> Strona główna > Artykuły
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
cz. I Teoria istnienia wszelkich rzeczy
Data 12/04/2010 16:54  Autor Andrzej Struski   Kliknięć 3809  Język Polish
Koniec procesu istnienia możemy często obserwować, początek jest dużo trudniejszy do rozpoznania a już początek, który posiada znamiona źródła jest całkiem zakryty.

Teoria istnienia wszelkich rzeczy.
„Wszystko ma swój początek i koniec”
 


Koniec procesu istnienia możemy często obserwować, początek jest dużo trudniejszy do rozpoznania a już początek, który posiada znamiona źródła jest całkiem zakryty. Pierwszymi przyczynami źródłowymi z punktu widzenia życia człowieka są aspekty, które przyczyniły się do ewolucji wszechświata a następnie biologii. Początek tak wielkiego procesu, jakim jest ewolucja wszechświata, który w efekcie objawia się niezliczoną wręcz ilością i obfitością form życia, musi wynikać z bardzo ważkiej przyczyny i potrzeby. Według zasady, która mówi, że: „nic nie istnieje bez przyczyny” Wszechświat do swego powstania również potrzebował przyczyny.

Każde przedsięwzięcie musi być rekompensowane efektami, wynikającymi z jego istnienia i działania. Twórcy wszechświata muszą posiadać możliwość korzystania z efektów, jakie powstają w procesie jego rozwoju w tym przypadku ewolucji, która w określonym czasie doprowadzi do powstania efektu zgodnego z potrzebami budowniczych wszechświata. (Rozdział I Potrzeby twórców wszechświata).

Skala tego olbrzymiego przedsięwzięcia wskazuje na nieograniczone (z naszego punktu widzenia) możliwości technologiczne twórców wszechświata.
Do realizacji takiego przedsięwzięcia poza potrzebą jego utworzenia, niezbędne są jeszcze możliwości jego wykonania na planie fizycznym. Biorąc pod uwagę wielkość obszaru, jaki zajmuje przestrzeń wszechświata, (jest to minimum kilka bilionów lat świetlnych jego średnicy) aktywacja ruchu materii składającej się na tę część materii wszechświata, która podlega ewolucji wymagała zastosowania niewyobrażalnych wręcz mocy i nadzwyczajnej technologii.

W tym miejscu zasadną jest sprawa odniesienia się do istniejących teorii, które mówią o innych poglądach na kwestie związane z powstaniem wszechświata i człowieka. Teoria kreacjonizmu wskazuje Boga jako stworzyciela wszelkiego istnienia z kolei teoria ewolucjonizmu za początek istnienia wszechświata przyjmuje czas wielkiego wybuchu (Big-Bang). Zarówno jedna jak i druga posiadają zbyt dużo sprzeczności, chociażby ze zdrowym rozsądkiem, nie mówiąc już o tym, że nie ma w nich logiki, by można je przyjąć za prawdopodobne.

Oceniając teorię kreacjonizmu w aspekcie zawartych tam niektórych kwestii, należy uznać za zasadne działanie nierozpoznanych przez naukę sił nadprzyrodzonych. Również procesy ewolucyjne wskazywanych teorią ewolucjonizmu. Nie istnieje naukowe wyjaśnienie procesu ewolucyjnego, jaki mógł spowodować powstanie komórki biologicznej. Brak jest wyjaśnienia wszystkich kwestii, które określają proces ewolucji człowieka, jako postaci zbyt odbiegającej od otaczających go form zwierzęcych. Te braki dotyczą tylko aspektów zdolności człowieka, natomiast jego fizyczność tylko w nikłym procencie odbiega od niektórych przedstawicieli świata zwierzęcego. To podobieństwo na planie fizycznym dowodzi powstania fizycznej postaci człowieka procesów naturalnym procesie ewolucji. Brak jest wyjaśnienia jedynie kwestie; jak powstała komórka biologiczna i jakie były przyczyny skoku ewolucyjnego człowieka na planie jego zdolności?

Te dwa jakże istotne problemy mogą być wyjaśnione informacjami zawartymi w teorii kreacjonizmu. I mimo, że ona nie mówi tego wprost to, jeżeli wyciągniemy logiczne wnioski z opisu stworzenia i z informacji o istnieniu świata duchowego, możemy przyjąć istnienie jakiegoś wpływu nieznanych nam sił na ewolucję wszechświata i człowieka.

Najbardziej aktywny wpływ sił zewnętrznych (teoria kreacjonizmu) musiał zaistnieć w czasie aktywacji ruchu materii wszechświata. Tu należy przyjąć istnienie wcześniejszych działań mających na celu przygotowanie obszaru i środowiska fizycznego dla przeprowadzenia takiej aktywacji. Obecnie działający potencjał ruchu materii wszechświata, uzyskał w tamtym okresie całą swoją moc.

W myśl teorii mówiącej o wielkim wybuchu to z jego mocy pochodzi potencjał ruchu materii wszechświata. Jednakże wskazywanie wybuchu jako źródła istnienia wszechświata, jest teorią delikatnie mówiąc mało prawdopodobną a już na pewno mijającą się z logiką i widocznymi procesami ewolucji. W tamtym tak newralgicznym dla życia wszechświata czasie musiały zaistnieć procesy fizyczne, które podlegały ściśle określonym programom i kontrolowanym wpływom.

Należy założyć, że twórcy wszechświata posiadali zdolności technologiczne, które pozwoliły im, na przesyłanie w centrum obszaru wszechświata materii z szybkością kilkukrotnie większą od szybkości światła. Ulokowana w centrum wszechświata materia o dużej gęstości i olbrzymim potencjale magnetycznym utworzyła centralną „czarną dziurę”. Jej wirujące jądro powinno posiadać średnicę stek milionów lat świetlnych a jego szybkość na powierzchni wielokrotnie przekracza szybkość światła. Posiada ono odpowiednio silne pole grawitacji, która wspólnie z szybkością powierzchniową umożliwia wyrzucenie w przestrzeń wszechświata kolejnych po sobie następujących strumieni takiej samej materii, z jakiej zbudowane jest jądro wszechświata. Seria takich wystrzałów - ekspansji może być oceniona jako jeden wybuch, mimo, że z wybuchem nie ma nic wspólnego. (Rozdział II Potencjał twórczy i technologiczny budowniczych wszechświata).


© Struski Andrzej de Merowing.

Powyższy tekst jest tekstem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku.


-------- >  cz. I Teoria istnienia wszelkich rzeczy

-------- >  
cz. II Potrzeby tworcow wszechswiata

-------- >  cz. III Potencjal tworczy i technologiczny budowniczych wszechswiata

-------- >  cz. IV Skala wielkosci czlowieka do rzeczy wszelkich

-------- >  cz. V Czarne perelki i calostka

-------- >  cz. VI Jadro wszechswiata matka czarnych dziur

-------- >  cz. VII Pierwociny materii wszechswiata

-------- >  cz. VIII Jak sie rodza galaktyki

-------- >  MATRYCA EWOLUCJI CZ. IV CERN I CZASTKA BOGA