> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Proces Weryfikacji Raymonda Elwood - Ra-El
Data 03/10/2015 16:29  Autor Maria-Magdalena Struski de Mer  Kliknięć 792  Język Polish
 

 


Zakończyłam proces weryfikacji pierwszej weryfikowanej postaci, która uważa się za Mesjasza.


Wniosek 1 nazwisko i mesjański tytuł: -

a) RAYMOND HOWARD-LEAR

b) RAYMOND ELWOOD – nazwisko obecnie używane

e) RA-EL –tytuł wzięty czytając nazwisko LEAR ( LE –AR) wspak.

c) Guardian Angel – Anioł Stróż – tytuł używany wcześniej

d) RA-EL –tytuł wzięty czytając nazwisko LEAR ( LE –AR) wspak.

e) Ray El, - Tytuł mesjański obecnie używany

f) JHVH, GOD, Christ, Yeshua, Jesus, Enki, Allah, RA Angel,

Przyczyny zmiany nazwiska i przyjęcia tytułu Ray El wynikają z potrzeb dopasowania swojego tytułu do proroctw dotyczących Mesjasza.

1/ Stosował i nadal stosuje metodę ubierania się w odpowiednie piórka, dla celów populistycznych.

2/ Dopasowanie nazwiska do informacji zawartej w kodzie Tory, nie jest ścisłe. W wielu przypadkach istnieją istotne rozbieżności.

3/ Tytuł Ray El wyeksponował w tak9iej formie, by był podobny do słów wynikających z kodu Tory.

Wniosek 2, Cechy wspólne z proroctwami dotyczącymi przyjścia Syna Boga.

Przyjął wszystkie możliwe nazwy tytułów z mesjańskich proroctw. Z informacji o nim i z informacji zawartych pod jego wpisami, oraz na jego stronach internetowych wynika całkowita sprzeczność, jego przekazu i postawy, w odniesieniu do cech, jakie powinien prezentować Syn Boga Stwórcy. Tymi informacjami, dowodzi On i jego współpracownicy, że nie jest On (Raymond Howard Lear alias Elwood), zapowiadanym w proroctwach Mesjaszem, synem Boga Stwórcy.

Mimo, że przyjął tak dużo różnych tytułów, jego postawa społeczna nacechowana jest wyższością i żądzą władzy, niegodnej Boskiego wysłannika, za jakiego się uważa.

Wniosek 3, Posiadanie niezbędnej wiedzy, jaką prorokowany Mesjasz musi dysponować.

W informacji, jakie publikuje w odniesieniu do zaszyfrowanej treści Apokalipsy, zauważalny jest kompletny brak niezbędnej wiedzy do jej odszyfrowania. Wiedzę taką musi posiadać Syn Boga Stwórcy, Mesjasz. On (Pan Raymond Elwood) takiej wiedzy nie posiada, nie ma prawa używać tego tytułu.

Wiedza od Boga Stwórcy, jakiej jeszcze na Ziemi nie było, jest kolejnym obowiązkowym atrybutem prorokowanego Mesjasza. Raymond Elwood nie wnosi żadnej wiedzy, która by, już wcześniej nie była przekazana w trakcie rozwoju cywilizacji człowieka. To oznacza, że nie przedstawił żadnej wiedzy od Boga Stwórcy, nie jest, więc Jego Boga Stwórcy synem.

Wniosek 4, Informacje dowodzące fałszywego mesjaństwa, Raymonda Elwooda

Twierdzi, że jest związany z Ananuki.  W jego informacjach istnieje zapis mówiący o dwoistości jego postaci. On jest człowiekiem składającym się z ziemskiej postaci i światła, które w niego weszło. Ten drugi aspekt jego postaci, (światło) według tych informacji pochodzi od Anunaki.  Anunaki nie maja nic wspólnego z Bogiem Stwórcą, są cywilizacją wyewoluowaną w programie ewolucji wszechświata. Inną ich cechą jest to, że są cywilizacją istot cielesnych a to stawia ich w rządzie istot UFO. W odniesieniu do istot cielesnych Ananuki nie możemy przyjąć światła, jako elementu ich postaci. W związku z taką sytuacją nie może On Raymond Elwood w swej drugiej duchowej postaci być Ananuki.

W jego przekazach pisanych na stronach internetowych, sa poważne wskazania i przesłanki, które wskazują, że jest On wysłannikiem Lucyfera i sił zła. Światło, które weszło w jego fizyczna postac pochodzić musi od Lucyfera. Lucyfer jest znaną postacią i często ocenianą, jako władca światła.

Wniosek 5, Jaki cel jego działalności na Ziemi, jawi się z dostępnych o nim informacji?

Źródła jego wewnętrznej tożsamości, wynikające z połączenia postaci człowieka i światła przesłanego od Lucyfera, mogą skutkować działaniem na planie pogłębiania zniewolenia człowieka na planie świadomości. 

Schematy duchowe łączące jego postac fizyczną i eteryczną, ze źródłem mocy pochodzenia lucyferycznego, wskazują również na działanie mające na celu obronę statusu władzy kapłańskiej i dominacji nad wolną wolą ludzi na Ziemi.

Taka hybrydowa postac człowieka, dodatkowo uznająca zbrodniczy wpływ cywilizacji Ananuki na Ziemi, jako boską opaczność, może otwierać drzwi do działania, schematom czarnej magii. Takie eteryczne siły, pochodzenia lucyferycznego i demonicznego, swą mocą i zapisem kodowym, będą ograniczać wewnętrzny wybór drogi myślenia i działania człowieka.

Te wnioski są w pełni uzasadnione materiałem dowodowym, jaki zgromadziłam i jaki można znaleźć na łamach stron internetowych. Informacje dowodowe są między innymi dostępne pod wskazanymi poniżej linkami.