> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
LICZBY I BARWY GRAALA SWIETY GRAAL- NATURALNY GRAAL CZLOWIEKA Wstep
Data 29/12/2013 23:56  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 1255  Język Polish
 

                                       LICZBY I BARWY GRAALA                   

                     ŚWIĘTY GRAAL- NATURALNY GRAAL CZŁOWIEKA

                                                    Wstęp

Pierwsze przekazy dotyczące graala istnieją w obszarach mitów i legend. Te wskazania nie precyzują formy lub kształtu graala, mówią one jedynie o cechach pozytywnego oddziaływania graala w stosunku do człowieka. Z czasem te przekazy zaczynają przedstawiać nam Graala w postaci kielicha. Takie uzupełnienie wyglądu Graala, jest zbliżone do obrazu - przestrzennych zbiorów materii w ruchu kolistym i spiralnym, jakie powstają w polu eterycznym człowieka.

W przestrzeni eterycznej człowieka wzajemnie na siebie oddziaływujące pola magnetyczne, determinują rozlokowanie materii, tak w postaci materii czasowo stabilnej jak i materii w ruchu. Cały zbiór materii człowieka, jest rozlokowany w przestrzeni podzielonej w osi pionowej na 160 poziomów. Każdy z tych poziomów dysponuje własnymi mechanizmami sterowania i synchronizacji, dla schematów gromadzenia i ruchu gromadzonej materii. 

W przestrzeniach kolejnych poziomów, rozlokowane są węzły i centra komunikacji oddziaływujące na człowieka w obszarach planu eterycznego w aurze i w biopolu. Ich lokalizacja i wzajemna korelacja impulsów sterujących, jest stymulowana w myśl zasad świętej geometrii. Istnieją tu schematy do powstawania niezliczonej ilości - dostępnych człowiekowi sposobów i odniesień niezbędnych w realizacji planu życia. W takiej magnetycznie stabilizowanej strukturze eterycznej człowieka w czasie jego całego życia, nie ustaje kreacja materii wprowadzanej w ruch.

Istnieją schematy, które odpowiadają cechom uczuciowym i pozwalają na formowanie czasowo stabilnych form materii, gdzie każda indywidualna forma odpowiada jednej z wielu cech uczuciowych człowieka. Są schematy pozwalające formować różnorodne zbiory w postaci cechującej intencje a następnie myśli i myślo-kształty. A przyczyną i podstawą tworzenia się tego typu schematów, są ulotne z naszego punktu widzenia programy eteryczne, programy określane mianem sfer duchowych. Zawiadują one i gromadzą materię posiadającą masę własną miliardy razy mniejszą od masy własnej ciała biologicznego. Cała przestrzeń życiowa człowieka jest dosłownie nasycona tego typu programami. W takich mikro gęstościach materii między innymi, działają formacje odpowiadające podobne w swoim wyglądzie do kształtu kielicha.

Stąd, w wielu przekazach mogą istnieć odniesienia do Graala. Biorąc pod uwagę to, że przestrzenie, jakie zajmuje trzeci najwyżej w systemie człowieka położony zbiór w postaci kielicha, jest zbiorem materii, która została poddana wszystkim stopniom transformacji, przekazy mogą mówić o Świętym Graalu. Materia emitowana z czaszy trzeciego zbioru (piąte spektrum materii świetlnej człowieka 157 do 160 poziomu – 5 tęcza), posiada szczególne cechy. Jest ona w swoim spektrum i formie budowy porównywalna z formacjami materii, jakie mogłem rozpoznać w otoczeniu Boga. Środowisko materii istniejące w otoczeniu Boga jest określane przymiotnikiem „Święty” a istoty z Cywilizacji Twórców (otoczenie Boga) – Dusze, są nazywane „Duchem Świętym”. Takie cechy fizyczne materii emitowanej z najwyżej położonego w systemie eterycznym człowieka zbioru w postaci kielich mogą być określane mianem „Świętych”, – czyli jakościowo najwyższych.

Cała konstrukcja systemu eterycznego człowieka oparta jest na zasadach matematycznych. Te zasady objawiają się w postaci wzajemnych proporcji geometrycznych i odniesieniach liczbowych. Jego procesy przebiegają według reżimu magnetycznej korelacji w myśl zasad prostej logiki. 160 Poziomów synchronizacji systemu łączy w sobie w postaci spójnej całości pięć zbiorów, które cechuje indywidualne odniesienie człowieka do jego potrzeb i otocznia. Te zbiory potocznie zwane żywiołami łączą człowieka z wszelkimi dostępnymi mu aspektami oddziaływania kosmosu, planety i środowiska życia.

Trzeci zbiór materii w ruchu, odpowiadający w swojej budowie formie przestrzennej kielicha, istniejący w przestrzeni duchowej człowieka, który rozlokowany jest w czwartym i piąty żywiole (powietrze i eter), swoimi cechami jednoznacznie odnosi się i wskazuje na to, że mityczny Święty Graal to nic innego, jak cecha duchowej dyspozycji przynależnej istocie z wcieloną duszą.

 

                                    Graal w systemie magnetycznym człowieka

50 poziomów synchronizacji, które znajdują się najwyżej w systemie magnetycznym człowieka (cały system posiada 160 poziomów), poza wieloma innymi funkcjami, działa również w aspekcie pracy trzeciego zbioru w formie kielicha. Te 50 poziomów to18 najwyżej położonych poziomów z żywiołu powietrza i cały zbiór żywiołu eteru. Podstawa trzeciego zbioru, obrzeże stopy kielicha, jest zlokalizowana w przestrzeni 111 poziomu. Poziom ten w swoich programach między innymi posiada zbiór czerwonego smoka z czwartego stopnia transformacji materii eterycznej.

Czerwony smok, jest pierwszym z siedmiu programów transformacji materii w systemie eterycznym człowieka. Cały „smoczy” zespół – „siedmiogłowy smok”, (moje nazwy i określenia różnych rzeczy i stanów, jakie opisuję w moich przekazach od Boga, posiadają tytuły odpowiednie do cech i charakterów już uprzednio znanych i stosowanych w kulturze społecznej na Ziemi) składający się z siedmiu programów; - 1 czerwony, 2 pomarańczowy, 3 żółty, 4 zielony, 5 niebieski, 6 fioletowy, 7 złoty, występuje w każdym z pięciu żywiołów. Czym wyżej zlokalizowany żywioł, tym wyższy jakościowo stopień transformacji materii eterycznej a 5 smoczych zespołów to podstawowe instrumenty w procesie tej transformacji? Kolejne smocze zespoły poprzez zbiór czerwonego smoka, pobierają materię z zewnątrz a następnie ja przetwarzają.

Każdy smoczy zbiór, posiada własne jakże istotne dla człowieka cechy transformacji materii.

/ Smok czerwony – źródła materii - smok czerwony z pierwszego żywiołu/żywiołu ognia, jest odpowiedzialny za bezpieczne pobieranie materii nadświetlnej. Jest to materia w postaci cząstek Boga, takie miano przypisali jej naukowcy, obecnie usilnie poszukują dowodów na jej występowanie, ja w serii artykułów już kilak lat temu, opisałem jej ogólne cechy i charakter wpływu na ewolucję życia we wszechświecie.

http://www.andrzejstruski.com/articles_37_cz--III-Potencjal-tworczy-i-technologiczny-budowniczych-wszechswiata.html

Ta materia wnosi do środowiska wszechświata cały potencjał ruchu, który w kontakcie z ciemną materią tworzy całą widzialną materię wszechświata i jego potencjał życia. Ona w swoim końcowym etapie penetracji przestrzeni wszechświata, zmniejsza tempo biegu i jest dostępna dla systemu eterycznego człowieka(jej tempo jest jeszcze nadświetlne). Po „wyhamowaniu” w mechanizmie zegara magnetycznego człowieka, przechwytuje ją czerwony smok z żywiołu ognia i transformuje dla potrzeb całego systemu eterycznego człowieka.

                      Cechy charakterystyczne smoczych zwojów.

/ Smok pomarańczowy – transformacja materii fizycznej w materię biologiczną, inaczej w materię życia, (istnieją odniesienia dotyczące tego stopnia transformacji, które przypisują mu transformację energii seksualnej, tu stosowane nagminnie określenie „energii” jest niewłaściwym. Energia jest odniesieniem do stanu chaosu a nie odniesieniem do stany eterycznego życia biologii).

/ Smok żółty – warunki życia, temperatura, ciepło i środowisko sprzyjające biologii.

/ Smok zielony – biologia w pojęciu ogólnym.

/ Smok niebieski – synchronizacja, komunikacji i stymulacja wszelkich programów życia.

/ Smok fioletowy – schematy zarządzania, umysły i świadomość na różnych poziomach ewolucji.

/ Smok złoty – schematy konfiguracji, fonizacji i zabezpieczeń. Smok złoty wyprowadza nadmiar materii nadświetlnej, boskiej materii, przejmowanej przez smoka czerwonego.

W odniesieniu do całokształtu systemu eterycznego człowieka, działanie pięciu zbiorów czerwonego smoka, jest swego rodzaju pięciokrotną możliwością uzyskaniem nowych sił, dodatkowych dyspozycji i świeżego oddechu. W kontekście do takich możliwości, smok czerwony czwartego zbioru w żywiole powietrza, który tworzy zręby Świętego Graala, pozwala na wprowadzenie potencjału aktywującego jego pracę. Trzeci zbiór w postaci kielicha, jako jedyny dysponuje czerwonym smokiem w swojej pierwszej sekwencji działania.

                                         Stopa Świętego Graala.

Kopuła stopy Graala zamyka się na wysokości 123 poziomu w miejscu lokalizacji szóstej perły, tu również pomarańczowy smok zasila swój pomarańczowy kryształ światła na planie żywiołu powietrza. Ostatni siódmy czerwony kryształ światła zasili czerwony smok w następnym poziomie, tym samym aktywując pracę trzonu w zbiorze Graala.

Powstała stopa zbioru kielicha, która posiada wygląd odwróconej czaszy a w systemie eterycznym człowieka jest zlokalizowana w miejscu nakrycia głowy. Można wnioskować, że mycka i inne tego typu nakrycia głowy z beretem włącznie, są symbolami tego elementu Graala.  Beret ze swoim ogonkiem doskonale odnosi się do kopuły stopy i pierwszego poziomu w trzonie kielicha. Również podobne odniesienie posiada nakrycie głowy Papieża, gdzie z tyłu jest widoczna krótka kolorowa wstążka.

                                         Trzon Świętego Graala.

Trzon zbioru kielicha jest zlokalizowany pomiędzy 123 a 134 poziomem, czyli pomiędzy szóstą a siódmą perłą. Perły w eterycznym systemie człowieka są odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniego potencjału działania wszelkich zbiorów falowych. Są to centra potencjałów i ważnych okien komunikacji. W całym systemie istnieje siedem pereł i ta z poziomu 134 jest najwyżej położoną. W jej przestrzeni pracuje program zielonego smoka, spełnia on rolę bramy światła, które jest przesyłane do czaszy Świętego Graala. Trzon zlokalizowany ponad głową człowieka, jest miejscem całego szeregu transformacji materii. Jak sądzę nie przypadkowo kapłani chrześcijańscy podnoszą podczas „podniesienia” kielich ponad głowę i przez kilka sekund tam go trzymają.

                                         Czasza Świętego Graala.

Światło, które jest przesyłane do czaszy Graala, jest w systemie eterycznym człowieka poddawane szeregu procesom transformacji. Zadaniem zielonego smoka z piątego smoczego zespołu w przestrzeni żywiołu eteru, jest zabezpieczenie bramy światła w taki sposób, by do czaszy nie przedostały się źle przygotowane frakcje materii świetlnej.

Pięć mechanizmów działania siedmiogłowego smoka w każdym z 5 żywiołów tworzy 7 stanów materii stopniowo transformowanej. Następnie na każdym etapie transformacji materia ta, jest kierowana do zlokalizowanych we wszystkich żywiołach, zbiorów siedmiu kryształów światła, gdzie przebiega jej dalsza transformacja.

Opisany tu „smoczy” mechanizm emanuje zwojami światła, które świecą w postaci pięciu tęczy. Czwarta z kolei tęcza, świeci na poziomie pierwszych sekwencji działania - trzonu zbioru kielicha, czyli trzonu graala. Każda z pięciu tęczy, jest przestrzenią emanacji światła ze świetlnych czar, które są przestrzenią obejmującą smocze zespoły i kryształy światła. Jednym z zadań czwartej czary światła, jest wyselekcjonowanie siedmiu strumieni materii świetlnej przeznaczonej dla czaszy Świętego Graala. Te strumienie dalej formowane w procesie działania zwoi magnetycznych trzonu, przesłane zostaną do piątej czary światła, zlokalizowanej w ostatnich poziomach trzonu - siódmej perle - czaszy graala.

Materia świetlna poddana transformacji w piątej, świetlnej czarze, czyli instrumencie transformacji zlokalizowanym w przestrzeni czaszy Świętego Graala, uzyskuje cechy budowy fizycznej zbliżone do cech materii istniejącej w otoczeniu Boga. Po takiej transformacji światło traci właściwe sobie tempo biegu i zachowuje się jak unoszące się w powietrzu i powoli opadające wielobarwne i różnorodne kryształki.    

Istnienie i działanie dwóch świetlnych czar w jednym zbiorze kielicha, eksponuje potencjał tego zbioru do wartości zbioru Świętego Graala.

Podsumowanie.

Reasumując całokształt działania systemu eterycznego człowieka, chcę powiedzieć, że wyeksponowałem w tym artykule sprawy dotyczące lokalizacji i działania zbioru, jaki określiłem mianem Świętego Graala. Sądzę, że w wystarczającym stopniu uzasadniłem słuszność mojego opisu dotyczącego tej szczególnej formacji eterycznej, pracującej dla potrzeb człowieka. Dla pogłębienia wyrazistości informacji przedstawię poniżej podział matematyczny tego zbioru.  Poszczególne zespoły typu – zespół smoczy, zespól czary, czy zbiór siedmiu kryształów światła współpracują ze sobą w bardziej złożony sposób niżby mogło to wynikać z samego zestawienia tych instrumentów i stopni transformacji.

Podział matematyczny pokazuje bardziej złożone kombinacje współpracy i działania systemów i zbiorów.

- cały zbiór Świętego Graala 50 poziomów, od 111 do 160

- dzieli się na 13 sekwencji, gdzie każda posiada własne cechy:

Stopa kielicha.

1/ Siedmiogłowy smok czwartego żywiołu – 7 poziomów.

2/ Zbiór kryształów światła czwartej czary – 5 poziomów.

Perła szósta.

3/ Pomarańczowy kryształ z czwartej czary – 1 poziom.

Trzon kielicha.

4/ Czerwony kryształ ostatni z czwartej czary – 1 poziom.

5/ Sześć kolorów tęczy czwartej czary – 3 poziomy.

6/ Horyzont żywiołu powietrza, kolor siódmy tęczy czwartej czary / złoty – 1 poziom.

7/ Zwój magnetyczny żywiołu eteru – 14 poziomów.

8/ Trzy pierwsze programy smocze ze smoka eteru – 3 poziomy.

Perła siódma.

9/ Program smoka zielonego w bramie czaszy – 1 poziom.

Czasza kielicha.

10/ Trzy ostatnie programy smocze ze smoka eteru – 3 poziomy.

11/ Zbiór kryształów światła piątej czary – 7 poziomów.

12/ Horyzont żywiołu eteru, dwa kolory tęczy piątej czary – 1 poziom.

13/ Pięc kolorów tęczy piątej czary – 3 poziomy.

Cały zbiór tworzy następujący kod matematyczny Świętego Graala:-

111/50-913-75.113.114.313.713/160


© Andrzej Struski de Merowing

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.

29.12.2013.