> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
CZLOWIEK I SWIETY GRAAL
Data 03/10/2014 22:01  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 890  Język Polish
 

 CZŁOWIEK I ŚWIĘTY GRAAL

NATURALNE ŚRODOWISKO ŻYCIA I OTOCZENIE PRZYRODY, WYZWAŁAŁY W LUDZIACH WZNIOSŁE UCZUCIA I NIEUCHWYTNĄ NUTĘ ISTNIENIA JAKICHŚ NIEMATERIALNYCH RZECZY. TAKIE UCZUCIA WOLNE BYŁY OD CIEKAWOŚCI, SMUTKU I POTRZEB POSZUKIWANIA ISTOTY NIEUCHWYTNEJ MYŚLOWEJ NUTY. NIE TWORZYŁY WYOBRAŻEŃ POSTACI DUCHOWYCH, JEDYNIE INICJOWAŁY PROCESY UCZUCIOWO EMOCJONALNE NA PLANIE OBCOWANIA Z PONADNATURALNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. W ZWIĄZKU Z TAKIMI ZDOLNOŚCIAMI, CZŁOWIEK KONTEPLUJĄCY PRZYRODĘ OSIĄGAŁ STANY EMOCJI, AŻ DO SZCZĘŚCIA WŁĄCZNIE. PO TAKIM OBCOWANIU Z PRZYRODĄ, POWRÓT DO ZYCIA W SPOŁECZNOŚCI, WNOSIŁ CAŁY SZEREG POZYTYWNYCH ZACHOWAŃ. BYŁ SWEGO RODZAJU BALSAMEM ŻYCIA.

Taki mechanizm uczuciowy istnieje w konstrukcji duchowej człowieka (magnetyczne formy schematów działania uczuciowego), i jest on do dyspozycji ludzi z wcieloną Duszą. Mechanizmy uczuciowe w zupełności spełniały wszystkie zadania i oczekiwania, jakie Bóg nałożył na człowieka. Czas przeszły, jaki użyłem w odniesieniu do spełniania zadań przez mechanizmy uczuciowe jest uzasadniony tym, że obecnie one tych zadań już nie spełniają.
W tytule przedstawiłem człowieka i graala, jako jedność. W magnetycznych schematach uczuciowych człowieka - Graal, (jako forma ruchu materii w systemie) jest finalnym elementem konstrukcji eterycznej całego systemu. U szczytu piątego – ostatniego poziomu działania – z formy w postaci obrzeża kielicha wypływał balsam życia. Materia eteryczna, jaką mogli uzyskiwać ludzie żyjący w opisywanych powyżej okolicznościach. Wytworzone w sprawnie działającym systemie kryształki, opływają całego człowieka i jego otocznie, i działają jak katalizator na programy psycho emocjonalne tego człowieka i osób z nim obcujących.

SPRAWNIE DZIAŁAJĄCY GRAAL, WYSTĘPOWAŁ U LUDZI WOLNYCH OD INDOKTRYNACJI DUCHOWYCH. JAK CZAS POKAZAŁ, KULTY I RELIGIE W PROCESIE SWOICH MISTERIÓW IMPLANTUJĄ UCZESTNIKOM, OKRESLONE ZACHOWANIA MYSLOWE, KTÓRE Z KOLEI SKŁADAJĄ SIĘ NA PSYCHICZNO UCZUCIOWY PROGRAM WIERZEŃ, BLOKUJĄCYCH NATURALNE PROCESY UCZUCIOWE CZŁOWIEKA. MATERIA W ZAKŁÓCONYCH MECHANIZMACH NIE OSIĄGA TAKIEGO STANU JAKOŚCI, KTÓRY UMOŻLIWIŁBY JEJ PODNIESIENIE SIĘ DO POZIOMU CZWARTEJ A CO NAJWAŻNIEJSZE PIĄTEJ CZASZY GRAALA. BALSAM ŻYCIA SIĘ NIE TWORZY, MIMO, ŻE CZŁOWIEK JEST GŁĘBOKO WIERZĄCĄ I RELIGIJNĄ POSTACIĄ. INFORMACJE O BOGU I WYOBRARZENIA Z TYMI INFORMACJAMI ZWIĄZANE, ZABIJAJĄ W CZŁOWIEKU JEGO NATURALNĄ BOSKOŚC. 
W ZWIĄZKU Z TYM, RELIGIE NIE SŁUŻĄ BOGU, A WRĘCZ PRZECIWNIE DZIAŁAJĄ WBREW POTRZEBOM BOGA. O CZYM BÓG W SWOICH SŁOWACH ZAWARTYCH W APOKALIPSIE (rozdział 13 o Bestii) INFORMUJE W SPOSÓB JEDNOZNACZNY.

Świat uczuć, zmysłów i myśli ludzi wolnych, istniał w czasie, gdy jeszcze moce zła nie zniewoliły świadomości człowieka. Tacy ludzie żyli, zanim moce zła przystąpiły do zmiany ich sposobu myślenia, poprzez wprowadzenie do świadomości wątków bóstwa. Te działania w konsekwencji doprowadziły do ukształtowania się, obecnie nam znanych form dominacji kapłańskiej, jako drogi do Boga, pierwotnie (bóstwa).

© Struski Andrzej de Merowing

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodę autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.