> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
CZLOWIEK – RODZINA – BOG
Data 01/03/2015 21:29  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 800  Język Polish
 

 
CZŁOWIEK – RODZINA – BÓG

Dewiza „BÓG – HONOR – OJCZYZNA”


Nie ma w treści tej dewizy odniesienia do człowieka. Również w różnych innych zawołaniach i zwrotach jakoś pomijane jest odniesienie do człowieka i rodziny, atrybutów Boga.


Czy zapominamy o sobie?

Czy człowiek się nie liczy w panteonie wielkich wartości?

A może wydaje się nam, że nie wypada mówić o sobie i o swojej rodzinie?

Wypada i jest to wręcz niezbędne. Nie możemy pomniejszać swojej wartości – Człowieka Nadistoty, takiej postaci, jaką utworzyło Niebo i Bóg. Jesteśmy Jemu równi, jesteśmy równi Bogu w tak znaczący sposób, że naszym obowiązkiem jest, stawiać pierwszeństwo postaci osobistej ponad wszelkie stany i wszelkie istoty we Wszechświecie. Skandalem z punktu widzenia Boga, jest oddawanie komukolwiek pokłonów. Skandalem jest klękanie przed jakimkolwiek bałwanem, nawet symbolizującym Boga. Bóg sobie tego nie życzy.

W imieniu Boga zwracam się do wszystkich ludzi na Ziemi – szanujcie własną godność ponad wszystko, szanujcie własną rodzinę, jak siebie samego. Te boskie wartości są deptane od tysięcy lat, w zamian stawia się wam przed oczy ołtarze z bałwanami. Czas zapomnieć o tym, że człowiek został rzucony na kolana, został zniewolony pokorą i zastraszony karą Boga. Bóg nie będzie karał nikogo poza kapłanami, tylko oni stanęli na jego drodze i robią wszystko by uśmiercać Dusze.

Uśmiercanie Duszy rozpoczyna się już, gdy narodzi się mały człowiek. Podstawowe cechy świadomości człowieka, uzyskują charakter w pierwszych latach życia. Naturalnym i najważniejszym wzorcem odniesień w trakcie tworzenia charakteru świadomości jest każdy dla siebie. Kolejną pozycją w hierarchii ważności jest rodzina a w następnej kolejności zamiłowania wynikające z istniejących już zrębów świadomości opartych na dwóch pierwszych wzorcach.

Stawianie Boga, jako pierwszo planowy wzorzec dla młodego człowieka wprowadza do struktur jego świadomości dysharmonię. Obniża jego potencjał osobisty i wymusza zaistnienie w świadomości cech poddańczych. Operowanie autorytetem Boga, jako postacią nadrzędną w świadomości dziecka, jest procesem zaburzającym naturalną hierarchię wartości. Oto znalazł się ktoś, kto jest ważniejszy niż ja i moja mama, tata rodzina. Tak zmieniony człowiek będzie posiadał programy uczuciowe, które w każdym jego procesie myślowym stoją w gotowości złamania „mu karku”, gdyby chciał się przeciwstawić. Jego świadome działanie, będzie zawsze pod kontrolą cech poddańczych sprawom Boga.

W tym miejscu dodam, że takiego człowieka Bóg niemili widzi. To nie wola Boga jest przyczyną takich deformacji naturalnego rozwoju świadomości. Winę za taki stan rzeczy ponoszą nieświadomi niczego kapłani różnych kultów i wszystkich religii. Oni degradując wolną wolę człowieka, działają w myśl „wyższej racji w służbie bożej”, która to racja o zgrozo, okazuje się pracą niekorzystną dla Boga a korzystną dla sił zła. Te duchowe siły zła, operujące w programach przyczyn na planie świadomości człowieka, krok po kroku, przez pokolenia zachęcają człowieka do określonych zachowań. Efekt takich zachęt jest widoczny w doktrynach religijnych a następnie w działaniach kapłanów.

W obliczu takiego stanu rzeczy, kiedy dominująca ilość ludzi na planecie jest pod wpływem dysharmonii istniejącej w ich programach uczuciowych, niezbędnym wydaje się podjęcie świadomego działania w procesie eliminacji Boga, jako dominanty w świadomości człowieka. Niech on pozostanie w świadomości jako wartość istotna, ale dopiero po sobie i rodzinie. Fakt, że Bóg istnieje wcale nie oznacza, że wymaga On niewolniczego poddaństwa. Proszę nie traktować tych słów, jako herezji. Piszę, jako przedstawiciel Boga na Ziemi i doskonale się orientuje, w jaki sposób siły zła, pod sztandarem potrzeb Boga, odebrały człowiekowi wolność osobistą i drogę do życia w radości. W tym odniesieniu do ludzi na Ziemi nie jestem osamotniony, popiera mnie a raczej zobowiązuje do działania sam Bóg. Czyni to w słowach, jakie przekazał w zaszyfrowanej treści swojego listu do ludzi. Między innymi mówi On tam, że nienawidzi kapłanów chrześcijańskich a w zaszyfrowanych kontekstach, odkrywa ich błędy, nazywając je bluźnierstwem.

WEDŁUG SŁÓW BOGA - BISKUPI KŁAMIĄ

BÓG NAZYWA KLER RELIGII RZYMSKO –KATOLICKIEJ - BESTYJĄ.

W tytule napisałem słowa ułożone według właściwej kolejności w hierarchii wartości korzystnej dla człowieka i dla Boga. Człowiek w tytule, jest na pierwszym planie a na drugim jego rodzina. Na trzecim planie przedstawiłem Boga i zapewniam, gdyby to zależało od Boga wykreśliłby On siebie z tej listy. Zgodnie z naturalnymi programami ewolucji człowieka z wcieloną duszą, wiedza o Bogu nie miała istnieć w świadomości człowieka. Cały zasób wiedzy o Bogu istniejący w świadomości ludzi, jest największym ciężarem, jaki przyszło Bogu i Niebu dźwigać. Do czasu, gdy nie istniały kulty a Człowiek żył w warunkach środowiska panującego w Raju, radość była dostępna na wyciągnięcie ręki a wartość boska istniała w głębokich uniesieniach. Obecnie życie w radości jest luksusem, na który niewielu może sobie pozwolić. Po raz kolejny zapewniam, że Bogu wyłącznie potrzebne jest, by Człowiek żył w radości. Nie interesują Go żadne modlitwy, nie oczekuje hołdów i poddaństwa a wszelkie kulty są dla niego ciężarem. Jezus Chrystus powiedział w widzeniu do Ojca Pio, że kapłani chrześcijańscy są mordercami Duszy.


JEZUS CHRYSTUS pogrąża kapłanów w obliczu SĄDU OSTATECZNEGO BOGA


© Struski Andrzej Spadkobierca Rodu Boskiej Krwi, Prowadzący Misję Czasów Ostatecznych.