> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
CIEMNA MATERIA I CIEMNA ENERGIA
Data 28/11/2014 17:08  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 924  Język Global
 Gromada galaktyk w Perseuszu to miejsce, gdzie naukowcy wychwycili promieniowanie mogące być śladem ciemnej materii NASA, CXC, SAO, E.Bulbul, et al.


CIEMNA MATERIA I CIEMNA ENERGIA

Nauka ciągle boryka się z problemem precyzyjnego określenia, – czym jest „ciemna materia” i czym jest „ciemna energia”.

Kilka lat temu napisałem parę artykułów, które przedstawiają ogólne zasady tworzenia Wszechświata. W tych publikacjach wskazałem na istnienie różnych środowisk fizycznych. Między innymi przedstawiłem takie środowiska, które są niczym innym jak właśnie, wyżej wspomnianymi a poszukiwanymi przez naukowców podstawowymi formami budowy Wszechświata, „ciemną materią” i „ciemną energią”.

                                                      MASA MATERII WSZECHŚWIATA

W myśl mojej teorii cała masa materii Wszechświata – to materia w stanie harmonii – „ciemna materia” wypełniająca całą przestrzeń Wszechświata i druga masa materii, systematycznie dozowana do przestrzeni Wszechświata w postaci strumienia skierowanego do jego Jądra, określana mianem „ciemnej energii”. Te dwie materie, jedna uśpiona, druga dynamiczna, po połączeniu tworzą całą widoczną masę materii. W całym procesie ewolucji Wszechświat dysponuje zapasem materii uśpionej, „ciemna materia” i systematycznie otrzymuje bezustannie „wpompowywaną” materię dynamiczną, „ciemną energię”.

                                                                  CIEMNA MATERIA

Stanowi dominującą ilość całej masy materii we Wszechświecie w takiej postaci fizycznej, która na dzień dzisiejszy nie pozwala nauce dokładnie jej obserwować i określić jej stanu fizycznego. W myśl mojej teorii, „ciemna materia” posiada dwie istotne cechy fizyczne.

1 - Jest zbudowana z regularnych form geometrycznych i równie regularnie rozlokowanych.

2 – Ta harmonijna forma znajduje się w stanie bezruchu i minimalnej aktywności magnetycznej. (Tu chciałbym poruszyć kwestię magnetyzmu cząstek, który jest wszechobecny tam, gdzie zaistnieje jakakolwiek nowa forma, zarówno w naszym Wszechświecie, jak i poza nim, również w Cywilizacji Twórców potocznie nazywanej Niebem. Magnetyzm cząstek, jest pierwszym obszarem magnetyzmu we Wszechświecie.)

                                                                  CIEMNA ENERGIA

Jest to masa materii, której cząstki są niezwykle silnie namagnesowane i rozpędzone do niewyobrażalnej dla człowieka (a w szczególności naukowca) prędkości. Moje osobiste informacje pozwalają mi na określenie tych prędkości a kolejne ich stopnie wskazuję, jako;-

1.       Prędkość strumienia wprowadzanej materii do przestrzeni Wszechświata powinna wynosić w przybliżeniu, sześciokrotną prędkości światła

2.       Prędkość tej materii w Jądrze Wszechświata zmniejsza się w związku z wydatkowaniem własnego potencjału dynamiki strumienia na tworzenie a następnie utrzymywanie ruchu i procesów działania całego systemu Jądra Wszechświata, (centralnej czarnej dziury we Wszechświecie).

3.       Kolejne zmniejszenie prędkości strumienia „ciemnej energii” jest spowodowane wytworzeniem kolejno dziewięciu potężnych spiral. Start każdej z dziewięciu spiral (każda kolejna rozpoczyna swój początek po przesunięciu na powierzchni Jądra o 40 stopni) poprzedza potężny wybuch. Powstaje on w miejscu oderwania się strumienia od powierzchni Jądra, to te wybuchy są protoplastami informacji o „Wielkim Wybuchu” z jedną istotna różnicą, te dziewięć wybuchów są procesami fizycznymi podlegającymi ścisłej kontroli a dokładniej zaplanowanej kontroli. Sama kontrola wynika z procesów magnetycznych, jakie zachodzą w obrębie Jądra Wszechświata i strumienia systematycznie to Jądro atakującego.

4.       Czwarta prędkość strumień uzyskuje w efekcie procesu fizycznego, gdzie bieg tego strumienia w przestrzeni Wszechświata przebija się przez „ciemną materię”.

5.       Piąty stopień prędkości „ciemnej energii” powstaje w przestrzeni zawirowań utworzonych poprzez masy „ciemnej energii” oderwane o głównego strumienia i tworzące różnorodnej wielkości mniejsze spirale.

6.       Szósty stopień prędkości i odpowiednio zmniejszoną dynamikę posiada „ciemna energia” w wirujących z prędkością nadświetlną różnej wielkości masach materialnych. Te wirujące masy materii z szybkością nadświetlną to nic innego jak początek życia Czarnych dziur. Czarne Dziury inicjowane są z różnych wielkości mas, te największe będą gromadziły wokół siebie masy galaktyczne. Wirujące kule a następnie Czarne Dziury, powstają w różnych miejscach przestrzeni zwojów spiralnych, które powstały po oderwaniu się „ciemnej energii” od głównych spiral Wszechświata.

7.       I powstało światło. W takim określeniu można ująć niezwykle ważny dla człowieka moment tworzenia się pierwszych objawów powstawania materii pędzącej z prędkością światła w postaci widzialnej, czyli mówiąc prosto, światła.


Informacje zawarte w tej publikacji posiadają prawa autorskie opublikowane dnia 22 11 2014r. na łamach Internetu.

Struski Andrzej de Merowing.