> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Zapowiedzi konca swiata ?
Data 20/09/2015 14:08  Autor Andrzej Struski de Merowing  Kliknięć 675  Język Polish
 

 KOLEJNY KONIEC ŚWIATA.


Tym razem do zapowiedzi tego, jakże ważnego dla ludzkości wydarzenia przyłączył się profesor. Poniższe dwa pierwsze linki zawierają informacje o końcu świata, gdzie Profesor… wyraża swoją potwierdzającą tę sytuację opinię.

Ja ze swojej strony mogę wszystkich zapewnić, że jeszcze nie nadszedł czas na wystąpienie takiej skali katastrofy naturalnej, która może zniszczyć życie biologiczne w skali planetarnej. Na ziemi (a przede wszystkim w odniesieniu do cywilizacji człowieka) nastał czas szczególny. Czas, który był prorokowany od tysiącleci. Działanie tu misji od Boga, stało się faktem już od 30 lat. Misja ta została obarczona zadaniem, które musi wykonać i żadna naturalna, lub jakaś inna katastrofa nie ma prawa jej w tym przeszkodzić. Istnieją mechanizmy magnetyczne i ja mam do nich dostęp, które dysponują wystarczającym potencjałem do zabezpieczenia planety przed naturalnym kataklizmem na skalę likwidacji jej życia biologicznego. Misja posiada również potencjał do obrony przed każdym innym zagrożeniem.

Dowodem na istnienie takich mechanizmów i zarówno dowodem, że ja mam do nich dostęp jest sytuacja, jaka wydarzyła się w Grudniu 2012r. W tamtym czasie Świat oczekiwał końca, wielu ludzi ze zgrozą spoglądali na Słońce, to właśnie w nim upatrywano przyczynę najgorszego. Wówczas w odniesieniu do wielu przesłanek astronomicznych i historycznych wielki wybuch na słońcu był bardzo realny i mógł zakończyć egzystencję człowieka. Samo Słońce również zachowywało się w taki sposób, że ta, z drżeniem serc oczekiwana śmiertelna erupcja była możliwa. Jeżeli już nie dokładnie w dniu 21 12 2012r w dzień prorokowanego końca świata, to była realna w kolejnych miesiącach szczytu słonecznej aktywności. A aktywność słońca była w poprzedzających tę datę miesiącach bardzo wysoka i nic nie wskazywało, że z dnia na dzień ona osłabnie. 

Stało się zupełnie inaczej, niż tego wielu z nas się obawiało. W pierwszej połowie grudnia na kilkanaście dni przed zapowiadaną (według zapowiedzi śmiertelną dla cywilizacji człowieka) erupcją słońca, ono zapada w głęboki sen i śpi prawie półtora roku. Słońce przespało wówczas cały szczyt, dodać należy, że to był najwyższy w skali ocen szczyt aktywności słonecznej. Nikt do dnia dzisiejszego nie wyjaśnił przyczyn tak drastycznej zmiany i uspokojenia aktywności słonecznej w jej najwyższym okresie szczytowym.

Czwartego Grudnia 2012r opublikowałem informacje dotyczące tej sprawy, jako dowód zamieszczam poniższy ling do tej publikacji;

Jeszcze przed tym wydarzeniem, Świat oczekiwał innego proroctwa dotyczącego końca egzystencji człowieka. Również przed tamtym wydarzeniem opublikowałem informację, że ono nie nastąpi. Dowodem jest tekst, do którego kieruje kolejny link;

Powracając do dnia dzisiejszego i zapowiadanego kolejnego końca świata, mogę wszystkich zapewnić, że jeszcze nie nadszedł czas tak drastycznych wydarzeń na ziemi. Jeżeli takie wydarzenia miałyby kiedykolwiek nastąpić, to sam taką informację przekażę ludzkości. Wszystkie poprzednie próby likwidacji cywilizacji człowieka, lub same informacje o nich nie pochodziły od Boga. Było to i jest dzieło sił lucyferycznych. Obecne informacje o końcu świata, jak również związane z tym zastraszania są działaniem sił zła współpracujących z Lucyferem. W tym miejscu należy nadmienić, że ludzie, którzy takie informacje przekazują i dopuszczają się zastraszania opinii publicznej, nie są świadomi czynu zła. Są oni ofiarami procesu zniewolenia świadomości i ubezwłasnowolnienia na planie rozumienia rzeczywistości boskiej. Ich działanie, mimo że drastyczne i szkodliwe potrzebom Boga, jest w ich pojęciu właściwą drogą postępowania a w szczególności właściwą drogą postępowania w odniesieniu do Boga.