> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
GEOMETRYCZNA PROPORCJA ARKI PRZYMIERZA I KRYSTALICZNEGO GRAALA
Data 28/12/2013 19:38  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 1166  Język Polish
 

 GEOMETRYCZNA PROPORCJA ARKI PRZYMIERZA I KRYSTALICZNEGO GRAALAW geometrii przestrzennej występuje formacja trzech jednakowej wielkości brył w postaci prostopadłościanów, które posiadają wspólny środek. Formacja regularna tych brył powstaje po pierwsze; - gdy ich wysokości, będące zarazem osią każdej z nich, i przetną się w środku długości, po drugie; - gdy są one wzajemnie od siebie odchylone o taki sam kąt, po trzecie; - gdy długości podstaw tych prostopadłościanów będą w stosunku do ich wysokości spełniały się w stosunku 3: 3: 5. 
Boska Matryca Ewolucji ujmuje również proporcje Arki Przymierza w odniesieniu form geometrycznych. Definicją takiego wzorca jest opis działania matematycznego na planie geometrii, jaki wyprowadziłem z konstrukcji matrycy: - Podstawa trójkąta równobocznego - leżącego w polu okręgu, którego promień jest równy długości tej podstawy – posiada proporcje 5: 3: 3, w stosunku do prostych prostopadłych biegnących z wierzchołków tego trójkąta do obwodu wskazywanego okręgu.

http://www.andrzejstruski.com/articles_180_Matryca-czlowieka-fizyczno---duchowego.html

W odniesieniu do biblijnego przekazu dotyczącego Arki Przymierza, proporcja 3: 3: 5, jest identyczna jak 1,5: 1,5: 2,5 łokcia. Matematyczne wyprowadzenie tych proporcji osiągnąłem w procesie budowy przestrzennej formy złożonej z regularnych czworościanów jednakowej wielkości. Opis procesu tworzenia tej formy i rysunki ją obrazujące, jest dostępny pod tym adresem;
http://www.andrzejstruski.com/articles_34_Bryla-AMAZ.html
W efekcie cała bryła jest geometrycznym wzorcem, który odnosi się do staro egipskich przekazów dotyczących graala łączonego z czarną skałą. W poniżej załączonym linku jest wskazany artykuł, gdzie jest zawarty opis dotyczący krystalicznego graala.

http://www.andrzejstruski.com/
articles_35_GEOMETRIA-PLATONOWSKA-%26%238211%3B-BRYLY-AMAZ.html

Według mojej wiedzy wskazywany w biblijnych przekazach łokieć, jest równy długości 48cm, która to długość pozwala wyliczyć wymiary Arki Przymierza, jako 72: 72: 120cm.


© Andrzej Struski de Merowing

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.