> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Spelnilo sie proroctwo wybrano Czarnego Papieza
Data 14/03/2013 20:33  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 5332  Język Global
 

 B.G. 13:13 - A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię; --                           CZAS CZARNEGO PAPIEŻA

Tajemnicą poliszynela jest istnienie w Watykanie szarej eminencji, Generała Jezuitów zwanego czarnym Papieżem. Taki stan rzeczy istniał do dnia wczorajszego, do czasu wyboru na Papieża innego Jezuity, Kardynała… W istocie jest on czarnym Papieżem, tylko nie, jako szara eminencja (tą postacią jest nadal generał Jezuitów) a pierwszy Papież. Jeżeli brat zakonny (Generał zakonu) jest czarnym Papieżem, to Kardynał z tego zakonu musi być określony takim samym mianem. Ma cechy wartości czarnej postaci. reasumując obecnie w Watykanie jest dwóch Papieży Jezuitów, jak mówi treść ich przysięgi Jezuici godzą się zabijać, szpiegować i oszukiwać - tak przysięgali obydwaj. Przysięgali na życie własne. Co teraz uczyni nowy Papież, czy będzie szpiegował, mataczył i rozcinał brzuchy jak przysięgał ? takie cechy to są cechy czarnych charakterów dlatego to jest czarny Papież i dlatego został wybrany na czas wojny, którą Watykan organizuje. 

Proroctwo się wypełniło mamy czarnego Papieża.

Co jeszcze w tej sprawie mówią inne proroctwa i co mówi sam Bóg, w treści swojego przekazu jakim jest Apokalipsa?
B.G. 13:13 - A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię;

13-go wyświęcony na kapłana i 13-go wybrany na Papieża, czy nie szczególna zbieżność symboliki trzynastki. Werset „13 z 13 Roz.” mówiący o błyskawicy, która uderza w kopułę Bazyliki w momencie ogłoszenia decyzji o abdykacji Papieża cyt;- „tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię”, jest proroctwem tego czasu. Dotyczy zmiany na tronie Watykanu, zmiany śmiertelnie rannej głowy kościoła, Papieża, który już sobie nie radzi na takiego, który jest wskazywany jako Bestyja.

13:3 - A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą; ale rana jej śmiertelna uleczona jest. Tedy się dziwowała wszystka ziemia i szła za oną bestyją.
Ta jedna z głów „jakoby na śmierc zabita” to abdykujący Papież, zastąpi go taki, za którym pójdzie „cała ziemia”, tu nazwany przez Boga Bestyją.Spełniło sie proroctwo:  Dnia 13.03 2013. wybrano Czarnego Papieża.

MMagdalenaS i Andrzej Struski de Merowinghttp://www.youtube.com/watch?v=WU6YJHKZeYg&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=xhiyraWloHQ

http://www.ianpaisley.org/article.asp?ArtKey=jesuitNa czas wojny z Synem Boga - Jezuici przejmują pełnie władzy w Watykanie.

Czy nowy papież będzie  działał w myśl przysiegi złożonej w zakonie jezuitów ?


© Andrzej Struski de Merowing


Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.