> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
NAKAZ BOGA, W JAKI SPOSOB NALEZY CZYTAC TEKST APOKALIPSY
Data 30/12/2014 16:43  Autor Andrzej_Struski  Kliknięć 1024  Język Polish
 

 NAKAZ BOGA, W JAKI SPOSÓB NALEŻY CZYTAC TEKST          

APOKALIPSY   

 

B.G.

XX. - 18. - A oświadczam się każdemu słuchającemu słów proroctwa księgi tej: Jeźliby kto przydał do tego, przyda mu też Bóg plag opisanych w tej księdze;

Oświadczenie zawarte w tym wersecie, które jest przekazane przez Św. Jana z Patmos a pochodzące od Boga, posiada szczególną wymowę. Bóg wiedząc, że czytający i odczytujący tekst Apokalipsy, sa tak zaślepieni, że na pewno Jego oświadczenia nie usłuchają, postanowił On, to oświadczenie skierować do słuchających.

Że jest ono skierowane do słuchających a nie do czytających. Mówi o tym zwrot; - „A oświadczam się każdemu słuchającemu”. W tym sformułowaniu, jest zawarta informacja o tym, że Bóg na tyle nie ufa wszystkim czytającym, w tym odczytującym tekst Apokalipsy, że swoje oświadczenie kieruje do szerokich rzesz słuchających. Z tego wynika, że Bóg uznał czytających i odczytujących, za ludzi, dla których Jego słowa i oświadczenie, nie mają znaczenia. Dla tych ludzi liczy się tylko własna potrzeba interpretacji, do tego według własnych priorytetów.

W taki nierzetelny sposób była przez dwa tysiące lat, czytana treść Apokalipsy.

 

 

Nasuwa się tu bardzo ważne pytanie; Czego dotyczy oświadczenie Boga?

W sformułowaniu; - „A oświadczam się każdemu słuchającemu słów proroctwa księgi tej: Jeźliby kto przydał do tego, „, jest zawarty nakaz, który zabrania przydawania wartości słowom zapisanym w teksie Apokalipsy.

Bardzo ważne jest wskazanie, zawarte w tym oświadczeniu Boga, wskazanie na wagę każdego słowa. Równie ważną jest rzecz, by nic do wymowy słów na było przydawane. W rozumieniu nakazu Boga, wymowa słowa nie może być uzupełniana żadną wartością ponad jej przekaz.

 

 

B.G.

XX. - 19. - A jeźliby kto ujął ze słów księgi proroctwa tego, odejmie też Bóg część jego z księgi żywota i z miasta świętego, i z tych rzeczy, które są napisane w tej księdze.

 

W zwrocie; - „A jeźliby kto ujął ze słów księgi proroctwa tego” jest przekazana kolejna informacja dotycząca nakazu Boga w jaki sposób czytać treść Apokalipsy. Ten nakaz zabrania, ujmowania wartości przekazywanej przez każde słowo z tekstu Apokalipsy.

W słowach; - „ze słów księgi proroctwa tego, „ istnieje jednoznaczne wskazanie na -słowo księgi-, nie ma wskazania na zbiór słów w postaci zwrotu, słownego określenia, czy zdania. Wartość wymowy każdego słowa jest tu nadrzędna i nikomu nie wolno nic ująć z jego wymowy.

 

Reasumując informacje nakazowe, jakie Bóg zawarł w tych dwóch wersetach, należy jednoznacznie stwierdzić, że nikomu nie wolno pod groźbą określonych kar od Boga, nic dodawać, ani ujmować z wymowy słów zapisanych w księdze Apokalipsy.

 

P.S. Powyższy tekst, przedstawiam, jako człowiek, który ma do tego pełne prawo otrzymane do Boga i czynię Jego wolę. Jestem tu na Ziemi w charakterze przedstawiciela Boga i dysponuję odpowiednim prawem i wiedzą do reprezentowania Jego potrzeb. Każde słowo, które napisałem i gdziekolwiek napiszę w sprawach Boga, jestem w stanie uzasadnić w odniesieniu do potrzeb Boga i Jego woli.

 

© Struski Andrzej de Merowing A.D.30.12.2014.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.