> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
KLUCZE SWIETEGO GRAALA
Data 10/05/2015 11:00  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 1147  Język Polish
 

                             
Nie dawajcie psom świętego, ani miećcie pereł waszych przed wieprze, by ich snadź nie podeptali nogami swemi, i obróciwszy się, aby was nie roztargali.

KLUCZE ŚWIĘTEGO GRAALA

Święty Graal, mity, legendy i rzeczywistość całych rzesz poszukiwaczy, i pasjonatów. Odwieczna tęsknota i dążenie wielu ludzi do poznania lub zdobycia Świętego Graala nadal jest żywa i kultywowana na przeróżne sposoby.

Święty Graal istnieje. O tym gdzie on istnieje wiedziałem już w czasie, gdy poznałem schematy całego systemu magnetycznego człowieka. Święty Graal jest instrumentem eterycznym i znajduje się w magnetycznym systemie człowieka. Procesy i formy ruchu materii eterycznej w tym schemacie magnetycznym człowieka, tworzą podobieństwo do kształtów złożonej formy kielicha. W przeszłości, ludzie w czasie wizualizacji obszarów eterycznych (duchowych), mogli postrzegać te formy kielicho-podobne i z takich doświadczeń powstał mit o istnieniu Świętego Graala w postaci fizycznego kielicha. Taki kielich, nazwany Świętym Graalem nie istnieje, jest tylko mitem. Moce i szczególne zdarzenia, jakie (w związku z Graalem) w postaci fizycznego kielicha, w przeszłości doświadczali różni ludzie wynikały z czarów. Najbardziej przykre w tej całej historii jest to, że te czary nie pochodziły od Boga. Sprawy związane z formami działania i kluczami Świętego Graala, były tajemnicą Boga. Tylko Lucyfer (posiada On tajemnicę diademów z korony nieba, jest w dyspozycji dwóch takich diademów, o czym świadczy zapis w Apokalipsie, a tym samym zna tajemnicę Świętego Graala) mógł tę tajemnicę przekazać istotom astralnym, które następnie przyczyniły się do czarów związanych z Graalem w postaci fizycznego kielicha.

Dzisiaj – dziesiątego Maja 2015r, o świcie, po trzydziestu jeden latach nabywania wiedzy od Boga i po pięciu latach wytężonej pracy dotyczącej schematu magnetycznego człowieka, poznałem KLUCZE PENTAGRAMÓW, otwierające drogę do HORYZONTU ŚWIĘTEGO GRAALA. Wiedzę, jakiej jeszcze żaden człowiek nigdy nie posiadał. Ten szczególny horyzont jest obszarem eterycznym, z którego istnieje dostęp do wszystkich aspektów Świętego Graala.

W tym momencie zrozumiałem, dlaczego tak usilnie magowie czarniej magii kultywują cechy pentagramu i układów liczby pięć. Czynią to, aby uzyskać dostęp do HORYZONTU GRALA. Mimo, że nie rozumieją istoty procesów kluczy i tego, gdzie one prowadzą, to wiedzą, że pozwalają im te klucze na osiąganie wyjątkowych dyspozycji.

Dostęp technikami czarnej magii, sam sobą nie stanowi o możliwości swobodnego korzystania z istniejących tam obszarów o szczególnych cechach. One dodatkowo są obwarowane specjalnymi procedurami i kluczami. Istnieje również najważniejszy klucz do otwierania obszarów HORYZONTU ŚWIĘTEGO GRAALA, który jest zapisany w każdym człowieku. Ten indywidualny klucz nie będzie aktywny (on nie posiada żadnych kodów a jedynie zasady), jeżeli człowiek nie spełni określonych zasad. Nawet, jeżeli Horyzont został osiągnięty sztucznymi technikami, nie ma przejścia dalej.

 Same KLUCZE PENTAGRAMÓW w odniesieniu do niesłychanie złożonych kodów i skomplikowanych procesów, systemu magnetycznego człowieka, nie stanowią sobą bardzo złożonych procesów. Jednak do ich poznania i wykonania niezbędna jest wiedza o całym systemie magnetycznym człowieka.

KLUCZE PENTAGRAMÓW

W pierwszej kolejności należy znać finalne kody matematyczne, systemu magnetycznego człowieka, dla dwóch podstawowych ciągów, stałego i zmiennego.

W drugiej kolejności należy znać kierunki zamierzonych kroków na każdej pozycji.

Następnie pozycje, gdzie postawić stopę w kolejnych pięciu krokach. Jeżeli kierunki nie będą się zgadzały z aspektami ruch na danym poziomie magnetycznym, zaistnieje przykre zderzenie.

Czwartym działaniem jest zespolenie z odpowiednim instrumentem duchowym.

Ostatnim działaniem jest droga ruchu w przestrzeni HORYZONTU ŚWIĘTEGO GRAALA.

KLUCZE ASPEKTÓW ŚWIĘTEGO GRAALA

Aktywacja pięciu postaci duchowych systemu magnetycznego człowieka.

W drugiej kolejności; - w odniesieniu do kodów finalnych, ustabilizowanie odpowiednich pozycji tych postaci duchowych.

Trzecim procesem dekodującym przestrzeń obszarów ŚWIĘTEGO GRAALA, jest aktywacja pięciu potencjałów tych postaci.

Następnie, odpowiednia procedura pozwala potencjałom na otwarcie HORYZONTU ŚWIĘTEGO GRAALA.

Ostatnim krokiem jest przejście do przestrzeni HORYZONTU ŚWIĘTEGO GRAALA.

Świadomie upubliczniam schemat piątkowy (pentagramowy), KLUCZY ŚWIĘTEGO GRAALA. W rzeczywistości ta informacja nie pozwoli na wzmocnienie działań adeptów czarnej magii. Rzadnego klucza, kodu czy schematu nie upubliczniam a jedynie zasadę piątkową, którą i tak znają, lub nieświadomie stosują wszelkiej maści magowie.

Czynię to w bardzo ważnym celu. Czynię to, dla ludzi, którzy osiągają godność w odniesieniu do potrzeb Boga. Taki człowiek w naturalny sposób może czerpać z dobrodziejstwa własnego ŚWIĘTEGO GRAALA.

Jednak takie korzyści osiągnie dopiero po spełnieniu określonych warunków. Jego stan emocjonalny nie może być obciążony smutkiem, żalem, niepokojem i strachem. Nie może żyć w złości i tworzyć stanów nienawiści. To jest naturalna zasada życia człowieka i aktywacja olbrzymiej ilości kodów i procesów w jego systemie magnetycznym.

Ta naturalna zasada była wystarczającą do aktywacji procesów Świętego Graala w warunkach życia w Raju, czyli środowisku gdzie człowiek nie martwił się o byt i nie posiadał wiedzy. Obecnie wiedzę posiadamy a warunki bytowe nas nie rozpieszczają.

Te klucze, które opisałem w postaci kolejno następujących procesów, pozwolą na włączenie osobowości człowieka w obszary zablokowanych wiedzą i emocjami schematów Świętego Grala. Tym samym praca, jaką włożyły kulty i religie przez tysiąclecia, by zablokować prawo człowieka do boskich dyspozycji zostanie wymazana. Jednak szansę na to mają tylko ludzie, którzy spełnią zasady życia i włożą odpowiednio dużo pracy w opisane procesy.

Struski Andrzej Spadkobierca Rodu Boskiej Krwi, Prowadzący Misję Czasów Ostatecznych.

A.D. 10. 05.2015.  France.