku.

 

„Koło północy, nad górą pojawiły się jakieś dziwne światła. Po krótkim czasie Marie i Alain zobaczyli, że nad poboczem drogi, w odległości kilku metrów, płynie w powietrzu błyszcząca postać. Według relacji Marie płynąca postac miała kształt i wymiar człowieka a głowę w kształcie stożka. Była ona jasna i lekko przezroczysta. Otaczała ją świetlista, biało-zielonkawa aureola.”Płynąca w powietrzu przezroczysta i otoczona aureolą postac, to typowy wygląd postaci duchowej. Tak prezentująca się istota nie mogła być istotą związaną z UFO.

„Z kolei Alain widział inny wizerunek tej postaci. Według jego relacji był to humanoid bez rąk. Cała prezentacja trwała kilkadziesiąt sekund, może niecałą minutę. Po tym czasie postać odwróciła się i zniknęła w ciemnościach.”

Alain widzi inny wygląd postaci. Jest tu jednoznaczny dowód, że ta prezentacja dotyczyła postaci świetlnej, wyeksponowanej specjalnie dla indywidualnego odbioru. Postac po obróceniu się znika w ciemności. Obraz świetlny, który pod innym kontem nie jest widoczny, był przeznaczony dla wzroku tych dwojga ludzi.

„Gdy szybko odjeżdżali zobaczyli, że równolegle do drogi, szybuje dużo świecących dysków. Wyglądały jak wielkie, patelnie z otworami w środku. Miały kilka metrów średnicy i poruszały się wolnym, poziomym lotem.”

Dyski w postaci patelni z otworami w środku nie wskazują na pojazdy UFO, raczej na świetlną iluminację.

„W nocy Marie-France usłyszała słowa, które przyjęła, jako przekaz: „Jesteśmy światłem. Bezpośrednie kontakty z wami są dla nas niebezpieczne. Będzie wielka katastrofa 28 lutego 2010 r. Musisz pomóc wielu ludziom”. Nie było podane miejsce, gdzie nastąpi ta katastrofa.”Słyszenie głosu jest wskazaniem na sferę duchową, jako źródła pochodzenia przekazu a cała sprawa na manipulację świadomości odbiorców. Niby duch a podobny do UFO, jakieś formy niezidentyfikowanych obiektów, które w istocie są tylko do nich podobne.

Głos mówi „Jesteśmy światłem”, światło jest pozytywnie odbieranym zwrotem, co stawia przekazujących na pozycji pozytywnych istot. Teraz kobieta będzie ich przekazy traktowała, jako dobre i ważne.

W dalszym przekazie głos mówi: „Bezpośrednie kontakty z wami są niebezpieczne” w tym momencie, człowiek jest poniżony do roli postaci niepełnej, komuś zagrażającej, musi uważać na to, co czyni by nie zaszkodzić tym ze źródła, a tym samym starać się jak najdokładniej wykonać ich polecenia.

 „Będzie wielka katastrofa”, najbardziej boimy się wielkich katastrof w tym momencie nasze wszystkie zmysły zostają postawione w stan pełnej gotowości.

Na końcu „Musisz pomóc wielu ludziom”, każdy człowiek bezwarunkowo podejmie takie działanie. Ten przekaz jest formą definitywnego uruchomienia procesu działania człowieka odbierającego informacje. Marie-France będzie musiała całą sprawę aktywować na wszelkich możliwych i jej znanych płaszczyznach.

Wygląda to na manipulację w miejscu i czasie, który dotyczy Czasów Ostatecznych i miejsca, w regionie gdzie żyła rodzina Chrystusa i Magdaleny.

„Następnego dnia wieczorem wrócili w okolicę Bugarach. Kiedy dojechali tam samochodem, liczne kule światła wisiały albo płynęły w powietrzu przy drodze. W końcu te kule otoczyły samochód i oboje poczuli jakiś ruch. Zimny dreszcz na plecach i nogi zupełnie zdrętwiałe, to odczucia w czasie, gdy te kule otoczyły ich samochód. Nie mogli się poruszać.”

Nieprzyjemne odczucia są informacją, że źródło ich występowania jest w obszarach wrogich człowiekowi. Tu mamy informację, że istoty duchowe prowadzące cały przekaz, pochodzą z negatywnych cywilizacji astralnych a ich zamiary są wrogie w stosunku do ludzi, lub stanu rzeczy występującego na Ziemi.

„Alain odniósł wrażenie, jakby ktoś go dźgał i popychał. Z kolei jego małżonka odczuwała wewnętrzną wibrację przypominającą lekki przepływ prądu elektrycznego. Obojgu wydawało się, że ktoś bada ich ciała. Później czuli się źle, a kończyny odmawiały im posłuszeństwa.”

Dalszy ciąg niekomfortowych odczuć, które mogły być procesem wpisu programów warunkujących do działania we właściwym kierunku. W istocie, takie działania podjęli informując grupę ufologów.

„Poinformowali o tym zdarzeniu francuską grupę ufologów.”

Obszar penetracji społeczeństwa poszerza się o miłośników UFO, jak również obejmuje wszystkich interesujących się ezoteryką, historią Magdaleny i Chrystusa, jak również wszystkich interesujących się całokształtem tych spraw.

„Marie-France powiedziała także o katastrofie, przed którą ostrzegał tajemniczy głos w jej głowie.”

Tu prorocza informacja o katastrofie w kontekście do rzeczywistego wydarzenia, jest czynnikiem ukazującym chęć pomocy ludziom w czasie katastrof. W obliczu zapowiadanej Apokalipsy 21 12 2012r, wiara w cuda zmobilizowała rzesze ludzi do przyjęcia absurdalnego wniosku, że UFO będzie prowadziło akcję ratunkową na górze Bugarach. Wszyscy jak zaślepieni, bez logicznej oceny sytuacji, przez trzy ważne lata żyli w świecie iluzji, nic poza nią nie widząc. Znamy osobiście ludzi z tego środowiska, widzieliśmy ich zaślepienie i determinację.


„Po niedługim czasie skorygowała datę tragedii. Chodziło o 27 a nie o 28 lutego 2010 r. Okazało się, że przepowiednia odebrana prze kobietę w jej świadomości, w trakcie snu, była prawdziwa. 27 Luty w Chile występuje ogromne trzęsienie ziemi o sile 8,8 w skali Richtera, w wyniku tego trzęsienia zginęło wiele osób.”

W ramach tego przekazu istnieją jeszcze inne ukryte płaszczyzny informacji, które objawiają na planie działania ludzi związanych z ezoteryką. W związku z całą sprawą w tym regionie a w szczególności w okolicy Bugarach, rozwinęło się mniemanie, jakoby w czasie grudniowej Apokalipsy, ludzie tu przebywający doznać mogli korzystnej dla nich zmiany świadomości, lub przejścia w inny wymiar życia.

………………….

 

 

 

Trzy kolejne lata po opublikowaniu informacji o kontakcie z „UFO”, to czas wielkiego zainteresowania różnych ludzi tą sprawą. W myśl istot duchowych, które przygotowały i przeprowadziły tę manipulację, zainteresowanie możliwym ratunkiem w czasie zapowiadanego końca świata było duże i wielopłaszczyznowe.


Nadzieje wielu ludzi skierowały się ku trzem zasadniczym aspektom ratunku.


1.      UFO zabiera z góry Bugarach tych, którzy w czasie zapowiadanej daty kataklizmu tam będą się znajdowali.


2. Pozytywna moc, pozwoli adeptom, którzy będą na górze w odpowiednim czasie osiągnąć stan oświecenia i przejścia w wyższy wymiar życia.


3. Doznać zmiany świadomości u tych, którzy będą na górze Bugarach w dniu 21 12 2012r.


Proszę zwrócic uwagę na rzecz specyficzną. Żaden z tych aspektów nie był wskazany w zdarzeniach z sierpnia 2009r, jakich uczestnikami było wskazane powyżej małżeństwo. Podstawowym wspólnym mianownikiem jest tu określenie „ratunek”. I pomimo, że w tamtych wydarzeniach określenie „ratunek” dotyczyło ratowania ludzi w czasie wskazującym na trzęsienie Ziemi, to tu automatycznie zostało ono przeniesione na plan grudnia 2012r.


Przeniesienie „ratunku” dotyczyło nie tylko tej daty, ale również konkretnych obszarów potrzeb człowieka. Potrzeb ratowania siebie nie tylko przed fizyczną śmiercią w czasie zapowiadanego kataklizmu, ale również ratowania siebie z odmętów ziemskich problemów duchowych i psychicznych.


Manipulacja psychologiczna polegała na połączeniu kilku cech tego specyficznego kontaktu. Połączone zostały;-


1.      Miejsce, czyli góra Bugarach, która od niepamiętnych czasów odnosi się do spraw duchowych człowieka.


2.      Informacja o spotkaniu z UFO, która była wskazaniem na ratujących.

3.      Postacie, które same siebie określają świetlistymi, „jesteśmy światłem”, jest to jednoznaczne odniesienie do ezoteryki.


4.      Przekaz w postaci słyszanego głosu, zwraca myśli człowieka w kierunku jego sfer duchowych.


5.      „Musisz pomóc wielu ludziom”, gdy będzie wielka katastrofa.


Te pięć aspektów połączone razem i obwarowane obowiązkiem pomocy ludziom, ugruntowały platformę do działania. Rozwinęła się ona na planie zapowiadanego na 21 12 2012r kataklizmu w odniesieniu do miejsca, którym mogła być tylko wskazywana tu góra Bugarach.


W czasie tych trzech lat w okolicy góry a raczej w jej obliczu, powstaje coś w rodzaju kultu UFO. Chodząc w związku z naszymi pracami archeologicznymi, setki kilometrów po okolicznych górach natrafiliśmy na szczególne miejsce, które jest związane z wierzeniami w pomoc UFO i odnosi się do góry Bugarach.


Trafiliśmy do miejsca kultu, gdzie kluczową postacią jest kamienna głowa przypominająca swoim wyglądem głowę ufoludka.


Fot. 1 Rzeźba głowy wykuta w kamieniu i pomalowana na niebiesko.( znaleziona w 2011r., ujawniamy nigdzie nie publikowane zdjęcia kultu).
Fot. 2 Widok z tego miejsca na pierwszym planie ukazuje górę Bugarach.(A.D.2011)
MAS - Magdalena i Andrzej Struski de Merwoing
20-21.12.2012.

www.andrzejstruski.com