> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
CZAS BOGA 3 X 7 i CZAS NARODU *5777* TIME OF GOD 3 X 7 TIME THE NATION * 5777 צייט גאָט 3 רענטגענ 7 &
Data 03/10/2015 19:38  Autor Magdalena&Andrzej Struski   Kliknięć 977  Język Polish
 

 CZAS BOGA 3 X 7 i CZAS NARODU *5777* 
TIME OF GOD 3 X 7 TIME THE NATION * 5777

צייט גאָט 3 רענטגענ 7 און צייט לאַנד * 5777 *
 

The only time in Jewish history, TIME WHEN GOD synchronizes with the time of the nation - CALL TIME SEPTEMBER 2017.
 

JEDYNY RAZ W HISTORII NARODU ŻYDOWSKIEGO, KIEDY CZAS BOGA SYNCHRONIZUJE SIĘ Z CZASEM NARODU - POŁĄCZENIE CZASÓW WRZESIEŃ 2017.
 

דער בלויז מאָל אין אידישע געשיכטע ווען גאָט TIME סינגקראַנייזיז מאָל אין די לאַנד אין 2017.
 

Trzy tetrady księżyca następujące po sobie, wyjątkowy układ astronomiczny, jaki wystąpił w okresie zaledwie 68 lat. Jego wyjątkowość jest wskazana tym, że poprzednia tetrada zaistniała 450 lat temu a następna będzie dopiero za 600 lat. Ludzie uważają tetrady za zdarzenia zwiastujące szczególne wydarzenia. Zbieżność tetrad i wyjątkowych wydarzeń, kieruje nasz wzrok na sytuację, jakie w ich czasie przydarzyły się narodowi izraelskiemu.
 

Jednak nikt nie zwrócił uwagi na jedną bardzo ważną dla Izraela sprawę. Mianowicie chodzi nam o boskie wskazanie czasu tego narodu. To wskazanie a zarazem i działanie Boga jest bardzo precyzyjnie połączone z kalendarzem hebrajskim. Liczby, bo o nie tu chodzi, są przypisywane różnym rzeczom i sprawom. Siódemka to liczba Boga, trzy siódemki to najbardziej mocne spełnienie wartości siódemki, jako liczby Boga. Nadchodzi czas takiego spełnienia dla Izraela. Następny rok według kalendarza hebrajskiego to trzy siódemki – 5777. Nic dodać nic ująć a jednak w narodzie cicho na ten temat. Czyżby wszystkich strach sparaliżował?
 

Rozpisują się, badają wszystko, co można zbadać, ale o dwa albo o rok wcześniej. Najczęściej w odniesieniu do ostatniej tetrady księżyca, która zakończyła swój dwuletni cykl 28 Września 2015r. Czas minął i co? I nic się nie dzieje?
 

Dzieje się, tylko tego nie dostrzegacie. Możliwe, że nie postrzegacie wszystkich aspektów związanych z czasem ostatnich trzech tetrad. Jak już napisaliśmy, są one wyjątkowe, dlatego, że wydarzyły się w bardzo małych odstępach czasu. W wartościach czasu astronomicznego 67 lat dla trzech tetrad to tak jak sekunda dla pracy człowieka. Sytuacja nadzwyczajna a w szczególności dla narodu izraelskiego. 
W czasie dwóch pierwszych tetrad, wydarzyły się dwie ważne sytuacje. Pierwsza to uzyskanie niepodległości a druga to odzyskanie Jerozolimy. Jest czas trzeciej tetrady, co ważnego dzieje się, lub zdarzyć może dal narodu izraelskiego?
 

Na wstępie wspomniałem o siódemce i jej kompilacji trzech siódemek. Rok 5777, kończy się za dwa lata. Również w tym czasie kończy się inny układ siódemkowy dla Izraela. Po dwóch karach nadchodzi czas próby dla możnych tego narodu i dla wszystkich jego obywateli. Czy zapomnieliście o 70 letniej niewoli babilońskiej? Czy zapomnieliście o tym, że w 70 roku utraciliście świątynię? Czy nie rozumiecie czasu trzeciej siódemki?
Trzecia siódemka to, 70-lecie uzyskania niepodległości. W roku pańskim – kompilacji trzech liczb Boga 5777, spełnia się trzeci czas siódemkowy narodu izraelskiego. Czy to przypadek, czy precyzyjnie przez Boga skomponowana sytuacja? Po dwóch karach, Bóg daje ostatnią szansę narodowi wybranemu. Chce On wiedzieć, czy naród zachował wybraństwo przeznaczone dla Jego potrzeb, czy ten Naród roztrwonił je, dla własnej korzyści. Czy wiecie jak zrozumieć potrzeby Boga w odniesieniu do wybraństwa izraelowego?
 

Istnieje wskazanie. Jest ono ponownie związane z czasem. Czas przyjścia Mesjasza, który nieodłącznie jest związany z Izraelem. Panowie Rabini i cały narodzie, pozostało wam dwa lata na decyzję. Dlaczego dwa lata? Dlatego, że za dwa lata kończy się czas trzeciej i ostatniej próby dla narodu, nałożonej przez Boga Stwórcę. Chodzi o to, czy jesteście gotowi podjąć decyzję i czy mądrze to uczynicie.
Jest pewne wskazanie od Boga i jest ono związane z czasem tych trzech tetrad czerwonego księżyca. Rok 5777 kończy się za dwa lata. Pytanie, co było w dwa lata po każdej z poprzednich Tetrad?
 

Szukacie Mesjasza według waszych tradycyjnych metod, czy dobrze czynicie? Cały czas postępujecie według waszych tradycji i nie uniknęliście 70-cio letniej niewoli. Dalej się nie zmieniliście, wasze tradycje są dla was święte a utraciliście w 70 roku świątynię. Czy obecnie się zmieniliście? Czy poza czubkiem własnego nosa jeszcze coś możecie dostrzec? Zastanówcie się jak Bóg oceniał i jak oceni waszą tradycję? Czy jesteście pewni, że wasza tradycja obchodzi Boga? Czy ona spełnia Jego potrzeby? Czy w ogóle wy znacie Jego potrzeby? Zadaliśmy wam te wszystkie pytania, bo pozostało do czasu waszej próby dwa lata a wy tradycyjnie jesteście ślepi jak krety.
 

 

*******&*******


Magdalena&Andrzej Struski de Merowing.

A.D.03.10.2015.