> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
Interpretacja wybuchowej notatki wskazujacej Mesjasza przez Rabina Kadurii
Data 09/12/2010 19:12  Autor Andrzej Struski  Kliknięć 5229  Język Polish
 

Interpretacja wybuchowej notatki wskazującej Mesjasza przez Rabina Kadurii 


Wybuchowa notatka zmarłego rabina wskazuje imię Mesjasza!

Już na samym początku, tkwi błąd w interpretacji sprawy związanej z notatką rabina. Zwrot „wskazuje imię Mesjasza”, jest tendencyjny, jako że zawęża pole oceny treści, zawartej w całokształcie tematu. W temacie są ujęte informacje, które mówią nie tylko o imieniu Mesjasza, ale również wskazują inne wartości z nim związane.

”Świat żydowski trzyma tę tajemnicę nie wiedząc, co z nią uczynić, jak ją zinterpretować, jak ją przełknąć. Jest tak wybuchowa, a jednocześnie tak prawdziwie porażająca, że ortodoksyjni Żydzi nie chcą w nią uwierzyć.”

CI sami ortodoksyjni Żydzi, jeszcze nie tak dawno oddali by życie za uwielbianego rabina. Wystarczyło, że przekazał informacje, które godzą w ich kanony wartości kultowych i stał się prawie wrogiem ortodoksów.
Ta kwestia związana z charakterem religijnego myślenia, dotyczy również chrześcijan, którzy rozpatrując zawarte w temacie informacje, nie będą mogli przełknąć, pewnych cech przypisywanych, mającemu nadejść Mesjaszowi.


„Zaklejona w kopercie notatka miała być według życzenia rabina otwarta dopiero teraz.”

Tu nasuwa się istotne pytanie; Dlaczego rabin, który sporządza notkę jesienią 2005r. zastrzega sobie sprawę, by otwarto ją zaledwie półtora roku później?
Jakie znaczenie ma ten czas?
Nie może tu chodzić o samo przyjście Mesjasza, chyba, że miałby się w tym czasie narodzić. Z drugiej strony, czas narodzenia jest wykluczony wskazywanym sposobem działania Mesjasza. Ma On korzystać z mediów, jak również w różny sposób objawiać się ludziom, czego nowo narodzone dziecko nie może uczynić.
Czas półtora roku jest istotny, skoro został przez rabina określony i to na pewno nie bez przyczyny. Ten czas, nie tylko dotyczy istotnej rzeczy w sprawie objawienia Mesjasza, ale również ją wskazuje. W żadnym innym razie takie zastrzeżenie rabina nie miałoby sensu.
Co wskazuje czas półtorej roku?
Może wskazywać tylko jedno; w tym czasie Mesjasz uczyni zapowiadane rzeczy.
Teraz należy zadać kolejne pytanie; Jakie są to rzeczy, które uczyni Mesjasz a są one zapowiadane przez rabina?

Kwestia pierwsza; Imię Mesjasza.


„że Mesjaszem, który przyjdzie jest Yehoshua, zwany także Yeshua, nam wszystkim znany jako Jezus.”

Kwestia druga; Co uczyni na ziemi.

„Podniesie On ludzi i udowodni, że Jego słowa i prawo są ważne”
”Zdanie powyższe zapisane po hebrajsku brzmi:
Yarim Ha’Am Veyokhiakh Shedvaro Vetorato Omdim,”


Z tego zdania ortodoksyjni Żydzi odczytują dwie informacje, imię Mesjasza i Jego efekt działania na ziemi. Brak jest tu wyjaśnienia, jak do takich wniosków doszli, chociaż jedna sprawa dużo wyjaśnia; użyli kabały, a więc rodzaju wróżby. Nie ma gwarancji, lub jej nie przedstawiono, czy rabin jasno wskazał na konieczność w tym przypadku użycia kabały. Należy wziąć pod uwagę ważną rzecz, wskazywany Mesjasz nie wiąże się z kultem, którego Kaduri jest rabinem.
Pytanie; Czy słusznie użyto kabały do tematu Mesjasza, prawdopodobnie nie uznającego kabały, i czy rabin sobie tego życzył?


„z którego ortodoksyjni Żydzi interpretując je w świetle stosowanych przez siebie kabalistycznych schematów, wyczytują właśnie imię Yehoshua, syna Yohozadaka.”

Czy jest to właściwe imię, czy tylko jest tu wskazany efekt Jego działania?

„wyczytują właśnie imię Yehoshua, syna Yohozadaka.”

Poniżej w tekście, jest zawarta informacja, że ortodoksyjni Żydzi już wcześniej niepokoili się zachowaniem rabina. W takim świetle Jego notka, która niewiele ma wspólnego z religią Żydowską, uzyskuje większą wartość. Rabin napisał ją po przemyśleniach a nie z powodu jakiegoś duchowego uniesienia.

„Oprócz tajemniczej notatki, ortodoksyjnych Żydów "niepokoją" i inne epizody z ostatnich lat życia swego mistrza.”

Takie spotkanie, które bez wątpienia musiało się odbyć na planie duchowym, mogło zmienić sposób myślenia rabina i uznać możliwość przyjścia Mesjasza z poza środowiska kultu Żydowskiego.

„Na kilka miesięcy przed swoją śmiercią rabin Kaduri zaskoczył swoich uczniów publicznym oświadczeniem w święto Yom Kippur, mówiąc iż „spotkał się z Mesjaszem”.

Jak z tego tekstu wynika, nie tylko rabin Kaduri, ale również inni rabini przewidują przyjście Mesjasza, ale po śmierci Ariela Sharona. W kontekście do innych informacji, będzie to przyjście Mesjasza, który już działa na ziemi.

„Według rabina Kaduri, jak również według przewidywań innych znanych rabinów, jak Haim Cohen, Nir Ben Artzi czy jego żony Haim Kneiveskzy, Mesjasz ma przyjść do ludu Izraela „po śmierci Ariela Sharona” [B. premier znajduje się cały czas w stanie śpiączki.]”

W gronie rodzinnym w przypadku rodziny rabinów Kaduri, częste były rozmowy na temat mającego przyjść Mesjasza i musiał być poruszany temat Mesjasza z poza kultu. W takim świetle słowa Jego syna rabina Dawida Kaduri, w których podważa wiarygodność ojca, zdają się nie być szczere.

„Wnuk rabina Kaduri, rabin Yosef Kaduri twierdzi, że jego dziadek wielokrotnie przed śmiercią mówił o przyjściu Mesjasza i Zbawieniu, które przyniesie.”

Tu ujęta kwestia wynika z zapowiedzi Jezusa Chrystusa, który wielokrotnie zapowiadał przyjście Syna Człowieczego. Mesjasz, który pochodzi z rodu Dawidowego w konsekwencji i z rodu Chrystusa, będzie posiadał pewne cech wynikające z tego tematu.

„Opis Mesjasza – podany na oficjalnej stronie internetowej kaduri.net – zbliżony jest do opisu przyjścia Pana Naszego Jezusa Chrystusa, danego w Nowym Testamencie.”

Tymi słowami rabin porusza sprawę, wiary w Mesjasza, żyjącego fizycznie na ziemi.

„Czy uwierzymy w Mesjasza od razu?” – pyta się rabin Yitzhak Kaduki”.

Sprawa ta będzie wyglądała różnie, jedni uwierzą inni nie, jednak Ci, którzy uwierzą będą ludźmi nie-religijnymi. W tych słowach zawarty jest dowód na to, że Mesjasz będzie wyrażał negatywne opinie o religii.

„Nie, na początku niektórzy z nas uwierzą w Niego, inni jednak nie. Łatwiej będzie uwierzyć w Niego i podążyć za Nim ludziom nie-religijnym niż ortodoksyjnym.”

Fizyczność Mesjasza będzie trudna do przyjęcia, jednak jest to dowód, że będzie żył jako normalny człowiek, na co również wskazują inne źródła.

„[…] Trudno będzie uwierzyć i zrozumieć Mesjasza nawet wielu dobrym ludziom. Przywództwo Mesjasza, który przychodzi w ciele i krwi, jest trudne do zaakceptowania dla wielu.”

W tym tekście odnajdujemy dwie niezmiernie istotne informacje, świadczące o Mesjaszu. Ta, która mówi, że nie będzie piastował żadnych stanowisk, wskazuje na brak wykształcenia, które stawia człowieka na odpowiednim stanowisku w hierarchii społecznej lub gospodarczej. Druga informacja, która mówi, że będzie korzystał z mediów w celu komunikowania się, wskazuje rodzaj tego kontaktu. Może to być tylko internet w przypadku innych mediów, nie mógłby z nich korzystać, tylko byłby w nich przedstawiany.

„Jako przywódca, Mesjasz nie będzie piastował żadnych stanowisk, ale będzie pomiędzy ludźmi, jak również będzie korzystał z mediów do komunikowania się. Jego panowanie będzie czyste i pozbawione osobistych i politycznych celów. Podczas swego Królestwa, panowały będą tylko Sprawiedliwość i Prawda.”

„Rabin Kaduri stwierdza dalej, że “Objawienie Mesjasza przyjdzie w dwóch fazach:”


W tej fazie, kontakt internetowy ułatwi Mesjaszowi przekazywanie informacji, które potwierdzą jego pozycję. W trakcie przekazywania tych informacji nie będzie znany.

„w pierwszej będzie potwierdzał swoją pozycję jako Mesjasz, jakkolwiek nie ujawni się”

Potem ujawni się, Żydom, którzy nie są związani religią i ludziom z innego narodu.

„Potem ujawni się niektórym Żydom, niekoniecznie tym uczonym w Piśmie [Torze]. Ujawni się nawet ludziom prostym.”

W następnej kolejności, ujawni się całemu światu, w którym żyje, będąc potomkiem rodu Dawidowego.

„Dopiero wtedy ujawni się On całemu narodowi, a ludzie będą dziwili się: ‘Czy to jest ten Mesjasz?’ Wielu będzie znało Jego Imię, lecz nie będzie wierzyło, że ten właśnie jest Mesjaszem”.

Potem przyjdzie do swojego narodu i wyzwoli Jerozolimę z panowania wszystkich religii.

"Gdy Mesjasz przyjdzie, wyzwoli On Jerozolimę spod panowania innych religii, które chcą rządzić tym miastem. Będą one walczyły pomiędzy sobą."

Symbole przypominające krzyże, które zauważono w manuskryptach rabina, to nic innego jak wskazówki dotyczące świętej geometrii, którą to dziedzinę nauki ma wyjaśnić Mesjasz. Taka wskazówka znajduje się w Testamencie Boga, odczytanego w Rennes le Chateau
.
„Udostępniono wiele własnoręcznie sporządzonych przez rabina Yitzchak Kaduri manuskryptów. To co natychmiast rzuciło się w oczy specjalistom, była duża ilość symboli przypominających krzyż.”

Pierwszym, który nie uwierzył w proroctwo rabina Yitzhaka Kaduri, jest jego syn rabin David Kaduri.

„O, nie! To jest profanacja! Ludzie będą uważali, że mój ojciec wskazał na niego! [czyli Mesjasza Chrześcijan]”. © Andrzej Struski de Merowing spadkobierca Rodu Dawidowego.


Powyższy tekst jest tekstem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku.


http://www.andrzejstruski.com/articles_131_CZARNA-MAGIA-WATYKANU.html

http://www.andrzejstruski.com/articles_130_MOC-WATYKANU-W-PENTAGRAMIE.html

http://www.andrzejstruski.com/articles_125_Rogaty-Watykan.html

http://watykan.andrzejstruski.com/articles_5_Masakra-w-Langwedocji.html

http://watykan.andrzejstruski.com/articles_3_Tajne-Szyfry-Biblii.html

http://watykan.andrzejstruski.com/gallery_8_Vaticano-Ezoterico-Feng-Shui.html

http://watykan.andrzejstruski.com/articles_2_Dogmaty-%26%238211%3B-Przedmowa.html

http://watykan.andrzejstruski.com/articles_4_Cztery-Ewangelie-Nowego-testamentu-podwazaja-sie-nawzajem.html

http://watykan.andrzejstruski.com/articles_6_Ezoteryczny-Watykan---Tajemnice-Watykanu--cz-II-.html

http://watykan.andrzejstruski.com/articles_7_Papiez-musi-umrzec.html

http://watykan.andrzejstruski.com/index.php?page=articles&op=readArticle&id=8&title=Afera-Banco-Ambrosiano

http://watykan.andrzejstruski.com/index.php?page=articles&op=readArticle&id=8&title=Afera-Banco-Ambrosiano

http://watykan.andrzejstruski.com/gallery_10_Ezoteryczny-Watykan---Bazylika.html

http://watykan.andrzejstruski.com/gallery_1_Magia-16-Wiatrow-na-Placu-Sw-Piotra.html

http://watykan.andrzejstruski.com/gallery_10_Ezoteryczny-Watykan---Bazylika.html