> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały




Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzec



Afera Banco Ambrosiano



Koniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 





NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]



Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan




Afery za Spiżową bramą

 
Maszyna magnetyczna
Data 03/05/2010 21:59  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 3474  Język Polish
 

Maszyna magnetyczna


      Życie powstało i rozwija się w ziemskim środowisku magnetycznym.
Człowiek nie jest wyodrębniony z tego środowiska, pozostaje pod jego wpływem i sam emituje promieniowanie elektromagnetyczne zwane polem biologicznym lub biopolem.
   
    Wynika to z tego, że na poziomie komórkowym na powierzchni rozmaitych tkanek i narządów nieustannie zmieniają się potencjały elektryczne i skutkiem tego procesu następuje emisja pola elektromagnetycznego, charakterystyczna swoją częstotliwością dla poszczególnych narządów. Potencjał i częstotliwość tego pola zmienia się pod wpływem stanów emocjonalnych i chorobowych. Dodatkowo destruktywny wpływ na stan kondycyjny komórek biologicznych mają zmiany w naturalnym, ziemskim środowisku magnetycznym, które wynika z działalności człowieka. Ta destrukcyjna działalność człowieka objawia się w zakresie budowy rozmaitych stacji radiowo telewizyjnych, przekaźnikowych, komunikacji komórkowej, linii wysokiego napięcia itp. W takim otoczeniu zdrowie człowieka jest zagrożone, zwłaszcza, że nasycenie środowiska magnetycznego niebezpiecznymi dla zdrowia człowieka polami elektromagnetycznymi nie ma końca.

     Dla celów terapeutycznych istnieje wiele skonstruowanych urządzeń, które przywracają równowagę magnetyczną komórek naszego organizmu. Doskonałym urządzeniem, które może przywracać zakłócony stan naturalnego magnetyzmu biopola w szczególności w obszarach najbardziej rozrzedzonych, w których są zapisane struktury świadomości, jest pokazana na zdjęciu konstrukcja. Jest to jedyne tego typu urządzenie na świecie, które odpowiada przestrzeni magnetycznej wszechświata, planety i komórki biologicznej. Większość, jeżeli nie wszystkie istniejące na ziemi konstrukcje i budowle są oparte na rozwiązaniach gdzie podstawą jest kąt prosty. Zbiór materii uformowany w taki sposób, że jej zagęszczenie (ściany domów) we wzajemnym położeniu tworzą kąty proste, odchyla bieguny pól magnetycznych w komórkach biologicznych. W komórkach trwale poddawanym takim zakłóceniom z czasem dochodzi do zmian w przebiegu procesów chemicznych, które są najważniejsze dla prawidłowego życia komórki i organizmu.

    Stałe pola magnetyczne są w stanie przywracać stany fizyczne procesów chemicznych do takich konfiguracji, które są zgodne z ewolucją materii biologicznej. Przestrzenna konstrukcja tej maszyny magnetycznej, emituje stałe pola magnetyczne, które są rozlokowane na wierzchołkach każdej bryły krystalicznej tworzącej konstrukcję maszyny. Przenikające przestrzeń konstrukcji strumienie kolorowego światła, tworzą wokoło imitację ruchu form geometrycznych, stwarzając wrażenie kolorowej geometrycznej głębi. Dźwięk jest trzecim efektem, który podczas obrotów maszyny krystalicznej uzupełnia wrażenia wzrokowe i daje pełnię komfortu. W zależności od siły magnesów zainstalowanych na wierzchołkach brył, maszyna może odpowiednio głęboko relaksować biopola człowieka. Taki relaks swoją skuteczność zawdzięcza formom geometrycznym brył czworościanów regularnych, które składają się na konstrukcję maszyny. Taka przestrzeń geometryczna jest odwzorowaniem pierwotnego źródła geometrii w procesie ewolucji materii.


© Struski Andrzej de Merowing.