> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
OSWIADCZENIE W IMIENIU BOGA STWORCY
Data 26/11/2016 18:01  Autor Struski Andrzej de Merowing  Kliknięć 188  Język Global
 

 A.D. 26 .11.2016

Struski Andrzej de Merowing
Spadkobierca krwi i boskiego genotypu. 

OŚWIADCZENIE W IMIENIU BOGA STWÓRCY

 

Zwracam się do wszystkich chrześcijan a w szczególności do grupy polskich wiernych tej religii. Moje oświadczenie jest wyrazem przekazu Boga Stwórcy, zawartego w zaszyfrowanej treści Apokalipsy Św. Jana z Patmos.
W niezmiernie bolesnych słowach, jakie przekazuję Wam w tym oświadczeniu drodzy chrześcijanie, nie dodaję, ani nie ujmuję nic ze słów jakie stanowią zaszyfrowaną treść listu Boga Stwórcy, skierowaną do nas wszystkich żyjących na ziemi. 
Treść tego listu została przekazana dwa tysiące lat temu i zapisana szyfrem w formie tekstowej.
Apokalipsa Św. Jana z Patmos jest jedynym osobistym przekazem Boga Stwórcy w całej historii ludzkości.
Na takie moje powyższe stwierdzenia, istnieją dowody w treści wszystkich pism biblijnych.
Dowody, które nigdy nie zostały odpowiednio zrozumiane przez interpretatorów i tłumaczy tych wszystkich pism.


To, że zwracam się w szczególności do polskich chrześcijan wynika z ostatniego aktu poddaństwa, jakie sami sobie i całemu światu nałożyli.Wolna wola tych umęczonych świadomościowo wiernych w poddaństwie Bogu - (Jezusowi Chrystusowi, który według informacji zawartych w zaszyfrowanej treści Apokalipsy jest bożkiem utworzonym przez szatana), została do takiego stopnia ograniczona, że dobrowolnie oddali Polskę, polski naród i cały Świat pod opiekę Lucyfera i władanie ciemnych mocy zła.
Drodzy chrześcijanie, wasza świadomość została ukrzyżowana w wartościach tego szatańskiego symbolu władzy duchowej, jakim jest krzyż z umęczonym na nim Jezusem Chrystusem.
Ten symbol poświęcenia życia Jezusa, jest w rzeczywistości symbolem śmierci, smutku i żalu, jest symbolem umartwienia i nadziei.
Cech psychemocjonalnych, które są atrybutami bluźnierstwa przeciwko Bogu Stwórcy. Chrześcijański krzyż stał się potężnym instrumentem władzy szatana nad świadomością człowieka.
Chrześcijański Bóg, Jezus Chrystus, stał się pośrednikiem do Boga Ojca, którym w rzeczywistości duchowej, ujawnionej w zaszyfrowanych słowach Boga Stwórcy, jest Lucyfer.
Te sprawy, które tu teraz przekazuję, są jednoznacznie wskazane w treści Apokalipsy. Również Jezus, duchowy Syn Boga Stwórcy w słowach do Ojca Pio, potwierdza taki charakter informacji przekazanych w zaszyfrowanej treści Apokalipsy.
Intronizacja Jezusa Chrystusa, akt poddaństwa, jaki został wymuszony na zaślepionych duchowo umysłach chrześcijan i chrześcijańskiej władzy świeckiej w Polsce, jest niebezpiecznym oddaniem woli człowieka, duchowym siłom zła i władcy tych ciemnych mocy, Lucyferowi.
Nikt z tego olbrzymiego zastępu baranków duchowych, nie odczytał właściwie istniejących w całej kulturze religijnej informacji o tym, że władzę duchową w chrześcijaństwie posiada zło.
Dwa tysiące lat cierpienia i ciężkich doświadczeń to dla świadomości tych owieczek, okres czasu zbyt krótki, by mogli ujrzeć rzeczywistego władcę ich duchowego świata.
Świata religii, która w rzeczywistości włada całym światem społecznym cywilizacji ziemskiej.
Oddaliście koronę piekłu, by dalej, poprzez kolejne lata w czasie rosnącego publicznie zrozumienia wpływu szatana na ziemi, mógł On utrzymać chwiejącą się w oczach wielu ludzi tę duchową władzę nad świadomością człowieka.
Ziemska koronacja piekielnych mocy, jest niebezpieczna szczególnie w Polsce w czasie kiedy u władzy zasiedli ludzie duchowo zniewoleni. Władza cywilna, która jest całkowicie zależna od woli Boga a której ministrowie i nadrzędna nad ich wolą głowa, nie rozumieją, że ten Bóg - Jezus Chrystus jest w rzeczywistości piekielnym bożkiem (o czym jednoznacznie informuje Bóg Stwórca).
Tak zniewolona duchowo władza cywilna, stanowi organ bardzo niebezpieczny w odniesieniu do statusu wolności osobistej każdego człowieka.Struski Andrzej de Merowing