> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
FONTANNA - A LOS I SUKCES CZLOWIEKA
Data 01/05/2010 12:00  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 2681  Język Polish
 

FONTANNA – A LOS I SUKCES CZŁOWIEKA


    Stany, w jakich może znajdować się woda na planecie posiadającej biologię, są najbardziej rozpowszechnionymi formami występowania pierwiastka. Każdy stan posiada własne cechy fizyczne, poprzez które aktywnie wpływa na otoczenie. Na ziemi a szczególnie w otoczeniu człowieka mają one własne nazwy takie jak: ocean, morze, rzeka, jezioro, źródło, gejzer, wodospad, deszcz, para wodna, chmura itp. Przydatność wody określają pojęcia: woda do picia, woda przemysłowa, czy ścieki. Woda może być gorąca, ciepła, zimna, lub w postaci lodu czy śniegu. Wszystko to są stany naturalne. Najbliższe człowiekowi określenia to woda do picia, woda życia, woda komórkowa i środowisko wodne życia biologii.

    Dzięki specyficznemu charakterowi wody, jakim jest różnorodność jej stanów, może ona w różnym czasie znajdować się w ciele człowieka lub w jego środowisku. W postaci pary wodnej lub wilgoci, jest przenoszona przez wiatr w każde miejsce na ziemi. Podczas kontaktu z ciałem biologicznym zostaje pobierana przez komórki, gdzie bierze udział w procesach chemicznych. Komórka biologiczna, tak jak każda forma biologii, składa się w większej części z wody. Procesy chemiczne opierają swoje działanie na cząstkach zagęszczonej materii według rodzaju rozmieszczonych w wodzie komórkowej. Każda komórka posiada zdolność pobierania i wydalania wody, dzięki takiej zdolności, może oczyszczać swoje środowisko biologiczne z produktów odpadowych powstających w procesach chemicznych.

       Woda, która jest wydalana z komórki posiada zapisaną magnetycznie pamięć zdarzeń, jakie zachodziły w jej procesach życiowych. Taki zapis jest dokonany siłą pola magnetycznego mikro kropelki lub pierwiastka wody. Zbiór zapisu łączy w sobie stosowną konfigurację światła i dźwięku, jak również większych cząstek zagęszczonej materii. Charakter wzajemnej konfiguracji tych rzeczy, tworzy zapis świadczący o tym, co działo się w procesach życiowych komórki.

      Komórki biologiczne posiadają również własne stałe cechy, one wynikają z fizycznej budowy wszystkich instrumentów komórki. Konstrukcja fizyczna związana własnym polem magnetycznym, bezustannie emituje charakterystyczne dla siebie światło i dźwięk. Stałe cechy są zbiorem rodzajowych konfiguracji, złożonym z odpowiednich konstrukcji fizycznych, które będą zawsze emitować właściwy dla siebie rodzaj światła i dźwięku. Taka emisja jest swego rodzaju wiązką informacyjną, która świadczy o rodzaju i stanie komórki. Przechwycona przez wodę uzyskuje mniej lub bardziej trwały zapis, który może być przenoszony w każde miejsce na ziemi.

    Woda ze źródeł głębokich (na przykład oligoceńska) nie zawiera, lub zawiera skromniejszy zapis z życia komórek biologicznych. W zamian posiada w sobie zapisu uformowanego w środowiskach magnetycznego emitowanego przez minerały, jakie otaczały ja pod ziemią. Woda ta po prostu nie była „używana” przez procesy biologiczne. Taka woda umożliwia człowiekowi zdecydowanie lepszą możliwość oczyszczenia i regeneracji, lecz nie przenosi informacji o jego potrzebach i stanie fizycznym.

    Woda dzięki odpowiedniej nazwie stanu czy miejsca ma inny wpływ na życie człowieka. Ten wpływ może być korzystny lub szkodzący. Człowiek będąc istotą w większości zbudowaną z wody podlega prawom zachowania się i działania rodzajowego środowiska wodnego. Swoim działaniem kształtuje środowisko wodne świadomie lub nieświadomie, zmieniając własne otoczenie i ciało. Różne stany ukształtowanych środowisk wodnych, będą przywiesiły zamierzone lub niezamierzone, efekty dla człowieka.

    Jedną z form takiego kształtowania jest nadawanie nazw różnym naturalnie istniejącym lub sztucznym środowiskom wodnym. Przykładami są słowa: morze, rzeka, wodospad, woda gorąca, woda zimna, woda życia, pompa wodna, ciśnienie wody, fontanna. Każde takie określenie nadaje dodatkowy charakter wodzie i jej środowisku.
Z takiego przydanego, lub uformowanego środowiska wodnego, korzysta fontanna. Istota działania fontanny, polega na nadaniu ruchu wodzie, która znajduje się w określonym miejscu. Charakter fizyczny fontanny wynika z jej budowy i zastosowanych mechanizmów do tworzenia ciśnienia wody. Są to widoczne cechy fontann, jednak w świetle powyższych informacji, fontanna jako środowisko wodne posiada jeszcze inne niewidoczne cechy.

KONSTRUKCJA FONTANNY

    W każdym instrumencie, rodzaj wysyłanej informacji zależy od rodzaju materiału i konstrukcji jego budowy. Fontanna jako instrument jest najbardziej bliska biologii, bo materiał, z którego jest skonstruowana to przede wszystkim woda. Dlatego tak dobrze i harmonijnie odbiera sygnały z otaczającego ją środowiska biologicznego i jest komunikatorem właściciela fontanny z zewnętrznym środowiskiem. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja pozwala na to, żeby potrzeby właściciela fontanny skuteczniej były realizowane. Proces realizacji potrzeb właściciela fontanny, nie wynika z jego woli, tylko ze stanu jego świadomości i charakteru działania, cech, które woda może przejąć z jego postaci fizycznej.

       Przebieg takiego procesu odbywa się według naturalnego zachowania się wody na planecie gdzie istnieje biologia. Wiodącymi instrumentami w takich procesach, są oddziaływania pól magnetycznych związanych ze środowiskami wodnymi i klimat planety. W środowiskach wodnych są zapisywane informacje, które z kolei wraz z wyparowaną woda będą przenoszone w różne miejsca na całej planecie. Woda, która posiada informacje z miejsca jej poprzedniego środowiska, przekaże je w tym środowisku, które ją absorbuje w następnej kolejności.


© Struski Andrzej i MMagdalena Struska de Merowing.