> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
cz. VII Pierwociny materii wszechswiata
Data 14/06/2010 19:46  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 2226  Język Polish
Strumienie galaktyczne, które zostały wystrzelone z powierzchni wirującego jądra wszechświata z szybkością wielokrotnie przekraczająca prędkość światła, ruchem po paraboli przebijają się przez masy ciemnej materii.

Pierwociny materii wszechświata.

Strumienie galaktyczne, które zostały wystrzelone z powierzchni wirującego jądra wszechświata z szybkością wielokrotnie przekraczająca prędkość światła, ruchem po paraboli przebijają się przez masy ciemnej materii. Niosą z sobą dwa czynniki – budulec w postaci silnie namagnesowanych cząstek, jako zaczyn materii i zastosowaną moc dla wszelkiego ruchu we wszechświecie, objawioną w dynamice strumienia. Moc, która wystarczy do aktywowania ruchu w niezliczonych rzeszach galaktyk i wszelkiego życia w nich, przez miliardy lat. Jakże istotne są te dwa czynniki, dla mającej aktywować się ewolucji materii. Materii, która będzie tworzyła obszary życia gwiazd we wszechświecie i różnorodnego życia na planetach w układach gwiezdnych.

Jeżeli spojrzymy na tę kwestię z innej strony, to czy tylko te dwa czynniki wystarczą by powstało całe życie we wszechświecie?

Obserwujemy przecież życie tak obfite w różnych swoich objawach, a to, co widzimy to niewielki okruszek efektów całej ewolucji materii wszechświata. Poczekajmy a zobaczymy, czy na tym etapie istnieją jakieś przyczyny by w to wątpić, lub zarzucić budowniczym występowanie braków lub zaniedbań.

W samej rzeczy w tym momencie budowy wszechświata, przebiega już trzeci kolejny etap, trójkowego procesu ewolucji. Każdy taki etap, polega na zmianie istniejącego już stanu fizycznego, przy udziale czynnika zewnętrznego. W efekcie, powstanie nowy stan fizyczny środowiska w obszarze działania czynnika wpływu.
Po ludzku taki proces jest określany mianem systemu, według, którego działanie trójkowe porównywane jest do życia rodziny; matka, ojciec – dziecko.

Matką w takim procesie fizycznym jest istniejący stan fizyczny środowiska.
Ojcem jest zewnętrzna przyczyna ingerująca w to środowisko.
Dzieckiem będzie zmieniony stan fizyczny środowiska - matki, które zmieni się bezpowrotnie, pod wpływem działania zewnętrznej przyczyny - ojca.

Taki trójkowy charakter procesu ewolucji dominuje w całym czasie rozwoju wszechświata. Jego pierwszym etapem był proces tworzenia ciemnej materii, drugim jądra wszechświata a obecnie opisywany proces wystrzelenia spiral galaktycznych jest trzecim etapem. W tym procesie trójkowym matką jest istniejące środowisko ciemnej materii a ojcem pędzące masy materii w spiralach galaktycznych. Dzieckiem będzie wiele nowych obszarów. Powstaną one, gdy odrywające się od strumienia galaktycznego cząstki lub większe formy pędzącej materii, będą ingerowały w obszary ciemnej materii, która znajduje się w stanie harmonii i uśpienia.

W przestrzeni wszechświata powstaje stan chaosu.

W procesie czwartego etapu trójkowego powstają kuliste wirujące zbiory, które w kolejnym etapie utworzą czarne dziury. Największe z nich uzyskają wystarczająco dużą masę, by mogły swoją grawitacją związać materię wielkości galaktyki.

Silnie namagnesowane cząstki tworzą zwartą masę strumienia, który jak stalowa włócznia w powietrzu, przebija się przez obszary ciemnej materii. Jego przekrój, (którego średnica może dochodzić do milionów lat świetlnych) czołem zgniata kolejne masy ciemnej materii. W efekcie olbrzymich ciśnień od strumienia odrywają się kolejne „bryły” materii, które w tym niesamowitym pędzie uzyskują równie niesamowitą prędkość rotacji. Pędzące strumienie galaktyczne na swojej drodze, tworzą obszary chaosu w jego obrębie rozpoczyna się ewolucja materii wszechświata. Są to pierwsze objawy życia we wszechświecie, jeszcze dla oka człowieka niewidoczne, wszystkie procesy, jakie tu zachodzą posiadają prędkość wielokrotnie przekraczającą prędkość światła.

W efekcie czwartego etapu trójkowego pierwszy raz w ewolucji wszechświata zaistnieje różnorodność pomiędzy powstającymi formami materii.

Powstające teraz nowe twory materii, mimo, że jednorodne w postaci budowy fizycznej to są różnorodne w swej wielkości i masie. W kolejnych etapach skala i charakter różnorodności będzie się powiększała, a na planie materii biologicznej osiągnie swe apogeum. W procesie oddzielania się części materii od zwartej masy strumienia dochodzi do zjawisk fizycznych, które można by nazwać wybuchami. Te, które towarzyszą oddzielaniu się największych mas, można porównać z mocą wybuchu miliardów bomb atomowych w jednym miejscu. Efekty uboczne rozrywania się strumienia, są przyczyną do zmiany kierunku biegu większości nowych tworów materialnych. Twory o największej masie zachowują wymuszony przez tępo spirali, kierunek biegu i szybkość ruchu wirowego. Wszystkie pozostałe uzyskują zmiany w kierunku ruchu i wchodzą w kolizje z innymi tu powstającymi pierwocinami materii.

Moc wyzwolona w trakcie oddzielania się materii od strumienia, jest motorem działań w kolejnych etapach trójkowej ewolucji materii.

Jest ona przyczyną zmian w nowo powstałych środowiskach fizycznych, które „jak grzyby po deszczu” powstają wokół spirali i wokół zbiorowisk nowych obszarów cząstek materialnych, pędzących szybciej niż światło w różnych kierunkach przestrzeni. Dochodzi tu do szeregu zdarzeń fizycznych, które można by nazwać kolizjami. Skala tych zdarzeń jest wręcz niewyobrażalna, są takie, które należy porównać do kolizji gwiazd, ale są również takie, które są miliony razy mniejsze od zderzenia fotonów światła. Z natury rzeczy gro zdarzeń to kolizje o skali mikro, jest ich niezliczona ilość. Gdyby pęd cząstek w tych procesach był mniejszy od prędkości światła to oślepiłby każdą istotę, któryby spojrzała w kierunku tego obszaru.


© Struski Andrzej de Merowing.

Powyższy tekst jest tekstem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku.


-------- >  cz. I Teoria istnienia wszelkich rzeczy

-------- >  
cz. II Potrzeby tworcow wszechswiata

-------- >  cz. III Potencjal tworczy i technologiczny budowniczych wszechswiata

-------- >  cz. IV Skala wielkosci czlowieka do rzeczy wszelkich

-------- >  cz. V Czarne perelki i calostka

-------- >  cz. VI Jadro wszechswiata matka czarnych dziur

-------- >  cz. VII Pierwociny materii wszechswiata

-------- >  cz. VIII Jak sie rodza galaktyki

-------- >  MATRYCA EWOLUCJI CZ. IV CERN I CZASTKA BOGA