> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Czy miasta na ksiezycu zbudowal czlowiek?
Data 15/04/2010 13:21  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 2401  Język Polish
 

Czy miasta na księżycu zbudował człowiek?

W tej sprawie ujawnia się wiele wątpliwości i niedomówień. Ktoś te obiekty na księżycu sfotografował, inni je próbują publikować, jeszcze inni przeszkadzają. Istnieje na ziemi wiele tajemniczych spraw, które nie były opublikowane i prawdopodobnie nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jakiejś grupie ziemskich prominentów, zależy na tym, by informacje związane z życiem poza ziemią nie przedostawały się do publicznej wiadomości.

Sprawa związana z budowlami istniejącymi na księżycu a w szczególności z ich podobieństwem do konstrukcji, jakie wznosi człowiek, daje nam istotne wskazówki. Jeżeli tego typu budowle powstały na satelicie ziemi, gdzie nie istnieją odpowiednie warunki do swobodnej egzystencji, oznacza to, że w określonym czasie zaistniały szczególne okoliczności do takich działań.

Budowle podobne do takich, jakie może wznosić człowiek, wskazują nam kolejną kwestię, która musi nas doprowadzić do wyciągnięcia odpowiednich wniosków. Wniosków w efekcie, których stwierdzimy, że budowniczowie obiektów na księżycu mają podobne do człowieka upodobania lub potrzeby. Upodobania i wspólne potrzeby, wskazują na zbliżone rasy człowieka i budowniczych obiektów na księżycu.

Rasa ludzka, wymaga do życia takich warunków, jakie panują na powierzchni ziemi a nie na powierzchni księżyca. Z jakiej przyczyny ktoś, komu wygodniej byłoby osiedlić się na ziemi, osiedla się na księżycu?

I to nie tylko wygodniej, lecz bez porównania lepiej i taniej. Dlaczego więc buduje miasta na księżycu?

Załóżmy, że przybywa w rejon planety ziemi, grupa istot podobnych do człowieka i szuka miejsca na osiedlenie się. W żadnym razie nie wybierze księżyca. Jest to sprawa tak pewna jak słońce na niebie. Chyba, że istnieją do takiego postępowania szczególne przesłanki. Taką przesłanką mogą być okresowo istniejące warunki klimatyczne na ziemi. Na przykład w czasie kataklizmów związanych ze zmianą biegunów.

Ale nawet taki stan planety ziemi, będzie dla przybysza lepszy niż warunki panujące na powierzchni srebrnego globu. Skoro hipotetyczni przybysze odbyli wieloletnią podróż, to czy nie mogą poczekać jeszcze klika lat aż się ustabilizuje klimat na planecie? Bez wątpienia tak by uczynili. Kto więc u licha wybudował, te miasta dla ludzi na księżycu?

Odpowiedź może być tylko jedna. Istniejąca w przeszłości cywilizacja ziemska.

Taka teza posiada wiele uzasadnień. I tak:

* budowle odpowiednie do rasy ludzkiej, istniejące na satelicie, gdzie nie ma warunków do życia.
* Bliska odległość nie sprawia kłopotu w transporcie materiałów i ludzi.
* Okresowe, cyklicznie powtarzające się kataklizmy na ziemi, które łatwo wyliczyć i określić w czasie.

Pierwsze uzasadnienie, posiada walory wskazujące na ziemską cywilizację człowieka w sprawie, odpowiednich budowli, które znajdują się w zasięgu ręki. Mogły one powstać w sytuacji kryzysowej, pod warunkiem, że możliwości techniczne człowieka pozwoliły mu na ucieczkę z ziemi. Była to masowa emigracja, która wynikała z poważnych zagrożeń, jakie w trakcie kataklizmu groziły człowiekowi na rodzimej planecie.

Drugie uzasadnienie, eliminuje wskazanie budowniczych, którzy pochodzą z poza ziemi. Taka przybywająca w okolice ziemi cywilizacja, osiedliłaby się na powierzchni nadającej się do zamieszkania planety ziemi a nie jej satelity, którego powierzchnia jest tak niegościnna. Kolejnym aspektem tego uzasadnienia, który wskazuje na człowieka z ziemskiej cywilizacji, jest możliwość przeprowadzenia logistyki całego przedsięwzięcia. Zaplecze techniczne, znajdujące się na ziemi, ułatwia tak olbrzymie zadanie, jak zbudowanie miast na księżycu i czyni to przedsięwzięcie wykonalnym i realnym.

Trzecie uzasadnienie, jest tu najważniejsze i decydujące, bo wskazuje przyczynę do takiego działania. Cyklicznie powtarzające się kataklizmy, których skala zagrożenia może godzić w egzystencję całej cywilizacji, mogą być realną przyczyną do emigracji poza planetę. Ludzie, którzy orientują się w obecnym czasie zagrożeń dla cywilizacji na ziemi, wiedzą, że taki okres jest zjawiskiem cyklicznym. To, co może wydarzyć się w 2012r, wydarzyło się w czasie istnienia na ziemi, cywilizacji, która zbudowała miasta na księżycu. Oni wiedząc o nadchodzącym zagrożeniu, doskonale rozumieli jego skalę i podjęli się działań na skalę emigracji z planety ziemi.

Po kilkunastu latach emigracji powrócili na ziemię, lub pozostali na zawsze na księżycu, do czasu aż wszyscy wymarli. Mogło się wydarzyć wiele nieprzewidzianych sytuacji w trakcie erupcji Słońca. Potężna ilość wyrzuconych silnie namagnesowanych cząstek materii słonecznej, jest groźna dla człowieka również w przestrzeni kosmicznej. Ta materia mogła zniszczyć wszystkie systemy elektroniczne i elektromagnetyczne uciekinierów. A najbardziej wrażliwym systemem magnetycznym jest sam człowiek.

© Andrzej Struski de Merowing.

*Osoby które interesują się Księżycem zapewne widziały
różnej jakości zdjęcia pasujące do opisu w temacie.