> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
CZY TEGO POSZUKAJA WTAJEMNICZENI?
Data 15/04/2010 16:11  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 4760  Język Polish
 

CZY TEGO POSZUKAJĄ WTAJEMNICZENI?
Część I
Spirala życia.
 
Złota proporcja i efekt zwoju ewolucji. Spirala biegnąca po przestrzeniach sferycznych, na sferze kulistej uzyskuje styk z jej powierzchnią na 14 stopniach długości.
Stała struktura geometryczna wszelkich form materii stałej, zabezpiecza w sposób trwały już wyewoluowaną postać. Czy to będzie pierwiastek, czy forma bardziej złożona, jeżeli występuje w postaci materii stałej, jest swego rodzaju zapisem efektu działania procesu ewolucji materii. Skała jest „matką brzemienną”, która zachowuje formę geometryczną materii, by potem wespół z wodą jako glina przekazać tę formę biologii w jej procesie ewolucji.
Skalne formy krystaliczne w środowisku wodnym, pod postacią drobin mineralnych (biblijny proch), będą przyczyną reakcji tego środowiska na światło i dźwięk. Z przechwytywanych drobin materii, sfer dźwiękowych i fotonów światła, będą powstawały kolejne zbiory, które w przyszłych reakcjach, wzajemnie korelując utworzą formy życia biologicznego.
Krystaliczna forma materii a w szczególności, jej odmiana regularna (święta geometria) na bazie swojej formy i wzajemnych proporcji, umożliwia powstawanie przestrzeni sferycznych. Te formy kuliste sfer, które odnoszą się bezpośrednio do złotej proporcji, przekazują informacje dotyczące jej proporcji w świat ruchu i życia biologii. W powstającej materii biologicznej, pośród wszystkich wirujących objawów życia, te wiry, które wynikają ze złotej proporcji, są czynnikiem odwzorowującym potrzeby twórców wszechświata.
Wiry istniejące, jako efekt oddziaływania sfer i spiral, występują na każdym poziomie materii ożywionej. Stan wzajemnej równowagi pomiędzy wirami, pozwala na zachowanie stanu rozwoju, natomiast dysproporcja, przyczynia się do zmian istniejącej postaci.

Spirala życia.
Konfiguracja spiral, jest efektem wpływu kilku czynników występujących w środowisku ewolucji wszechświata. Zaliczam do nich; dynamikę ruchu spirali, (przyczyny najbardziej istotnej), formy geometryczne materii stałej (nieożywionej) w przestrzeni przebiegu spirali i wpływu pola magnetycznego na jej przebieg.
Spirala, którą przedstawiam posiada konfigurację optymalną z punktu widzenia potrzeb budowniczych wszechświata. Takie stwierdzenie jest poparte dwoma istotnymi aspektami.
Pierwszy aspekt, to formy geometryczne, które pozwalają wytrasować spiralę życia. Tu bazą jest kwadrat i ewolucja jego kształtu według zasad złotej proporcji. Kolejna formą geometryczną są okręgi, których średnica jest wynikiem ewolucji kwadratu. Spirala biegnie po obwodzie okręgów, stykając się z każdym kolejnym na długości 14 stopni jego okręgu.
Drugi aspekt odnajdujemy w rysunku finalnym, który przedstawia grafikę do złudzenia przypominającą wygląd rozłożenia ziaren w słoneczniku. Tylko właściwa forma spirali taki obraz może wyeksponować.

Przedstawię teraz kolejne etapy powstawania grafiki, która w efekcie ukaże nam spiralę życia zgodnego z potrzebą twórców.

 
 

Rys. 1 Ogólny widok ewoluujących kwadratów i powstających na ich bazie okręgów. W naturalnych warunkach, tam gdzie powstają spirale w miejscu okręgów występują wirujące sfery. Są one nasycone drobinami materii, tworząc coś w rodzaju „cienkiego balonika” wokół swej krystalicznej bazy.


Rys. 2 Na tym rysunku doskonale można zaobserwować jak duża jest ekspansja w przestrzeni, każdej kolejnej sfery.


Rys. 3 Tu z kolei można zobaczyć z jakiego miejsca i w jaki sposób rozpoczyna bieg spirala życia.


Rys. 4 Lustrzane odbicie jednego segmentu spirali. Ten rysunek ukazuje, pustą przestrzeń w miejscu, gdzie zgodnie z zasadą istnieją mniejsze segmenty spirali.


Rys. 5 Lustrzane odbicie w rzucie płaskim zbioru spiralnego, czyli biegu spirali.


Rys. 6 Wizerunek słonecznika. Taki efekt powstał, po obróceniu spirali w obwodzie okręgu. Spirala jest powielona 72 razy, co daje kolejne przesunięcie o pięć stopni. Zwój spiralny, widoczny w rodzaju spiralnego tunelu. Czy tak może wyglądać zwój spiralny Czarnej Dziury?

©  Andrzej Struski de Merowing.