> Strona główna > Blog
Tłumacz Strony/Translator Site
Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ARTYKUŁY - ARTICLES Ab ovo usque ad mala
Nostradamus
MONDE UNIVERS CRÉATION
Materiały nadesłane
do redakcji portalu
redakcja portalu nie
ponosi odpowiedzialnosci
za nadeslane materiały
Artykuł pilotujący książkę Watykan Zdemaskowany - Papież musi umrzecAfera Banco AmbrosianoKoniec ery ryb cz.1-tajemnicza wiedza majów
Koniec ery ryb cz.2- Naukowcy dowodza

 

Pedofilia i Satanizm... cz1     
Pedofilia i Satanizm...cz2
  
 


NOSTRADAMUS VATINICIA CODE 

NOSTRADAMUS VATINICIA CODE [ ENG ]Chrońmy nasze dzieci -
Plaga społeczeństwa -
Pedofilia


Prof. Adam Gierek: Słońce zniszczy Ziemię!
 
 

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan
Afery za Spiżową bramą

 
>  Blog
Pedofilia i Satanizm...cz2
Data 27/02/2011 19:02  Autor Materiał nadesłany do redakcji portalu  Kliknięć 3882  Język Polish
Hollie wraz z matką zgłosiły na policji sprawę znęcania się  wymieniając w raporcie  nazwiska sprawców i świadków - znaleźli się tam m.in. szeryf, wyżsi  funkcjonariusze policji, prawnicy, oficer straży , księgowi, pielęgniarki, pracownicy socjalnych.


 

Hollie wraz z matką zgłosiły na policji sprawę znęcania się  wymieniając w raporcie  nazwiska sprawców i świadków - znaleźli się tam m.in. szeryf, wyżsi  funkcjonariusze policji, prawnicy, oficer straży , księgowi, pielęgniarki, pracownicy socjalnych.  Zeznała także, że gwałty miały miejsce  w domach prywatnych sprawców  i wewnątrz świątyni Wolnomularstwa Szkockiego Rytu..

To czego większość ludzi nie wie, to to, że zespół Downa powoduje, ze cierpiący na tę chorobę są niemal idealni jako świadkowie.Zeznają dokładnie tak jak jest i nie mają zdolności do konfabulacji i przekręcania historii.

Jednak i w tym przypadku po raz kolejny „mur” wziął górę. Policja w Grampian najpierw odmówiła prowadzenia śledztwa w tej sprawie,  pod wpływem nacisków je wszczęła ale „utknęła” w martwym punkcie i w rezultacie zamknęła sprawę.


 

W owym  czasie prokuratorem okręgowym w Aberdeen był Elish Angiolini. W rejonie Grampian  to prokuratora okręgowa jest zasadniczo sędzią,  i to ona decyduje czy dochodzenie będzie dalej prowadzone czy zostanie zamknięte.

Po latach Angiolini powie, że jakoby nie był prokuratorem fiskalnym w momencie kiedy popełnione zostało domniemane przestępstwo, poza tym nie mógł nic z tym zrobić i zupełnie nie pamięta sprawy.
Oficjalne dokumenty jednak wskazują, ze było zupełnie inaczej.

Poza tym jak mógłby być nieświadomy i nie pamiętać sprawy,  jeżeli  jeden z jego szeryfów był oskarżony o seryjne gwałty popełniane na dziewczynce z zespołem Downa?

Prokurator podlegający Angiolniemu w uzasadnieniu oświadczył, że nie było wystarczających dowodów do prowadzenia postępowania w przypadku Hollie, i to pomimo faktu, że istniało wiele dowodów oraz wielu świadków wskazanych przez Hollie, i inne ofiary którzy nigdy nie zostali nawet przesłuchani przez policję!!

Jako ciekawostkę można przytoczyć dziwną historię . Podczas kadencji Angioliniego w Aberdeen w 2001 w Daily Telegraph ukazał się artykuł  - "Prokurator przeprasza 10-letnia dziewczynkę w sprawie o nadużycia seksualne” . Artykuł mówi o liście jaki  biuro Angoliniego wysłało do innej wykorzystywanej seksualnie dziewczynki, przepraszając za niekompetencje, które zatrzymały śledztwo w martwym punkcie.

Biuro Angioliniego  potrzebowało bardzo dużo czasu – co najmniej 3 lata –  na rozpatrywanie i dochodzenia zanim sprawa trafiała do sądu.  W rezultacie po latach właśnie za to szeryf został zwolniony. Kim był ten szeryf? Wg  Hollie Greig jedna z osób  notorycznie nadużywająca alkoholu.

W tym samym czasie Daily Telegraph zamieścił również  notatkę  "W tym tygodniu okazało się, że sprawa przypadku domniemanego gwałtu na siedmioletnim chłopcu została umorzona z powodu opóźnień śledztwa,  co w rezultacie uniemożliwiło doprowadzenie sprawy do sądu w Aberdeen.”

Elish Angiolini został mianowany przez Parlament  Szkocki 5 października 2006 r. Lord Advocate.  ( Lord Advocate naczelny urzędnik prawny rządu szkockiego i Korony Szkocji zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych. Jest najwyższym oskarżycielem publicznym w Szkocji i w jego imieniu sporządzane są akty oskarżenia. Lord Akwokat jest jednym z Wysokich Urzędników Państwowych Szkocji. – przypis tłumacza)  W grudniu 2009 r. przedłużono mu raz jeszcze to stanowisko. A więc można być pewnym, że nie będzie dalszego postępowania przeciwko osobom które wskazała Hollie Grieg.


 


Odmowa  śledztwa i stosowania środków prawnych to temat, który przewija sie przez  całą tę sprawę i wątki z nią powiązane. Wujek Hollie Robert i  brat jej matki niejaki "Roy" Greig, zmarł w tajemniczych okolicznościach w domniemanym  pożarze samochodu w 1997 r. Domniemanym ponieważ tak „ustalił” i oficjalnie poświadczył lekarz patolog,  w związku z czym dochodzenia tej sprawie nie było prowadzone.

Natomiast matka Hollie w raz z osobami, które ja wspierały zdobyli kopię dokumentów z sekcji,  która wykazała m.in.  że Robert Greig odniósł poważne obrażenia głowy, miał złamany mostek i dwa żebra, zadane narzędziem takim jak kilof.

Poza tym siła mu wlano do gardła whisky (której  nienawidził) - a następnie został wrzucony do płonącego samochodu. Z tego dokumentu jasno wynika, że Robert Greig został zamordowany,  a jednak nie było żadnego dochodzenia policji w tej sprawie. Na tym przykładzie widać jak mocno jest skorumpowana policja w Grampian.

Hollie opowiedziała matce, że kiedyś  Robert Greig zauważył jak ojciec uprawiał z nią seks i że wybuchła awantura. Prawdopodobne jest również, że ojciec Hollie był jednym z ludzi, którzy "znaleźli" płonący samochód Roberta.

Po tym jak Hollie i jej matka zgłosiły przestępstwo organom ścigania rozpoczęły się groźby, pogróżki pod ich adresem, były nie tylko zastraszane ale nękane np. przez załogi karetek należących do oddziałów psychiatrycznych. Pewnego dnia grupa taka wpadła do ich domu, siła wstrzyknęli Annie jakiś środek i zabrali ja do szpitala na oddział.

W wyniku tego wszystkiego obydwie zmuszone były wyjechać do Anglii. Pomyśl teraz o tym  Dziewczynka z zespołem Downa i jej matka muszą uciekać ze Szkocji, aby schronić się  przed tymi wszystkimi odważnymi mężczyznami i kobietami zasiadającymi we władzach Szkocji.

Jesteście żałośni, panie i panowie. To jest naprawdę, naprawdę żałosne.


W Anglii Hollie i Anne otrzymały bardzo duże wsparcie od Roberta Greena dziennikarza i prezentera, który postanowił im pomoc, zbierał dowody i stosował rożnego rodzaju naciski na te chore i skorumpowane szkockie urzędy i ośródki władzy.

Dzięki niemu właśnie BBC zajęła sie  dokumentowaniem tej sprawy - BBC Scotland, BBC Radio Scotland i sztandarowy program BBC News, Panorama. Wszystko szło dobrze do czasu az w pewnym momencie główny reporter poinformował, że śledztwo wykazało również inne przypadki pedofilii w Szkocji. Cóż, nie brakuje tego. Zaraz potem zadzwonił i powiedział, ze nie może nic już robić w tej sprawie i się wycofuje bo jest naciskany i otrzymuje groźby.

Robert Green planował także wystąpienie przed szkockim Parlamentem w Grampian aby zrelacjonować sprawę Greig Hollie. W lutym udał się do miasta aby dalej w tej sprawie działać  w celu wywalczenia dla Hollie sprawiedliwości, ale został aresztowany przez policje.

Colin McKerracher, Szef konstabli policji Grampian nie dość że spowodował zamknięcie  dochodzenia w sprawie nadużyć w stosunku do Hollie Greig, to jeszcze aresztował Roberta Green za to, że robił to co należało do policji , kim jest ten człowiek?... poczekajcie ... Jest Przewodniczącym północno-wschodniego szkockiego Komitetu Ochrony Praw Dziecka !


 

Dlaczego ktoś działający w imię ochrony dzieci zachowuje się w ten sposób w odniesieniu do Greig Hollie i Roberta Grena?  Być może uda się dojść i do tego.

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, co stało się z Robertem Green, zwołaliśmy ludzi przez Internet  aby zorganizować akcję domagania się informacji od policji co się dzieje z Robertem i dlaczego został aresztowany.

Przez cały weekend nonstop różni ludzie dzwonili na policję dopytując się o Roberta.

Co się okazało? Robert został oskarżony z paragrafu o "naruszenie spokoju", paragrafu który ma tak szerokie zastosowanie w Szkocji, ze można mu przypisać tak naprawdę wszystko i nic.

Rozprawa została wyznaczona w małym miasteczku 15 mil od Aberdeen  i zamknięta dla publiczności i mediów.

Tak wygląda poziom korupcji i terroru na „placu zabaw” szkockich zbirów należących do  władz.

Robert został zwolniony za kaucją, ale zaraz znów wszczęto przeciw niemu postępowanie  po to aby klebnować mu usta i wstrzymać działania w sprawie Hollie. W tym samym czasie policja zrobiła nalot na jego dom w Anglii. Wygląda na to że policja nęka prawego człowieka, który działa w imieniu molestowanej dziewczynki z zespołem Downa zamiast prowadzić dochodzenie i ukarać winnych którzy dopuszczali się na niej przestępstw i jeszcze do tego niszczy dowody.

Jedna z gazet „ColumnUK”, która relacjonowała sprawę Hollie i perypetie Roberta otrzymała w związku z tym szereg poważnych ostrzeżeń od firmy prawnej Levy&Marce.

W liście Levy&Marce informuje, że  reprezentuje Lorda Elish Angiolini i grozi wszczęciem kroków przeciwko ColumnUK za publikowanie sprawy Hollie.
Były pan prokurator fiskalny z Aberdeen z czasu,  kiedy sprawa Hollie miała miejsce w chwili obecnej zajmuje wysokie stanowisko we władzach szkockiego wymiaru sprawiedliwości.

Jakże by inaczej?

Mówi się że także inne szkockie media dostały podobne ostrzeżenia a nawet Google miało z nimi kontakt.


 

Jeden z listów Levy&McRae do ColumnUK  odnosi się również  do szeryfa Graeme Buchanan, który był jednym ze wskazanych przez Hollie Greig, a więc prawdopodobnie jego także muszą reprezentować.

Jednym z prawników z firmy Levy&Marce, który podpisywał się pod listami z ostrzeżeniami był niejaki Peter Watson - głowa w sporze reprezentującą rodziny zabitych przez Thomasa Hamiltona w Dunblane w 1996 r. mówi się także,  że odegrał on  "kluczową rolę" w Trybunale Śledczym kierowanym przez członka Stowarzyszenia - Lorda Cullena. Watson, podobnie jak Cullen, jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu w Edynburgu.

Poza tym Watson  reprezentował  również rodzin ofiar w śledztwie prowadzonym w sprawie  w zamachu  na samolot który rozbił się nad Lockerbie,  o który oskarżona została Libia aby ukryć fakt, że służby amerykańskie, brytyjskie i prawdopodobnie izraelskie służby wywiadów stały za tym zamachem.

Watson pełnił również podobną rolę w „śledztwie” dotyczącym katastrofy platformy Piper Alpha i wycieku ropy a na którego na czele stał członek Stowarzyszenia Lord Cullen.

Uniwersytet w  Edynburgu, a w szczególności wydział prawa, pojawiają się nagminnie w tych dziwnych przypadkach.

Brytyjski premier Gordon Brown również  tam studiował i był nawet rektorem, jego poprzednik Tony Blair, urodził się w tym mieście i jego ojciec studiował prawo na tym Uniwersytecie.


 

Obecny szkocki sekretarz "sprawiedliwości" Kenny MacAskill, jest byłym prawnikiem firmy Levy &Marce oraz kolejną osobą , która studiowała prawo na Uniwersytecie w Edynburgu.

W odpowiedzi na żądania podjęcia działań przez szkockie władze w sprawie siatki pedofilów MacAskill skierował do szkockiego parlamentu poprawki do ustaw, które skutecznie zamkną drogę dla tych którzy będą szukali sprawiedliwości zarówno dla Hollie Greig jak i  innych wykorzystywanych dzieci, w przypadkach kiedy władze i policja wymigają się od prowadzenia dochodzenia.
Powiedział : "Dochodzenie może być głęboką traumą dla ofiar przestępstw. Coś na ten temat może wam powiedzieć kolega Robert Greek, po tym jak sam prowadził śledztwo w miejsce organów śledczych i policji Grampian - ale wielokrotne gwałty na dzieciach są raczej gorsze.”

Dlaczego w takim razie nie jest prowadzone dochodzenie przez władze i policje w Grampian? Dlaczego rażące zabójstwo łączone się z tym przypadkiem nie ujrzało światła dziennego i policja nie prowadzi dochodzenia?

Jaka była Pana opowiedz na uzasadnione pytania  Panie„sprawiedliwy” człowieku? Zamknął je Pan - co zakrawa na hańbę.

W sierpniu 2009 r. MacAskill wystąpił w mediach  wydając oświadczenie w sprawie zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi,  -  człowieka uznanego oficjalnie za  winnego zamachu bombowego w Lockerbie. Poinformował opinię publiczną że powodem są „sprawy osobiste” a dokładniej to że człowiek ten ma kilka tygodni życia przed sobą. (w chwili pisania tych słów wciąż żyje). Prezydent Obama zareagował z przerażeniem na te słowa zważywszy, że 189 Amerykanów zginęło w Lockerbie.

Sugerowałbym jednak, że prawdziwy powód nagłego zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi  nie miał nic wspólnego z "współczuciem"  tych ludzi o czym dobrze wiedział Obama.

Stało się to raczej ze względu na kolejną apelację prawników domniemanego terrorysty w 2009 roku, która mogłyby zburzyć dotychczasową oficjalna wersję zamachu.

Wśród dowodów m.in. znalazły się:

  • Ważne dokumenty CIA odnoszące się do zegara Mebo, który rzekomo zdetonował bombę – dokumenty, które wcześniej zostały zatajone przed zespołem obrony.
  • Tony Gauci, główny świadek oskarżenia na rozprawie, który rzekomo otrzymał  2 mln $ za zeznania przeciwko Megrahi.
  • Edwin Bollier, właściciel Mebo, który powiedział, że w 1991 r. FBI zaproponowała mu 4 miliony dolarów za potwierdzenie, że znaleziony fragment zegara w pobliżu miejsca katastrofy był częścią zegara MST Mebo13  jakie były dostarczane do Libii.
  • Ulrich Lumpert, były pracownik Mebo, który przysięgał w lipcu 2007 r., że prototyp zegara MST 13 został skradziony w 1989 r. oraz to że przekazywał te informacje osobom oficjalnie prowadzącym śledztwo w sprawie Lockerbie.

Abdelbaset Ali al-Megrahi zrezygnował z odwołania i apelacji, podczas której mogłyby zostać przedstawione dowody i miałyby  szanse ujrzeć światło dzienne. W zamian za to zgodził się na  zwolnienie z powodów osobistych. Zbieg okoliczności.

A wiec widzimy jak to wszystko wygląda. To co się stało z Hollie Greig  i wszystko wokół tej sprawy to nie wyjątek. To schemat który się powtarza często i wszędzie na całym świecie.

Ta sprawa ma  potencjał, aby otworzyć puszkę Pandory, która może pochłonąć brytyjskich polityków i nie tylko.

Tak się powinno też stać.

Sprawiedliwość dla Hollie. Sprawiedliwość dla wszystkich dzieci.

* * *

Tłumaczyła:  Bou dla davidicke.pl

artykuł pochodzi ze strony www.davidicke.com link bezpośredni

© 2010 David Icke Website. All Rights reserved.


Materiał nadesłany do redakcji portalu