> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
WEDŁUG SŁÓW BOGA - BISKUPI KŁAMIĄ
Data 20/12/2014 23:14  Autor Andrzej_Struski  Kliknięć 1055  Język Global
 

 WEDŁUG SŁÓW BOGA - BISKUPI KŁAMIĄ

Dwa tysiące lat temu Bóg w treści Apokalipsy Św. Jana, przesłał na Ziemię wiele różnych informacji. Istnieją w tym zbiorze również takie informacje, które mówią o biskupach chrześcijańskich.
B.G.

2:2 - Znam uczynki twoje i pracę twoję, i cierpliwość twoję, a iż nie możesz cierpieć złych i doświadczyłeś tych, którzy się mienią być Apostołami, a nie są, i znalazłeś ich, że są kłamcami;

Zwrot zawarty w tym wersecie; - „doświadczyłeś tych, którzy się mienią być Apostołami,” mówi o ludziach, którzy uważają siebie za Apostołów Jezusa Chrystusa. (W kontekście do wymowy treści Apokalipsy, wskazanie na Apostołów jest jednoznacznym ze wskazaniem na Apostołów Jezusa Chrystusa.)

Bóg mówi; - „ a nie są,”

Dalej Bóg mówi; - „i znalazłeś ich, że są kłamcami;”, takim określeniem stwierdza Bóg, że udało się niektórym ludziom odkryć, że udający Apostołów kłamią.

B.G.
2:6 - Ale wżdy to masz, iż nienawidzisz uczynków Nikolaitów, których i ja nienawidzę.

Według Boga, są ludzie, którzy z natury nienawidzą kapłanów. Mówi o tym zwrot; - „Ale wżdy to masz, iż nienawidzisz uczynków Nikolaitów,”

Sam Bóg również takich kapłanów nienawidzi. A mówi to w słowach; - „których i ja nienawidzę.” Takim określeniem własnego stosunku do wskazanych tu kapłanów Bóg, całkowicie ich degraduje.

Określenie „Nikolaitów” zawarte w treści Apokalipsy, odnosi się do kapłanów – nauczających, posiadających władzę i potęgę. Takimi kapłanami są Biskupi katoliccy.

Ci sami Biskupi określają siebie, Apostołami Jezusa Chrystusa.

B.G.
2:15 - Także masz i tych, którzy trzymają naukę Nikolaitów, co ja mam w nienawiści.

Bóg mówi, że nienawidzi również tych, którzy rozpowszechniają naukę biskupów chrześcijańskich. W zwrocie; - „którzy trzymają naukę Nikolaitów, co ja mam w nienawiści.” Bóg, daje na to jednoznaczny dowód.

Reasumując – Informacje przekazane od Boga, które są ujęte w treści tych wersetów, jednoznacznie mówią, że nauki kościoła katolickiego – ściśle podlegające opiece Biskupów, są kłamstwem z punktu widzenia Boga. Takie jednoznaczne wskazanie na kłamstwo, które jest tu również poparte słowem – nienawidzę -, jest jasnym wyrażeniem postawy dezaprobaty Boga w stosunku do religii chrześcijańskiej. Bóg mówi, że ta religia a w szczególności nauki tej religii są sprzeczne z wolą i potrzebami Boga.

P.S. Powyższy tekst, przedstawiam, jako człowiek, który ma do tego pełne prawo w odniesieniu do Boga. Jestem tu na Ziemi w charakterze przedstawiciela Boga i dysponuję odpowiednią wiedzą do Jego reprezentowania.


© Struski Andrzej de Merowing.
A.D. 20.12.2014.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.