> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Wielka Pieczec
Data 04/12/2010 17:51  Autor Andrzej Struski   Kliknięć 2987  Język Polish
 

Wielka Pieczęć
 Na wstępie należy zadać podstawowe pytanie:
Czym jest pieczęć w odniesieniu do określenia wielkich pieczęci, (Wielka pieczęć Salomona, Wielka pieczęć Stanów Zjednoczonych itp.)?
Zwrot „pieczęć” w logicznym i prostym rozumieniu, mówi o zapieczętowaniu – zamknięciu, lub zabezpieczeniu.
O ile w stosunku do pieczęci Salomona można przyjąć wskazany powyżej charakter, to w stosunku do pieczęci Stanów Zjednoczonych taka forma oceny jest wykluczona. Wielka Pieczęć Stanów Zjednoczonych, jako złożony zbiór graficzny, posiadający wskazywane własnym wizerunkiem konkretne odniesienia, nie może posiadać charakteru zamknięcia. Taka ocena wynika z dwóch istotnych kwestii:
Graficzne odniesienia ujęte w konstrukcji pieczęci, wskazują aspekty o charakterze mocy działania (liczebnik 13, zastosowany kilkakrotnie), jak również inne widoczne tam formy otwierają wskazania na potęgę i moc zewnętrzną. Zastosowanie pieczęci do konstrukcji wizerunku banknotu jedno dolarowego, całą tę sprawę stawia w jednoznacznym świetle i mówi, że nie jat to pieczęć zamykająca a wręcz przeciwnie otwierająca.

    
      

Wracając do Wielkiej Pieczęci Salomona, również odnajdziemy aspekty jego pieczęci wskazujące na jej otwarcie. Sam w pewnym okresie życia mając wielkie problemy postanawia zastosować swoje działanie w kierunku odniesienia do mocy nadprzyrodzonych. I w jemu tylko znany sposób uzyskuje „tajemne” informacje. Dzięki tym informacjom i nowej formie działania jego efekty życia stają się dla niego korzystne. Ż informacji historycznych wiemy, że posiadał pieczęć, lub pieczęcie, które obecnie posiadają przydatek „Wielka” a to z racji osiągniętych przez niego, namacalnych efektów na planie materialnym. Informacje o tych efektach, są cały czas znane na całym świecie. Osiągnięte przez niego wielkie bogactwa w postaci złota i szlachetnych kamieni, są źródłem do zbudowania potężnego państwa i Wielkiej Świątyni Salomona.
  
 
 
Takie efekty związane z posiadaniem pieczęci, również ukazują tę pieczęć jako symbol otwarcia a nie jako symbol zamknięcia, sprawa wygląda podobnie w stosunku do pieczęci stanów zjednoczonych. Obie pieczętują a jednak, otwierają.

A może otwierają tylko niektóre aspekty a pozostałe zabezpieczają, ewentualnie jeszcze jakieś zamykają?

Jedno jest pewne, do utworzenia Wielkiej Pieczęci, niezbędna jest wielka wiedza, posiadająca swoje annały również w obszarach duchowych, lub chociażby w nie materialnych. Opisany w publikacjach proces tworzenia Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych, pokazuje ile wysiłku włożono w jej ostateczny wizerunek. Wizerunek, który w samej rzeczy jest ostatecznym kluczem do wielu instrumentów działania i zabezpieczania potrzeb właściciela pieczęci.


Wielka Pieczęć MAS.

    
   
    

W odniesieniu do powyższych informacji, które ukazują cechy pieczęci, wizerunek Wielkiej Pieczęci MAS, jest dziełem nieporównanie szerszym. Moja wiedza pozwoliła mi skonstruować wizerunek, który odnosi się do całokształtu życia człowieka w obecnym zmaterializowanym, aczkolwiek duchowym procesie życia na Ziemi. Zarówno awers jak i rewers ujmują cały szereg graficznych kluczy, które pozwalają ochronić i wzmocnić drogę życia. Drogę życia w pełnym tego słowa znaczeniu a zarazem w optymalnym zakresie kontaktu. Klucze odnoszą się do geometrycznych wzorców i podstawowych przyczyn działania. Zapewniają. kontakt tam, gdzie jest to zasadne w odniesieniu do planu życia człowieka i korzystne w związku z jego postępowaniem, dla osiągnięcia właściwego efektu.
   
      
  

 

© Struski Andrzej de Merowing.

Powyższy tekst jest tekstem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku.