> Strona główna > Blog
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
>  Blog
Pedofilia i Satanizm... cz1
Data 27/02/2011 18:54  Autor Materiał nadesłany do redakcji portalu  Kliknięć 4909  Język Polish

STRUKTURA SIECI

napisał David Icke

Proszę rozsyłajcie to wszędzie gdzie możecie.  Link do wysłania ...

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/247-david-icke-pedofilia-i-satanizm.htmlPEDOFILIA I SATANIZM ...

STRUKTURA SIECI

napisał David Icke

Proszę rozsyłajcie to wszędzie gdzie możecie.  Link do wysłania ...

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/247-david-icke-pedofilia-i-satanizm.html

*********************************************************************************************

Podczas licznych moich badań wiele razy przeżywałem różne niespodzianki  i wiele razy doznawałem wstrząsów „ podnosząc kamienie” i odkrywając okropności, które kryją pod spodem. Ale chyba nie było wiele więcej szokujących przypadków niż odkrycie skali wykorzystywania dzieci powiązanej z  satanizmem.

I  słowo klucz - SKALA.
Fakt, że coś się dzieje to jedno, ale jeżeli zdać sobie sprawę jak rozległy i rozpowszechniony jest ten proceder na całym świecie jest prawdziwym szokiem.

Badając temat rozmawiałem z ludźmi w co najmniej 50 krajach na świecie, rozmawiałem z osobami wykorzystywanymi, ludźmi, którzy osobiście znają osoby wykorzystywane, i z tymi  którzy poświęcili swoje życie ujawniając zło.

Składając wszystkie klocki do kupy wyłania się przerażający obraz : pedofilia i satanizm są ściśle ze sobą powiązane, cementują struktury władzy w każdym kraju, i te lokalne i te krajowe sieci, tworzą razem globalną sieć wzajemnie wspierającej się siatki satanistów i pedofilów, którzy w sposób ciągły służą Systemowi Kontroli.

 Jeżeli ktokolwiek  zechce się wydostać z sieci lub odmawia brania udziału w  procederze konsekwencje są wszystkim dobrze znane - "samobójstwo" lub wypadek.

Rządy na całym świecie są w istocie kontrolowane przez klikę rody rodowodowe za pomocą polityków i przywódców , pedofilów i satanistów, ludzi  którzy nie odważą się przeciwstawić Ludziom Cienia.  Ludziom,  którzy trzymają w rękach dowody mogące ich zniszczyć.

Kilka tygodni temu w Australii  wyszło na jaw wyznanie jednego z czołowych satanistów  należącego do Sydney`skiej elity, które złożył na łożu śmierci. I z perspektywy moich 15 lat badań i doświadczeń mogę powiedzieć, ze brzmi ono wiarygodnie.

Człowiek ten powiedział m.in:

"Politycy są wprowadzani w proceder przez starannie dobrany system kryteriów i sytuacji, które pozwolą im zaakceptować fakt że ich ofiary  staną się  „Naszą mała tajemnicą ". Małe  dzieci są molestowane seksualnie,  wykorzystywane fizycznie i składane jako ofiary przez polityków na całym świecie. W Australii ciał ofiar prawie nigdy nie odnajdywano, tam ciągle jest pustynia "


Największe siedliska satanistów i pedofilów (te dwie sieci są zasadniczo powiązane) posiadają krematoria, aby niszczyć dowody składania ofiar  i morderstw.

Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to wszystko jest zorganizowane. Sataniści i pedofile (i ich wyścig w dążeniu do władzy, pieniędzy i samego przetrwania) są umieszczani na kluczowych stanowiskach urzędów publicznych, aby ukryć swoje działania. Mówię  tu także o prezydentach i premierach.


 

 Np. Ted "dzieciobójca" Heath

Przypadek byłego premiera Wielkiej Brytanii Teda Heath`a którego nazwałem Ted "dzieciobójca" Heath , od 1998 dzieciobójcy pedofila i satanisty, kiedy to pełnił jedno z najważniejszych stanowisk nie jest rzadkością (patrz artykuł poniżej ). Znam także inne przypadki, w tym przypadek człowieka, który ten proceder uprawiał poprzez długi czas.

Sieć kontroluje rządy i samorządy lokalne, główne urzędy, policje, sądy, prokuratorów, krematoria,  organizacje społeczne, kancelarie prawne i tak dalej, maja własnych lekarzy i lekarzy patologów, którzy w razie potrzeby zamiotą wszystko pod dywan tak aby nie wyszła na jaw prawda jaki los spotkał ofiary.

W każdym przypadku, kiedy  spotykam się z dowodami tych przestępstw można zauważyć ta sama strategie działania. Dzieci sa dostarczane prominentnym członkom społeczeństwa poprzez domy dziecka i inne źródła. Jeżeli rodziny starają się dotrzeć do informacji o ich losie napotykają na mur nie do przebycia w policji, opiece społecznej organach sprawiedliwości.

Były senator stanu Nebraska, John W DeCamp, podczas badania sprawy nadużyć finansowych republikanina Lawrence Kinga, dokonał słynnego odkrycia kręgu pedofilów w Omaha do którego należeli czołowi politycy.


 

King śpiewał hymny na konwencjach republikanów w latach1984 i 1988, ale robił także cos więcej. Był dostawcą dzieci dla polityków i innych biorących udział w procederze.

Prawda zaczęła wychodzić na jaw  w końcu lat  80tych, pojawiło się nawet kilka artykułów w gazetach głównego nurtu  głównie "Washington Times", który śledził te historie , do czasu kiedy reżim Reagana-Busha nie zamknął im ust.


 

Wzmianka o Bushu seniorze jest szczególnie istotna, ponieważ od lat oficjalnie mówiłem  o nim jako o seryjnym mordercy i pedofilu zarówno moich książkach, w radio, a nawet na żywo w programie radia BBC co ten fakt opisały niektóre gazety.

Gazety żałośnie ośmieszyły te historie, ale pomimo to niejedna osoba przyszła do mnie i poprosiła „powiedz mi więcej” Jednocześnie ta sama prasa , zupełnie  jak "intelektualne" prostytutki skupiała się na cyckach, gwiazdach i skandalach, podczas gdy dzieci w rosnącej skali sa wykorzystywane, torturowane i mordowane.


 

Prezydent George HW Bush – oprawca i morderca dzieci.

Cathy O'Brien, niewolnica seksualna i mentalna rządu USA w książce Trance-Formation of America ujawnia brudne czyny Busha i innych osób. Dokładnie opisuje i przedstawia czego regularnie Bush regularnie dopuszczał się w stosunku do jej  córki Kelly:

"Krwawienia z odbytnicy Kelly's były jedynie jednymi z licznych fizycznych  dowodów perwersji pedofila George'a Busha. Wielokrotnie słyszałam jego obsceniczne i obelżywe zwroty w stosunku do niej, używał zarówno ich jaki gróźb po to aby  ja kontrolować.

Psychologiczne konsekwencje seksualnych i psychicznych gwałtów jakich dopuszczał się na niej prezydent-pedofil sa już same w sobie wystarczającą dramatyczne, ale prawdopodobnie Bush wzmocnił traumę Kelly używając do tego zaawansowanych urządzeń elektronicznych NASA i narkotyków mających wpływ na mozg.

 Zaszczepił  w jej umyśle również  hasła w stylu ze jest jej opiekunem i przyjacielem uzależniając od siebie Kelly, która stawała się bezsilna. Systematyczne tortury i  trauma którą przeżyłam jako dziecko wydają się banalne w porównaniu do brutalnego fizycznego i psychicznego spustoszenia dokonanego na mojej corce, do jakiego przyczynił sie George Bush ".


 

To co się przydarzyło Cathy i jej córce, Kelly, byłoby  wystarczająco przerażające nawet jeżeli miała to być historia jednorazowa dokonana przez człowieka chorego i zdeprawowanego. Ale to dzieje się codziennie na całym świecie w stosunku do ogromnej liczby dzieci.

Gdziekolwiek teraz jesteś się znajdujesz czytając ten tekst  - w twoim kraju polityczno-wojskowo-wywiadowcza sieć służb robi dokładnie to samo.

Nie usłyszysz o tym tylko dlatego, ze nawet ci którzy nie obawiają się konsekwencji śledząc i badając te sprawy, napotykają na mur o którym mówiłem. Tym którzy chcą dotrzeć do informacji System zatrzaskuje drzwi przed nosem poprzez odmowę ścigania i karania, upewniając się "śledztwa", które się rozpoczęły wiodą do nikąd. Grożąc śmiercią  nie tylko ludziom szukających sprawiedliwości i ale nielicznym osobom z mediów głównego nurtu, którzy są gotowi na ujawnienie tych tajemnic.

John DeCamp w swojej książce The Franklin Cover-up ujawnił szczegóły  molestowań dzieci, satanizmu i morderstw jakie miały miejsce w stanie Nebraska,  i tego w jaki sposób satanistyczno-pedofilska klika kontrolowała władze, policję i media w Omaha, tworząc  "mur" nie do przebicia aby prawda mogła ujrzeć światło dzienne. Oraz fakt,  że większość płotek jest chroniona, ponieważ ich ściganie mogłoby doprowadzić do „grubych ryb”.

 
 

Częścią strategii pedofilów-satanistów są "dogodne" zgony. Wtedy to media nagle odstępują od dochodzenia do prawdy. Miało to miejsce w przypadku Franklin.

Specjalna komisja legislacyjna stanie Nebraska przydzieliła do zbadania sprawy i zarzutów nadużyć detektywa Gary Caradori, został zatrudniony jako główny badacz. Wydaje się, że był prawdziwy człowiek zdeterminowany, by znaleźć prawdę, ale został zabity w trakcie śledztwa, kiedy to mały samolot który pilotował  rozpadł się w powietrzu nad Illinois.

Brytyjska telewizji Yorkshire, wyemitowała 56-minutowy dokument zatytułowany  „Lawrence King skandal Conspiracy of Silenie” , który miał być także wyemitowany na  Discovery Channel. Ale w ostatniej chwili, program został wycofany i wszystkich kopie nakazano  zniszczyć.
Co najmniej jedna z nich została zachowana o czym się można przekonać na końcu tego art.

Wszystkie te historie i podobne wydarzenia powodują że rodzi się w człowieku chęć zemsty. Tak jak to było w przypadku  dziewczynki z zespołem Downa-  Hollie Greig. Klasyka jeżeli chodzi o  sposób działania tego systemiu.

Hollie mieszkała w Aberdeen w  regionie Grampian w Szkocji, okolicy dobrze  znanej z praktyk satanistycznych i wykorzystywania dzieci. Ogólnie Szkocja jest można powiedzieć światowym centrum tych obrzydliwych praktyk  i poprzez nie łączy wiele arystokratycznych rodów.

Szkocja - Jest jednym ze światowych centrów pedofilii i satanizmu.


Nie bez powodu jedną z największych  skrywanych przed światem tajemnic jest masoński  Szkocki Ryt. W roku 1307 po czystkach we Francji rycerze zakonu Templariuszy przenieśli sie do Szkocji. Oficjalnie dotąd historia tego rytu sięga, w rzeczywistości jednak dalej.

Każdorazowo, kiedy prowadzi sie śledztwo w sprawie pedofilii i satanizmu, można dojść do tego i wysnuć  wnioski stoją za tym masoneria i /lub inne tajne stowarzyszenia.

Podobnie  jest  ze szkocką klika pedofilów i satanistów , która prowadzi prosto do serca (niewłaściwe słowo) szkockich i brytyjskich władz.

Jeżeli chcesz znaleźć gniazdo pedofilów i satanistów nie musisz szukać głęboko wystarczy ze zwrócisz uwagę na brytyjskie instytucje i parlament.
To samo odnosi się do Szkocji, Stanów Zjednoczonych i innych państw.

Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego ten pedofilsko-satanistyczny system wciąż bezkarnie funkcjonuje  przy okazji ignorując lub zastraszając każdego kto stara sie wyjaśnić i wywlec na światło dzienne obrzydliwe praktyki. Ci ludzie sa przerażeni tym dokąd by mogły doprowadzić śledztwa wywołując przy okazji efekt domina.

 

Mogłoby stać sie podobnie jak w dniu 13 marca 1996 roku. kiedy masoński pedofil o nazwisku  Thomas Hamilton wdarł się do Szkoły Podstawowej w Dunblane  w Szkocji i zastrzelił 16 dzieci i nauczyciela.

Hamilton nie powinien mieć pozwolenia na broń, ponieważ jego stan psychiczny i  skłonności pedofilskie były dobrze znane policji, ale dzięki jego licznym masońskim kontaktom politycznym pozwolenie takie otrzymał. Jeżeli dostarczasz dzieci elicie pobodnie jak to czynił Hamilton to masz przyjaciół i protektorów na wysokich stanowiskach, którzy wszystko mogą dla ciebie załatwić.

Śledztwo oraz dokumenty tej sprawy  zostały utajnione  na  100 lat. Oczywiście to tylko jakiś  zbieg okoliczności, nie ma się czym przejmować.

Szatańsko-pedofliskie siatki zataczają swoje kręgi wśród masonerii, bądź jako tajne stowarzyszenie bądź w  ramach tajnych stowarzyszeń, szczególnie wśród najwyższych rangą masonów.

Faktem  jest ze  były szkocki Wielki Mistrz loży masońskiej Sir Burton oświadczył  że oficjalne śledztwo dotyczące  masakry w  Dunblane, prowadzone przez innego szkota Sir Cullena zostało zamknięte.

Sir Burton poinformował media, że w dochodzenie Sir Cullena zostało wyciszone w celu …ochrony prawnej znanych osób, które należały do grupy "Super-Mason" zwanej potocznie Stowarzyszeniem. Sir Burton powiedział:

"Dowiedziałem się o związkach pomiędzy prominentnymi członkami władz a tajnym  Stowarzyszeniem Stowarzyszenie to powstało na Uniwersytecie w Edynburgu, poprzez związki z masonerią wiec można przyjąć ze to są właściwe powiązania.”

Z raz po tym oświadczeniu członkowie Stowarzyszenia wraz  z Sir Cullenem oraz liczni  sędziowie, szeryfowie, adwokaci, a także były brytyjski minister rządu i sekretarz generalny NATO, Lord Robertson, który znał osobiście  Thomasa Hamiltona, wytoczyli swe działa przeciwko  Sir Burtonowi tępiąc go oraz wysyłając pogróżki by zaniechał swoich działań.
Jeżeli chodzi o Hollie Greig i jej matkę  Anne, byłem blisko nich i tej sprawy przez wiele lat, byłem świadkiem tego w jaki sposób ten system działa chroniąc  pedofilów i satanistów  kosztem sprawiedliwości wykorzystywanych w zatrważający sposób dzieci.

Hollie była wykorzystywane seksualnie przez ojca, Charlesa Denis Mackie, i wielu innych ludzi z kręgu przez ponad 10 lat zanim opowiedziała o tym matce.
Stało się to wtedy  gdy Anna uciekła z  Hollie z dala od rodzinnego domu z powodu przemocy Mackie.

Hollie powiedziała, nie mogła jej wcześniej o niczym powiedzieć , ponieważ ojciec grozil jej ze „zabije obie jak psy” . Dzieci z zespołem Downa są szczególnie łakomym kąskiem dla niektórych satanistów i pedofilów . Pośród dowodów zeznań jednego z satanistów można wyczytać:

"Każda forma dziwacznych zboczonych seksualnych orgii szuka coraz większych wrażeń coraz  silniejszej  stymulacji. Dzieci, osoby starsze, upośledzone umysłowo sa  beznadziejnie wykorzystywane w ceremoniach satanistycznych na całym świecie.

Jest to  w taki sposób organizowane aby zaspokoić różne gusta i odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. Od Australii poprzez cały świat az do byłego Związku Radzieckiego, pornografia dzieci z zespołem Downa jest dobrze rozwijającym się rynkiem dostosowanym do aktualnych gustów. Średnio jeden film DVD – taki jak Gangbang Maryi Mongoloid Series (1998-2001) lub Downer Syndrome Follies I-II (2001-2003) - trafia na czarny rynek co kilka miesięcy ".

Tacy właśnie ludzie kierują naszym światem. Najwyższy chyba czas aby się to skończyło.


Materiał nadesłany do redakcji portalu