> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Jestesmy na Ziemi swiadkami obrony wladzy, przez moce zla.
Data 03/10/2015 17:11  Autor MASdeMerowing  Kliknięć 538  Język Polish
 

 Jesteśmy na Ziemi świadkami obrony władzy, przez moce zła.

Z pozoru niegroźna a nawet posiadająca znamiona oczekiwanej sprawa, może wywołać poważne konsekwencje dla ludzi wierzących w Boga i nie tylko. Żyjemy w czasie, kiedy działanie ciemnych mocy na Ziemi, nabiera intensywności i jest fizycznie zauważalne. Z takiego działania sił duchowych powstała ideologia i działanie grupy promującej człowieka nasyconego światłem. Twierdzą, że jest On oczekiwanym Mesjaszem i usilnie a nawet drapieżnie próbują przeforsować jego społeczną akceptację. To działanie jest oparta na ślepym społecznym zaufaniu. Zaufaniu, które jest propagowane od wieków przez religię, odnosi się do różnych aspektów powrotu Jezusa - Mesjasza. Członkowie grupy sami nie rozumiejąc głębi manipulacji wartościami rzeczywistego Syna Boga i zapowiadanego Mesjasza, oddają się całym sercem ideologii, jaka jest owocem manipulacji Lucyfera.

Propagowany przez tę grupę ludzi Mesjasz jawi się, jako marionetka. Jest to postac Mesjasza, która nie dysponuje żadną wiedzą od Boga. Nie posiada ON również predyspozycjami zapowiadanego w proroctwach Pana Zastępów. Spełnia w zamian rolę mesjańskiej postaci Syna Boga w sposób groteskowy, jak ktoś wynajęty do wykonania zadania. W założeniach sił zła, jego zadaniem jest życie tu na Ziemi w postaci fizycznej. Ma żyć, jako człowiek, który doznał wstąpienia ducha w jego ciało. Od czasu, gdy został nasycony światłem „ducha świętego”, ma publicznie pokazywać twarz i prezentować krótkie teksty słowne oparte na ideologii religijnej lub abstrakcyjnej, tak też czyni. W jego obliczu, grupa zmanipulowanych (na wzór zaślepionego ortodoksa) osób, ma tworzyć cały klimat informacji kultowej związanej z powrotem Jezusa na Ziemię. Oni taki klimat tworzą z zapałem i oddaniem godnym poświęceniu siebie, dla najwyższych wartości. Wierzą, że czynią to wszystko dla Boga. Są oni ofiarami manipulacji na planie ludzkiej świadomości, która na Ziemi zżera osobowość człowieka religijnego już od tysięcy lat. Oni, ich Mesjasz i miliony ludzi głęboko wierzących, są ofiarami i mimowolnymi instrumentami siła zła. Ta piekielna dominacja jest niewykrywalna i niezrozumiała dla człowieka wierzącego a również w większości przypadków dla pozostałych ludzi na Ziemi.

Zmanipulowane na planie duchowym różne kwestie dotyczące tej sprawy, (dla jednych samego Jezusa Chrystusa, dla innych Jeszua, dla jeszcze innych Mesjasza, wszystko w zależności od środowiska społecznego, do jakiego w danej chwili się zwracają) jego powrotu na Ziemię. Ich przekaz jest perswazją słowną z elementami zastraszania i przymusu pod groźbą. Informacje nie posiadają żadnej głębszej wartości, są to typowe, często stosowane w różnych kultach slogany niezbędne do utrzymania władzy kapłańskiej. Cały klimat tej mesjańskiej zaborczej akcji jest kontynuacją religijnej ideologii. Nie ma w ich przekazie społecznym cech, które odnosiłyby się do nowych propozycji życia i niezbywalnego prawa do wolności osobistej człowieka. Argumenty, jakie publikują są zbiorem najbardziej wyrafinowanych metod zarządzania ludźmi przez marionetkową postac, imitującą władzę duchową Mesjasza.

Piszę tu o Raymond Elwood i osobach, które promują publicznie Jego postac. Duże wątpliwości budzi już sprawa przyjęcia imienia „RayEL, które według jego wyznawców (na to, by On sam wypowiedział się publicznie są niewielkie szanse) oznacza „słowo boże”. Źródła, które zapowiadają nadejście czasów, kiedy będzie na Ziemi słowo boże, wskazują raczej na kwestie związane ze słowem bożym w znaczeniu słów od Boga, czyli przekazywaniu wiedzy od Boga Stwórcy. Sądzę, że nikomu wcześniej nie przyszedł do głowy tak absurdalny pomysł, by wiedzę od Boga przemianować na imię własne Mesjasza. Widocznie sytuacja duchowych wrogów Boga stała się bardzo trudna, jeżeli podejmują tak źle przygotowaną akcję z osadzeniem na Ziemi własnego konkurencyjnego Mesjasza.

Inną ważną kwestię w odniesieniu do mesjańskiej władzy Raymond Elwood, są te elementy ich ideologii, które cechuje retoryka drapieżnego kultu. W wypowiedziach ludzi promujących tę postac, nie brakuje akcentów słownych, które nawołują do bezwzględnego posłuszeństwa woli względem postaci Mesjasza na tronie. Są nawet takie treści, które przesyłają groźby w przypadku nieposłuszeństwa. Występują również groźby dotyczące globalnego zniszczenia cywilizacji za nieposłuszeństwo wobec władzy tego uzurpatora.

Wskazane powyżej cechy związane z próbą osadzenia na mesjańskim tronie postaci Raymond Elwood są całkowicie sprzeczne z potrzebami Boga Stwórcy. A przecież Pan Raymond Elwood uważa się za jego Syna, który tu na Ziemię został przez swego Ojca Boga przysłany. W zamian te cechy posiadają dużo zgodności z potrzebami mocy zła, którego wpływ jest dominujący na Ziemi od tysięcy lat. Władcy tych lucyferycznych obszarów wpływu dobrze wiedzą, że efekty działania misji czasów ostatecznych, będą dla nich definitywnym końcem wpływu na człowieka. Uczynią wszystko by temu przeszkodzić a próba osadzenia takiej postaci jak rozkazujący, rzucający na kolana, czy stosujący metody zastraszania Mesjasz na tronie Ziemi jest tego dowodem.

 
MASdeMerowing. A.D.03.10.2015.