> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Czym sa mysli i uczucia, jakie maja zadanie i jaka jest ich geneza (przyczyny)?
Data 02/12/2010 19:49  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 2962  Język Polish
 

Czym są myśli i uczucia, jakie mają zadanie i jaka jest ich geneza (przyczyny)?  

Myśl i uczucia.
   Człowiek posiada wyjątkowo rozbudowany system psycho – emocjonalny, jest postacią, która nie ma sobie równych we wszechświecie. 
   System psycho – emocjonalny człowieka jest złożony z pięciu podstawowych elementów;

   1/ mózg wraz z systemem percepcji,
    2/ umysł nad świadomości,
    3/ umysł pod świadomości,
    4/ splot słoneczny, 
    5/ świadomość.Zadaniem systemu psycho – emocjonalnego, które wynika z przyczyny ewolucji, jest zarządzanie postacią człowieka z wcieloną duszą w zakresie życia biologicznego i duchowego, toczącego się, w środowisku społecznym na ziemi.

MYŚLI I ICH POWSTAWANIE


System psycho – emocjonalny, jest skonfigurowany w taki sposób, by naturalne bytowe potrzeby człowieka, wnosiły podstawową przyczynę do hierarchii jego procesu działania. Proces myślowy, inicjowany jest w sferze zmysłowej, która podlega mózgowi. Z mózgu informacje obrazujące postrzegane stany, są przesyłane do umysłu nad świadomości. Ten twór astralny, umysł nad świadomości posiada olbrzymi potencjał w zakresie zdolności myślenia.
   Po otrzymaniu informacji z mózgu, opracowuje najlepszą według jego ocen, informację o stanie reakcji. W następnej kolejności, informacja o stanie reakcji jest przesyłana do drugiego umysłu astralnego pod świadomości. Ten drugi umysł astralny, odpowiada za bezpieczeństwo potrzeb bytowych człowieka. Z natury, jego potencjał inteligencji jest nieporównywalnie niższy od potencjału nad świadomości. Jednak do wykonywania powierzonych mu zadań, taki musi być. 
   Po otrzymaniu informacji z nad świadomości, pod świadomość ocenia przydatność formy reakcji opracowanej przez nad świadomość. W przypadku, gdy reakcja człowieka może być niekorzystna w stosunku do potrzeb bytowych, pod świadomość żąda od nad świadomości, zmiany programu informacji o stanie reakcji. 
   W trakcie uzgadniania wartości reakcji, pomiędzy umysłami astralnymi, znajdująca się obrębie splotu słonecznego woda w postaci wolnych mikro kropelek, podlega szczególnego rodzaju wpływom. Te bardzo małe kuleczki wody, podlegają wpływowi pola magnetycznego gdzie zostają nasycone magnetycznie. 
   Emiterem tego pola magnetycznego jest splot słoneczny, a że ta emisja przebiega w przestrzeni umysłu pod świadomości, dochodzi do wzajemnego oddziaływania. Szczególną cech a fizyczną pod świadomości, jest zdolność zmiany swojej objętości przestrzennej.

   W stanie fizycznym, który można określić jako naturalny, pod świadomość posiada taką wielkość, jaka pozostaje w sytuacji, gdy nie zachodzą procesy uzgadniania wartości dla jakości reakcji. W momencie, gdy człowiek świadomie decyduje, co ma czynić, dochodzi do zmiany wielkości przestrzeni pod świadomości. 
   Taka zmiana, zagęszczenia lub rozrzedzenia masy materii w przestrzeni pod świadomości i splotu słonecznego, jest przyczyną do zmiany stanu pola magnetycznego tego rejonu. Taka zmienna magnetyczna w każdej chwili, inaczej wpływa i nasyca mikro kropelki wody, które się tam znajdują a nie są związane w ciele biologicznym 
Swobodne kropelki wody, które z natury posiadają podobny potencjał magnetyczny, tu w tym zmiennym środowisku, uzyskują różnorodność. Taka różnorodność potencjału magnetycznego, mikro kropelek wody objawia się w postaci dużej różnicy w średnicy ich własnego sferycznego pola magnetycznego.


MATERIA EMOCJONALNA.   Działanie splotu słonecznego, powoduje „ciśnienie magnetyczne”, jest to przyczyna, do wzajemnego wiązania się, mikro kropelek wody w zbiory przestrzenne. Konfiguracja tych brył jest ściśle zależna od tematu. Taka konfiguracja jest szczególną formą zapisu informacji, związanej z procesem myślenia.
   Zbiór form w postaci różnego kształtu przestrzennych bryłek, zbudowanych z kropelek wody jest ciągiem zapisu informacyjnego, który jest zgodny ze stanem akcji i reakcji. Część takiego zbioru, przedostaje się do mózgu gdzie, uzyskują przestrzenną formę materii eterycznej, zwana myślokształtami.
Zdecydowanie największa ilość, powstających w przestrzeni splotu słonecznego formacji myślowych, przenika w przestrzeń otaczającą człowieka.
   Jest to, materia emocjonalna, masa materii, która powstaje niezależnie od woli człowieka. W zależności od stopnia nasilenia emocji, ta materia posiada charakter określany jako uczucia lub emocje.

 

© Andrzej Struski de Merowing.

Powyższy tekst jest tekstem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku.