> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
cz. V Czarne perelki i calostka
Data 25/04/2010 21:22  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 2277  Język Polish
Ostatni skok przestrzenny, pomniejszył w naszej wyobraźni czworościan człowieka do wielkości czworościanu równego jednej „całostce”.

 
 Czarne perełki i całostka.

   Ostatni skok przestrzenny, pomniejszył w naszej wyobraźni czworościan człowieka do wielkości czworościanu równego jednej „całostce”. Ta najmniejsza z pośród wszystkich występujących we wszechświecie cząstek, jest tysiące razy mniejsza od najmniejszego fotonu światła. Posiada własną formę przestrzenną z czterema wierzchołkami, na których są magnetycznie ulokowane, bardzo mocno zagęszczone kuliste zbiory materii. Ich wielkość w stosunku do „całostki”, (która dla porównania posiada wielkość kilku centymetrów), jest taka jak główka od szpilki. Są to stalowo/czarne kuleczki „czarne perełki” posiadające bardzo dużą masę w stosunku do zajmowanej przez „całostkę” przestrzeni.

Te szczególne kuleczki powstały w trakcie tworzenia przestrzeni wszechświata z materii, która uprzednio wypełniała całą tę przestrzeń a obecnie znajduje się poza obrzeżami wszechświata. Drobne zrównoważone magnetycznie „igiełki”, pod olbrzymim ciśnieniem były zespalane w kulki i łączone w zbiory czworościanów foremnych „całostki”. W trakcie erozji „czarne perełki” uwalniają pojedyncze „ciemne igiełki”, które wypełniaj cała przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz „całostki”.

 
 Ciemne igiełki.

   Wokół bezwładnie unoszą się te podłużne formy materii. Ilość ich w takiej przestrzeni, jaką zajmuje nasz czworościan, jest bardzo dużo. Pochodzenie, tej szczególnej materii to efekt erozji czarnych perełek. Podczas erozji z ich powierzchni odrywają się cienkie płatki, które następnie rozsypują się na widoczne wokoło igiełki. Przyczyna takiej erozji, leży w stopniu nasycenia czarnymi igiełkami całego środowiska. Erozja trwała do momentu nasycenia, gdy ono ponownie się zmniejszy odrywać się będą kolejne płatki i rozsypywać w postaci igiełek.
   
W środowisku, które możemy teraz poznawać, brak jest przyczyn do wtórnego zagęszczania igiełek a co jest z tym związane, nie powstaje przyczyna do wystąpienia erozji. By takie przyczyny mogły zaistnieć, musi w tym środowisku fizycznym wystąpić zdarzenie w formie ingerencji dynamicznej lub magnetycznej, które zagęści pewną ilość materii.

W obserwacji materii wszechświata dotarliśmy do tego miejsca właśnie w tym celu, by taką ingerencje rozpoznać. Odbyliśmy daleką drogę w głąb konstrukcji krystalicznej przestrzeni wszechświata. Konstrukcji, która jest identyczna zarówno tu gdzie teraz obserwujemy swobodnie unoszącą się w przestrzeni materię, z której powstanie cała materia wszechświata, jak i tam z kąt przybyliśmy. W świecie biologii, istnieje niewidoczna dla zmysłów człowieka siatka przestrzenna, której forma jest proporcjonalna do tej najmniejszej formy, siatki ułożonej z czarnych perełek.

W taki sposób powstaje ciemna materia, która obecnie wypełnia wszechświat, i z której wespół z materią strumieni, powstała cała materia ewolucyjna wszechświata. Formacje „całostek”, rozlokowane w całej przestrzeni wszechświata, swoją masą zawartą w „czarnych perełkach” zabezpieczają stałe nasycenie „ciemnymi igiełkami” całej swobodnej przestrzeni międzygwiezdnej. W sytuacji, gdy określona porcja „ciemnych igiełek”, ewentualnie i „całostek” zostanie związana materią wszechświata, opróżniona przestrzeń natychmiast jest uzupełniana nową porcją igiełek.

Środowisko „ciemnej materii” wypełniające całą kulistą przestrzeń wszechświata zostało przygotowane przed przystąpienie do procesu tworzenia centralnego jądra i wystrzelenia strumieni intergalaktycznych. Jest to masa materii, która będzie stawiała opór pędzącym strumieniom intergalaktycznym i strumieniom galaktycznym. Ich pęd z szybkości wielokrotnie przekraczającej szybkość światła, będzie spadał a w przypadku strumieni galaktycznych, zakończy się wirem czarnych dziur, które będą jądrami galaktyk.

 
Do zachowania stabilności, ciemna materia potrzebuje osłony brzegowej.

Takie środowisko fizyczne, jakim charakteryzuje się ciemna materia musi być otoczone brzegiem, który nie pozwoli jej na rozpływanie - rozprężanie. Tak jak woda czy gaz, ciemna materia, do zachowania własnego stanu środowiska, potrzebuje warunków brzegowych tak i środowisko ciemnej materii również ich potrzebuje. Wielkość ochrony brzegowej środowiska ciemnej materii, odpowiadać musi wielkości, jaka obejmuje całą sferę kulistą wszechświata.

 
Warunki brzegowe środowiska ciemnej materii.

Obrzeże wszechświata a więc sferyczna „bańka”, musi charakteryzować się szczególnymi cechami. Nie może to być osłona posiadająca formę materii stałej, lecz raczej aktywny płaszcz, który spełni funkcję osłony i funkcję stałego zasilania lub uzupełniania ciemnej materii w nowe całostki. Potrzeba uzupełniania może wystąpić, gdy powstaje duża ilość materii gwiezdnej. Biorąc pod uwagę cel, dla którego ciemna materia została utworzona, czyli materiał źródłowy całej masy materialnej ewoluującego wszechświata, należy przyjąć miejscowe występowanie braków w przestrzeni ciemnej materii. Takie braki powinny być systematycznie uzupełniane z materii, która znajduje się poza osłoną brzegową, czyli poza sferyczną przestrzenią wszechświata.

 Patrząc z perspektywy na sferyczną przestrzeń wszechświata, ujrzymy olbrzymią kulistą „bańkę wypełnioną ciemną materią. Możemy tę przestrzeń porówna do kulistej sfery wypełnionej jednorodnym gazem. Jeden rodzaj atomów tworzy jednorodny gaz, tak jak jednakowego rodzaju „całostki” i „ciemne igiełki” tworzą ciemną materię. I tu w środowisku gazowym i tam w środowisku zbioru całostek, panuje harmonia jednorodnej materii. Jeżeli w takie środowisko wnika z określonym potencjałem obca materia, zakłóca naturalną harmonię tego środowiska, czym spowoduje zaistnienie chaosu w miejscu ingerencji. W efekcie, powstanie nowe środowisko fizyczne odpowiednie do rodzaju ingerencji, które będzie się charakteryzowało nowymi warunkami fizycznymi.

Co się stanie, gdy nie usuniemy przyczyny ingerencji?
Zaistnieje nowe środowisko, które będzie tak długo aktywne, jak długo będą działały siły wpływu. Po wygaśnięciu potencjału wpływu, pozostanie nowe środowisko z ukształtowanym charakterem fizycznym, różne od istniejącego wokół środowiska ciemnej materii. Takiej ingerencja przyczyniła się do wyewoluowania nowej formy fizycznej, która będzie ewoluowała (żyła) tak długo, ile wystarczy jej potencjału do utrzymania ruchu - stanu chaosu. Po zaniku potencjału powodującego ruch pozostanie w tym miejscu nowa forma fizyczna, lecz w postaci nieaktywnej. Każda forma ewolucji (życia) we wszechświecie, istnieje według tej zasady a ciągłość występowania stanów chaosu jest procesem określanym jako ewolucja materii wszechświata.

Nie inaczej przebiega proces ewolucji, jaki obserwujemy i w którym bierzemy bezpośredni udział, jako ludzie. Nie ujmuję tu niczego z wartości człowieka jako niezależnej, emocjonalnej i inteligentnej formy istoty najwyżej rozwiniętej we wszechświecie. Proces życia człowieka w całokształcie wszystkich jego wartości, jest jednym cyklem chaosu, cyklem, który wiąże w sobie biliony innych podrzędnych cykli.


© Struski Andrzej de Merowing.

Powyższy tekst jest tekstem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku.-------- >  cz. I Teoria istnienia wszelkich rzeczy

-------- >  
cz. II Potrzeby tworcow wszechswiata

-------- >  cz. III Potencjal tworczy i technologiczny budowniczych wszechswiata

-------- >  cz. IV Skala wielkosci czlowieka do rzeczy wszelkich

-------- >  cz. V Czarne perelki i calostka

-------- >  cz. VI Jadro wszechswiata matka czarnych dziur

-------- >  cz. VII Pierwociny materii wszechswiata

-------- >  cz. VIII Jak sie rodza galaktyki

-------- >  MATRYCA EWOLUCJI CZ. IV CERN I CZASTKA BOGA