> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Fontanna fortuny
Data 01/05/2010 13:03  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 3181  Język Polish
 

 Fontanna fortuny.

                Fontanna Fortuny poprzez swą precyzje i złożoność kształtów konstrukcji, jak i jej zdobienia, umożliwia tworzenie bardzo złożonej informacji o właścicielu fontanny. Fontanna ozdobiona jest elementami przedstawiającymi obiekty istniejące w środowisku życia człowieka, które są tu odpowiednio rozlokowane.

Fontanna fortuny.

·         Forma geometryczna fontanny ułożona jest według zasad świętej geometrii,

·         Istotne elementy konstrukcji i zdobienia, wykorzystują właściwości działania liczby „21”, jest to znana liczba szczęścia finansowego, określana często jako „oczko”. Templariusze informowali o istnieniu takiego wpływu na fortunę finansową, ukazując rąbek tajemnicy w ozdobach świątyni. Ta tajemnicza informacja jest ukryta w formach geometrycznych, będących ozdobami posadzki w jednej z francuskich katedr. Tymi ozdobami dowiedli, że poznali tajemnice działania liczby „21” i z niej skorzystali, błyskawicznie zdobywając fortunę finansową.

o   Fontanna posiada 21 głowic, każda z ośmioma dyszami wodnymi, co daje 168 strumieni wodnych – dysze tak kierują strumieniami, że tworzą one dynamiczne przestrzenne struktury krystaliczne.

o   Głowice posiadają numerację własną zastosowaną według specjalnego klucza, który zgodny jest z cechami życia człowieka i środowiska, jakie go otacza, po lewej stronie znajdują się numery parzyste (oznaczające materialność życia człowieka) a po prawej numery nieparzyste (sfera duchowa)

o   Całe zdobienie fontanny jest powielane 21 razy wokół jej obwodu, na zewnątrz i wewnątrz jej konstrukcji

o   Pod wodą zamontowano 21 świateł o zmiennych kolorach

·         Ruch strumieni wody i zmiana świateł sterowane są komputerem, umieszczonym wewnątrz fontanny, co pozwala tworzyć różnorodne konfiguracje strumieni i światła.

·         Te cechy geometrii i ruchu pozwalają na wpisanie w formy zdobień danych osobistych właściciela (data urodzenia i astrologiczne aspekty) ściśle łącząc fontannę z jej właścicielem i dopasowując konfigurację fontanny do jego cech osobistych.

·         Taka spójność astrologiczno- geometryczna korzystająca z mocy finansowej liczby „21” może skutecznie wspomóc osiąganie korzyści z zasobów energetycznych kształtu ozdób fontanny, które nawiązują do naturalnego środowiska.

·         Każda z ozdób fontanny niesie indywidualną cechę, wyeksponowaną jako jej szczególna wartość, istotną dla człowieka.

·         Zwiększenie mocy wpływu jest osiągnięte poprzez powielenie wszystkich ozdób 21 razy

© MMagdalena i Andrzej Struscy de Merowing.